4:2 Leszek Laszkiewicz #81 ( Mateusz Danieluk #29 ) +/-
(-) Banaszczak #23, Bigos #22, Bucenko #77, Demjaniuk #18, Dołęga #8, Słodczyk #91
09:57 2 min. Błażej Salamon #61 Atak kijem trzymanym oburącz
09:57 2 min. Radosław Nalewajka #88 Uderzanie kijem
14:48 2 min. Błażej Salamon #61 Natarcie
20:30 2 min. Tomasz Kulas #10 Wysoko uniesiony kij
26:55 2 min. Tomáš Valečko #44 Zahaczenie
30:04 2 min. Łukasz Dybaś #27 Wysoko uniesiony kij
32:09 2 min. Witalij Andrejkiw #6 Opóźnianie gry
51:45 2 min. Tomáš Protivný #23 Ostrość
60 min. - GOL! 4:2! Suczkow zjechał do boksu, a po chwili Laszkiewicz przejął krążek i umieścił go w pustej bramce.
57 min. - Laszkiewicz ładnie do Kulasa, jednak jego strzał ląduje na bocznej siatce.
55 min. - Mogła być groźna kontra JKH, ale w decydującym momencie źle zagrywa Drzewiecki.
52 min. - Zabolotny mrozi krążek, a Protivny momentalnie sprowadza do parteru Wąsińskiego, za co zostaje odesłany na ławkę kar.
50 min. - Ofensywne wejście Protivnego, jego strzał nad bandy odbija Suczkow.
48 min. - Polodna w boczną siatkę. Po chwili Laszkiewicz objeżdża bramkę i uderza, ale trafia w łyżwę Drzewieckiego.
45 min. - GOL! 3:2! Uderzenie Protivnego z dystansu odbija Suczkow, ale przy dobitce Kulasa do pustej bramki jest już bezradny.
43 min. - Ponownie Drzewiecki, ale Suczkow jakimś cudem odbija krążek!
42 min. - Drzewiecki mocno, ale nad bramką.
41 min. - Początek III tercji.

40 min. - Bondarew mocno spod bandy, łapie Suczkow.
39 min. - Danieluk tuż przed bramką, ale zabrakło parę centymetrów, aby dosięgnąć krążek.
37 min. - Bryk z okolicy bulika, broni Suczkow.
37 min. - Kontra Polonii, mogło być 3:2, ale Bucenko uderza w Zabolotnego.
36 min. - GOL! 2:2! Indywidualna akcja Danieluka zakończona bramką!
34 min. - Coraz bardziej niewybredne komentarze "na balkonie", dotyczące gry jastrzębian... Własnie zmarnowana trzecia przewaga w tej tercji.
34 min. - Strata w tercji obronnej JKH, krążek przejmuje Bucenko, ale jego strzał z ostrego kąta broni Zabolotny.
32 min. - Kolejne strzały nie znajdują drogi do bramki Polonii.
30 min. - JKH niby ma przewagę, niby atakuje, ale niektóre akcje wołają o pomstę do nieba... Na chwilę obecną to jastrzębianie pojadą do Gdańska na baraże o Puchar Polski.
29 min. - Płaski strzał Nemeczka odbija Suczkow. Po chwili dobitka na pustą bramkę Rompkowskiego trafia w boczną siatkę.
28 min. - Kolejna dobra interwencja Suczkowa.
26 min. - Akcja Bondarewa i groźny strzał broni Suczkowa, dobitka Kulasa niecelna.
25 min. - Akcja Laszkiewicza, ale strzał w środek bramki.
Nie ma gola.
24 min. - Niezbyt mocne uderzenie Bondarewa Suczkow broni kaskiem, który mu spada i gra na chwilę przerwana. Analiza wideo po jednej z akcji JKH.
22 min. - GOL! 1:2! Bigos technicznym, płaskim strzałem spod linii niebieskiej pokonuje Zabolotnego.
21 min. - Początek drugiej tercji. Polodna zza Bramki do nadjeżdżającego Laszkiewicza, strzał broni Suczkow.

18 min. - Laszkiewicz pięknie wystawia do Danieluka, ale górą Suczkow, a dobitka Urbana zbyt słaba.
18 min. - Próba Przygodzkiego, odbija parkanem Zabolotny.
17 min. - Kantor z półdystansu, łapie do raka Suczkow.
15 min. - Salamon odesłany na ławkę kar za faul na Zabolotnym.
14 min. - Plichta przejechał ponad pół lodowiska, mijając bytomian jak tyczki, ale strzał z backhandu poszybował nad poprzeczką.
13 min. - Indydiwdualna akcja Marca, ale strzał zbyt słaby, żeby zaskoczyć Suczkowa.
13 min. - Z niebieskiej Bryk, odbija Suczkow.
10 min. - Zakotłowało się pod bramką Polonii, ostatecznie krążek mrozi Suczkow.
9 min. - GOL! 1:1! Bardzo ładny gol Kulasa! Objechał bramkę i technicznym strzałem pod poprzeczkę pokonał Suczkowa.
8 min. - Górny wjechał lewym skrzydłem, uderzył, ale Suczkow odbija rakiem.
7 min. - Kulas z dystansu, ale pewnie broni Suczkow.
6 min. - GOL! 0:1! Kontra Polonii, Kłaczyński przed bramkę do Wąsińskiego, a ten szczęśliwie pokonuje Zabolotnego.
4 min. - Optyczna przewaga JKH, ale bez groźniejszych akcji.
1 min. - Początek meczu.
#21 Piotr Bajon LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Andrzej Banaszczak LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Tobiasz Bigos PO 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Nikita Bucenko ŚR 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Dmytro Demjaniuk PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Jarosław Dołęga LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Paweł Dorszewski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Łukasz Dybaś PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Martin Przygodzki PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon LS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Marcin Słodczyk ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartłomiej Stępień PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0