2:7 Wojciech Wojtarowicz #12 ( Marcin Jaros #32 ) +/-
07:50 2 min. Wojciech Wojtarowicz #12 Atak kijem trzymanym oburącz
13:32 2 min. Sebastian Owczarek #24 Zahaczenie
25:29 2 min. Witalij Andrejkiw #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:22 2 min. Lubomir Vosatko #22 Ostrość
55:38 2 min. Tomáš Valečko #44 Natarcie
58:42 2 min. Jiří Zdeněk #23 Podcięcie
58 min. - Valeczko zakończył odsiadywać swą karę mniejszą.
58 min. - Piekarski spod niebieskiej, Modrzejewski zmienia tor lotu, ale krążek trafia wprost do bramkarza Polonii.
56 min. - Valeczko ląduje za natarcie na ławce kar.
55 min. - Strzał Piotrowicza podbity przez obrońcę, krążek trafił w siatkę nad pleksi, wznowienie w tercji Polonii.
52 min. - Kolejny ładny kontratak Unii, Maciej Szewczyk trafia w spojenie! Sędzia sprawdza zapis wideo. Gola nie ma.
50 min. - GOOL! 2:7! Wzorcowa kontra w wykonaniu Unii, Jaros wzdłuż bramki do Wojtarowicza, a ten strzałem z pierwszego krążka pewnie pokonuje Zdanowicza.
49 min. - Kontra Polonii, podanie otrzymuje Fabry jednak jego strzał zatrzymuje się na Fikrtcie.
45 min. - GOOL! 2:6! Gol zdobyty w osłabieniu przez Unię, Piekarski strzela z klepy i zdobywa szóstego gola, wydaje się też, że Zdanowicz o moment za wcześnie położył się na lodzie.
45 min. - Valeczko trafia w słupek.
44 min. - Polonia zagra w przewadze, Vosatko na ławce kar.
42 min. - GOOL! 2:5! Gabryś wrzuca krążek pod bramkę, tor lotu zmieni Jaros i Unia zdobywa piątego gola.
41 min. - Wznowienie dla Unii.

Koniec II tercji. W tej tercji w strzałach 8-6 dla oświęcimian.
39 min. - GOOL! 2:4! Banaszczak pewnym strzałem pokonał Fikrta, obrońcy Unii zachowali się statycznie w tej sytuacji.
39 min. - Modrzejewski nie kombinował, strzelił z nadgarstka, ale wprost w Zdanowicza.
37 min. - GOOL! 1:4! Unia szybko nadrabia straconego gola, Zdenek strzelił tuż nad lodem i zmieścił krążek między bramkarzem a słupkiem.
36 min. - GOOL! 1:3! No i dosyć niespodziewanie bramkę zdobywa Polonia, Fabry zjechał do środka, oddał strzał z nadgarstka i "przebił" Fikrta.
34 min. - Ależ nieszczęśliwe zdarzenie, Modrzejewski postawił drzewo... Piotrowiczowi, po krótkiej chwili Piotrowicz jednak podniósł się z lodu.
32 min. - Okres niezbyt ciekawej gry.
30 min. - Strzał Pawła Bajona, ale zbyt lekki by zaskoczyć Fikrta.
26 min. - Dobrze rozegrany zamek przez Unię, widać było, że jest to schemat ćwiczony na treningach jednak Jaros strzelił wysoko ponad bramką.
25 min. - Vosatko pod bramkę do Szewczyka, jednak ten zamiast przyjąć krążek kijem to przyjął go łyżwą i mu on odskoczył.
24 min. - GOOL! 0:3! Tabaczek wygrywa wznowienie, zagrywa do Gabrysia, a ten huknął nie do obrony.
24 min. - Wojtarowicz wprost w Zdanowicza.
22 min. - GOOL! 0:2! Pięknie pociągnął z nadgarstka Tabaczek, 2:0 dla Unii.
21 min. - Krążek dla Unii.

20 min. - Koniec I tercji. Strzały 16-4, oczywiście na korzyść oświęcimian.
18 min. - Zdecydowanie za łatwy strzał oddał Daneczek, w dodatku Zdanowicz nie był zasłonięty i pewnie zagrał krążek.
16 min. - Przewaga oświęcimian nie ulega dyskusji.
15 min. - GOOL! 0:1! Jaros strzela z ostrego kąta, krążek odbija się od obrońcy i przed bramką dopadł do niego Vizvary, który pewnym strzałem wyprowadził Unię na prowadzenie.
14 min. - Wojtarowicz strzela obok bramki w pojedynku 1 na 1 ze Zdanowiczem.
13 min. - Dobrze gra dzisiaj Lubomir Vosatko. Świetnie radzi sobie w destrukcji i pokazuje, że potrafi uruchomić napastnika dalekim podaniem.
12 min. - Aj! Ależ okazję zmarnował Daneczek, sytuacja sam na sam, wymanewrował bramkarza, ale w ostatniej fazie nie zdołał podnieść krążka i nie pokonał bramkarza Polonii.
10 min. - Unia w pełnym składzie.
9 min. - Kilka interwencji Fikrta, ale żadne z uderzeń nie było z gatunku tych kąśliwych.
8 min. - Goście w przewadze, faulował Wojtarowicz.
7 min. - Mocny strzał Zdenka z lewego skrzydła, odbija parkanem Zdanowicz, poprawka Szewczyka także nieskuteczna. Akcję świetnym podaniem rozpoczął Vosatko.
6 min. - Ładnie obrońców minął Adamus, zagrał do Bepierszcza, jednak ten źle przyjął krążek.
6 min. - Przewaga Unii, aczkolwiek początek meczu nie porywa.
4 min. - Strzał Vosatki, odbija Zdanowicz, do krążka dopada Daneczek, ale przenosi go ponad bramką.
1 min. - Szewczyk strzela minimalnie niecelnie.
1 min. - Krążek dla Polonii.

#35 Dawid Pabisiak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Tomasz Zdanowicz B 7 7.00 36 36 0 0 0 0 80.56 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#6 Witalij Andrejkiw LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Jo Araya LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Paweł Bajon ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Piotr Bajon LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Andrzej Banaszczak LO 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Tobiasz Bigos PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Nikita Bucenko ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Dmytro Demjaniuk LS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Łukasz Dybaś LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Branislav Fábry LS 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0