2:0 Leszek Laszkiewicz #81 ( Maciej Urbanowicz #92, Artem Bondarew #95 ) +/-
3:0 Mateusz Rompkowski #97 ( Leszek Laszkiewicz #81 ) +/-
38:06 2 min. Krzysztof Kantor #25 Przeszkadzanie
52:26 2 min. Jerzy Gabryś #17 Zahaczenie
58:33 2 min. Filip Komorski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
Nie ma gola.
16 sekund do końca i będziemy mieli analizę wideo po uderzeniu jednego z jastrzębian.
60 min. - Uderzenie Laszkiewicza prosto w Fikrta.
59 min. - Fikrt broni strzał Urbanowicza po lodzie.
58 min. - Chyba nic złego nie stanie się już jastrzębianom w tym meczu.
55 min. - Gabryś z dystansu, łapie Odrobny.
54 min. - GOL! 3:0! Rompkowski uderza z niebieskiej, zasłonięty Fikrt nie zdążył zareagować i krążek wpada do bramki.
54 min. - Soczyste uderzenie Górnego z dystansu odbija Fikrt.
53 min. - Plichta próbował dwa razy, za drugim krążek przeszedł minimalnie obok słupka.
52 min. - Nemeczek z dystansu, krążek przełamał raka Fikrta, ale przeszedł dobry metr od słupka.
51 min. - Teoretycznie JKH atakuje, ale niewiele z tego wynika, goście nastawieni na kontry.
47 min. - Danieluk otrzymał krążek będąc tyłem do bramki, łądnie się obrócił i uderzył, broni Fiki.
47 min. - Ładna akcja JKH, uderza Laszkiewicz, jednak niecelnie.
46 min. - Strzał Zukala łapie Odrobny.
46 min. - Analiza wideo po jednej z akcji Unii i zamieszaniu pod bramką Odrobnego.
46 min. - GOL! 2:0! Krążek trafia do Laszkiewicza, ten ze stoickim spokojem mija leżącego już Fikrta i umieszcza krążek w bramce.
45 min. - Uderzenie Nemeczka odbija Fikrt, obrońca JKH dobija swój strzał, jednak obok słupka.
45 min. - Na tafli niewiele się dzieje, a kibice Unii prezentują oprawę z niebieskim Świętym Mikołajem:)
43 min. - Kulas wjechał przed bramkę, Fikrt już leżał na lodzie, ale napastnikowi JKH uciekł krążek.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

40 min. - Uderzenie Zdenka w krótki róg ponad bandę odbija Odrobny.
39 min. - No i Kantor zepsuł statystykę minut bez kar. Mocne uderzenie Jarosa ładnie łapie Odrobny.
38 min. - Plichta z półdystansu, odbija Fikrt.
37 min. - Błąd Vosatki, ale nie wykorzystuje go Laszkiewicz.
Ciekawa statystyka jeśli chodzi o drużynę JKH. Jastrzębianie od prawie stu minut nie dostali kary.
36 min. - Świetne podanie Górnego do Polodny, ten wychodzi sam na sam z Fikrtem, ale górą golkiper Unii.
35 min. - Okres bezproduktywnej gry.
32 min. - Plichta przegrywa sam na sam z Fikrtem.
31 min. - Jaros technicznie, celował w okienko, ale dobrą interwencją popisał się Odrobny.
29 min. - Gramy dalej. Z ostrego kąta uderza Urbanowicz, łapie Fikrt.
28 min. - GOL! 1:0! Nieco kuriozalna bramka dla JKH. Fikrt nie zdołał zamrozić krążka rakiem, ten odbija się od słupka, a najszybciej dopada do niego Marzec i wpycha do bramki. Na tafli lądują setki pluszaków i mamy przerwę w grze.
27 min. - Kasperczyk mocno po lodzie, odbija parkanem Odrobny.
26 min. - Ładna, indywidualna akcja Danieluka, jednak zabrakło celności i uderza w Fikrta.
23 min. - Dynamiczna akcja Kulasa, ale uderzenie prosto w Fikrta.
22 min. - Zamieszanie przed bramką Unii, Marzec w dobrej sytuacji nie trafia w krążek.
21 min. - Początek drugiej tercji.

19 min. - Bomba Bryka, jednak ładnie łapie Fikrt.
18 min. - Laszkiewicz mocno, ale obok bramki.
17 min. - JKH z coraz większą przewagą, ale tradycyjnie brakuje skuteczności.
16 min. - Uderzenie Danieluka po rykoszecie przechodzi tuż nad poprzeczką.
15 min. - Urbanowicz zza bramki do Bondarewa, ten sam na sam z Fikrtem zdecydował się na zwód i Fikrt broni jego uderzenie.
15 min. - Dwa strzały Nemeczka, Fikrt najpierw odbija kaskiem, potem łapie.
14 min. - Uderza Zukal, ale Odrobny spokojnie łapie.
12 min. - Urbanowicz przed bramkę do Laszkiewicza, ten dokłada kija, ale krążek przechodzi obok bramki.
12 min. - Próbował Urbanowicz, ale Fikrt bez problemu odbija.
Dobra atmosfera na trybunach, od początku głośny doping dla obu zespołów. Z Oświęcimia przyjechała grupa ok. 70 kibiców.
10 min. - Fikrt szczęśliwie odbija strzał Bryka z niebieskiej.
9 min. - Odpowiedź Unii. Adamus w dobrej sytuacji trafia w Odrobnego.
9 min. - Bondarew w słupek!
7 min. - Nalewajka próbował zza bramki, ale bez efektu.
7 min. - Mało składnych akcji, gra toczy się głównie w tercji neutralnej.
4 min. - Urbanowicz przed bramkę do Laszkiewicza, ale ten uprzedzony przez obrońcę.
4 min. - Zdenek nad bramką.
3 min. - Kasperczyk z dystansu - niecelnie.
2 min. - Danieluk mógł wyjść sam na sam z Fikrtem, ale nie opanował prostego podania.
1 min. - Początek meczu.