20:58 2 min. Branislav Fábry #77 Atak kijem trzymanym oburącz
23:23 2 min. Michał Krokosz #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:50 2 min. Łukasz Korzeniowski #9 Uderzanie kijem
26:09 2 min. Tomáš Čičala #21 Zahaczenie
27:30 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Przeszkadzanie
32:04 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Wysoko uniesiony kij
32:04 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Ostrość
36:24 2 min. Filip Stopiński #28 Ostrość
47:27 2 min. Martin Žitňanský #84 Zahaczenie
57:20 2 min. Ołeh Komarczew #8 Trzymanie przeciwnika
---

60 min - KONIEC MECZU. 3 PKT DLA ORLIKA

59 min - Murray uratował swój zespół po kontrze miejscowych, bramkarz hokeistów z Opola kręci głową

58 min - Spojenie po strzale jednego z napastników Orlika, GKS w osłabieniu

56 min - Cicala wprost w ramię Murraya

53 min - GOOL! Stopiński F. przestrzelił parkany Burdy. Orlik po raz pierwszy w dzisiejszym meczu na prowadzeniu

52 min - Murray wyjechał z bramki, Goga posłał krążek po lodzie jednak został on zatrzymany przez jednego z powracających defensorów z Opola

49 min - GOOL! Remis w Satelicie. Sznotala przymierzył pod poprzeczkę i precyzyjnie wypalił gumę. Piękna bramka

44 min - Czas dla GieKSy

43 min - GOOL! Fabry przekierował nastrzelony krążek do bramki, Burda bez szans

41 min - Gol nie został uznany. Najprawdopodobniej odbicie od sprzętu Burdy

40 min - To potrwa trochę więc sędzia odesłał drużyny do szatni. Tercja zostanie dokończona po przerwie. W tym czasie arbitra czeka seans wideo. Po strzale jednego z napastników Orlika krążek odbił się od ochraniacza na szyję Burdy, kija bądź części bramki. Tak to wyglądało z loży prasowej. Koncepcji jak widać wiele więc poczekajmy na decyzję.

40 min - ... nadal czekamy, 3 sekundy do końca tercji

39 min - Analiza video po bramce Orlika

39 min - Zamieszanie pod bramką Burdy, który dwukrotnie "wypluł" krążek przed siebie. Kilka bokserskich ciosów po obu stronach i gramy dalej

37 min - Fabry w osłabieniu przeprowadził szybką kontrę, bramkarz GKS zdołał zamknąć parkany. Nadal 3:1

35 min - Szczurek wyjechał samotnym rajdem, lecz nie zdołał pokonać Burdy, który położył się na lodzie

32 min - Zamieszanie pod bramką Orlika, krążek szczęśliwie dla przyjezdnych nie przekroczył linii bramkowej

30 min - Bezlugyy przejął krążek na buliku i pojechał sam na sam, górą bramkarz gości, który przymroził krążek do tafli

26 min - Warto wspomnieć, że od drugiej tercji w bramce Orlika broni Murray

26 min - Virolainen zmarnował kapitalną szansę. Mając przed sobą pustą bramkę trafił w łyżwę Burdy, który stał do niego plecami

23 min - Fabry z metra, Burda zdołał przyłożyć nogę do słupka i nie ma bramki

22 min - GKS przez chwilę 5 na 3. Bez zmiany rezultatu

21 min - Krokosz niebieskiej, krążek nad bramką

20 min - Koniec pierwszej tercji, pachnie niespodzianką. Czyżby pierwsze punkty w sezonie HC GKS Katowice? Czas pokaże, zapraszamy za 15 minut

18 min - GOOL! Dwójkowa akcja HC GKS, podanie zza bramki Bezlugyy skutecznie wykorzystał Kafan. Napastnikowi gospodarzy udało się zmieścić krążek przy słupku

17 min - Komarchev wyjechał sam na sam, jednak przegrał swoją indywidualną akcję z Nobisem

15 min - Bezlugyy mocno z niebieskiej, pewnie krążek wyłapał bramkarz Orlika

13 min - GOOL! Natychmiastowa odpowiedź gospodarzy. Kafan wyjechał sam na sam i strzałem przy słupku pokonał Nobisa

12 min - GOOL! Fabry pociągnął z nadgarstka i pięknym strzałem pod poprzeczkę "zerwał pajęczynę"

10 min - Niespodziewany napór katowiczan, Goga w kapitalnej sytuacji strzelił obok słupka. Zmarnowana szansa miejscowych

9 min - GOOL! Błąd Nobisa, który przepuścił krążek po strzale Zitanskyego ze środka bulika

8 min - Valecko po lodzie, krążek zdołał wybronić Burda

6 min - Bychawski huknął z niebieskiej, guma odbiła się od bramkarza GKS i powędrowała obok słupka

5 min - Goga silnie z najazdu, krążek odbił się od kraty Nobisa. Przerwa w grze

4 min - GKS nie potrafi założyć zamka grając w przewadze, Po stracie krążka przez Zitanskyego Orlik mógł wyjść na prowadzenie. Górą Burda

3 min - Niemrawe pierwsze minuty w "Satelicie". Sznotala z niebieskiej, lecz krążek minął słupek bramki GKS

1 min - Gramy, w bramkach Burda i Nobis