13:55 2 min. Wojciech Wrycza #7 Zahaczenie
19:26 2 min. Tomasz Iwanow #4 Atak kijem trzymanym oburącz
20:53 2 min. Andrzej Stojek #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:51 2 min. Martin Kulczyk #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:34 2 min. Adam Jaskólski #23 Rzucenie na bandę
53:38 2 min. Michal Urbaniak #22 Atak łokciem
54:40 2 min. Dominik Nahunko #57 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:25 2 min. Marek Wróbel #17 Zahaczenie
Kary: 10 - 12
Strzały: 41 - 49

W 31:17 rzutu karnego nie wykorzystał zawodnik gospodarzy Marek Wróbel.

I Tercja

1min GOL! bramkę na 1:0 dla gości strzela Kozłowski
2min GOL! na 1:1 wyrównuje Michał Sochacki
3min karą mnejszą ukarany zawodnik drużyny gości Łukasz Zachariasz
6min GOL! po uderzeniu spod niebieskiej, tor lotu zmienia Stokłosa i daje prowadzenie dla gości
9min GOL! gospodarze ponownie doprowadzają do remisu
10min w ataku gospodarze, dobrej sytuacji nie wykorzystał Serwiński
14min GOL dla Stoczniowca! po dograniu zza bramki Wróbla, strzałem pod poprzeczkę bramkę zdobywa Ziółkowski
15min Okres gry w przewadze dla Zagłębia, Stoczniowiec nie bez problemów wybija krążek z własnej strefy obronnej
20min w przewadze ponownie Zagłębie, niezrozumiałą przez kibiców karę otrzymał Iwanow

II Tercja

21min GOL! w przewadze rozpoczynają goście i natychmiast doporwadzają do wyrównania
22min GOL! karą za spowodowanie upadku przeciwnika ukarany został Stojek, a po chwili gry w przewadze strzałem pod poprzeczkę bramkę zdobył Wojciech Wrycza
22min Zmiana w bramce gości, Nowaka zastępuje Łukasz Białek
24min groźna kontra Zagłębia, rozegranie Nahunko z Rutkowskim lecz strzał tego drugiego broni Szymczewski
28min ponownie niezbepiecznie pod bramką Stoczniowca,uderza Jarnutowski i znów krążek mrozi Szymczewski
29min aktywny w drugiej tercji Jarnutowski tym razem wyszedł sam na sam z Szymczewskim, ale znów górą bramkarz gospodarzy
30min GOL! Sebastian Wrana wykorzystuje sytuacje 1 na 1 i doprowadza do wyrównania
32min Rzut karny dla Stoczniowca! Podczas gry w osłabieniu sam na sam wyszedł Marek Wróbel.Kapitan drużyny gospodarzy faulowany był przez Michała Starosteckiego. Niestety dla gospodarzy, Wróblowi nie udaje się pokonać Łukasza Białka
37min napór drużyny Stoczniowca, najpierw w zamieszaniu podbramkowym obok słupka uderza Ziółkowski, a następnie krążek po strzale Wróbla mrozi Białek.

III Tercja
43min ponownie groźnie uderzał Jarnutowski, parkanem odbija Szymczewski
44min dogranie Wryczy do środka do Kulczyka, ten uderza pod poprzeczkę, ale świetną interwencją popisuje się bramkarz gości
46min świetne uderzenie Bernata ze skrzydła, efektownie broni Szymczewski
47min nie milknie doping dla drużyny z Gdańska, kibice przez cały mecz wspierają Stoczniowca
49min GOL! podanie Zachariasza i z niebieskiej linii w prawy górny róg precyzyjnie uderza Jaskólski
51min Stoczniowiec w przewadze, zawodnicy Zagłębia skutecznie wybijają krążek
52min zamieszanie pod bramką Zagłębia, zawodników rozdzielają sędziowie
54min grając w osłabieniu Stoczniowiec wychodzi z kontrą, faulowany był Wróbel i gra toczy się 4 na 4
56min oblężenie bramki Zagłębia, w której świetnie spisuje się Łukasz Białek, z kontrami próbują wychodzić goście
59min niezrozumiała kara dla kapitana Stoczniowca, który został ukarany za zahaczanie w tercji przeciwnika, czas dla gospodarzy
60min GOL! Stoczniowiec zamknięty we własnej tercji, przewagę na 17 sekund przed końcem wykorzystuje Nahunko

#35 Wiktor Kopyciński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#34 Arnold Szymczewski B 6 6.00 49 49 0 0 0 0 87.76 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#15 Dariusz Błażejczyk LO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Oskar Cymbała LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Tomasz Iwanow LO 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Wiktor Kopyciński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#99 Mikołaj Krasakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0