0:1 Sebastian Szydło #16 ( Jewhen Łymanski #90 ) +/-
1:1 Patryk Malicki #5 ( Mateusz Podsiedlik #29, Jakub Piper #66 ) +/-
(+) Kulik #14, Malicki #5, Piper #66, Podsiedlik #29, Rasikoń #24
(-) Kostek #24, Łymanski #90, Szczurek #6, Szydło #16, Valečko #4
5/5 18:03
1:2 Łukasz Korzeniowski #9 ( Mateusz Stopiński #23, Nikita Semiannikow #22 ) +/-
(+) Korzeniowski #9, Rompkowski #15, Semiannikow #22, Stopiński #23, Wirołajnen #68
58:37 2 min. Łukasz Elżbieciak #69 Uderzanie kijem
59 min - Szansa gości na zmianę wyniku. Na ławce kar Elżbieciak.
58 min - Podczas pierwszej minuty gry w przewadze, gospodarze nie oddali ani jednego groźnego strzału na bramkę Murraya.
57 min - Pięściarski pojedynek między Grycem a Semjannikowem. Ewidentnie wygrał zawodnik gości.
56 min - Bosas z nadgarstka, pewnie łapie Ela.
55 min - Pohl sam na sam, parkanem broni Murray.
54 min - Sznotala do Szczurka, ten nie trafia czysto w krążek.
53 min - Szansa gości na zwiększenie prowadzenia, na ławce kar Kurz.
52 min - GOOL 1:3! Szczurek wykorzystuje podanie od Szydły i goście prowadzą już dwoma bramkami.
52 min - Precyzyjny strzał Korzeniowskiego minimalnie nad bramką.
51 min - Grycu sam przed Murrayem, w ostatniej chwili krążek z kija wybija mu Kostek.
50 min - Znów mocny strzał z niebieskiej, tym razem w wykonaniu Kurza.
49 min - Mocny strzał z niebieskiej Kulika, krążek mrozi Murray.
48 min - Kolejne wykluczenie dla gości.
47 min - Szydło z wysokości bulika odbija Ela.
46 min - Obustronne wykluczenie dla Jakubika i Rompkowskiego.
46 min - Holy przed szansą pokonania Murraya, jednak bramkarz gości nakrywa krążek ciałem.
45 min - Podsiadło z niebieskiej odbija Murray.
44 min - Valecko z niebieskiej obok bramki.
43 min - Działo wyprowadzając krążek z własnej tercji popełnia błąd, jednak szybko go naprawia i zabiera wcześniej odebrany mu krążek.
41 min - Szydło wzdłuż bramki do Łymańskiego, ten nie trafia w krążek.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

40 min - Harcharik zaatakowany przez Frączka. Goście blisko 1,5 minuty będą grać z przewagą jednego zawodnika na początku trzeciej tercji.
39 min - Akcja pod bramką gospodarzy, jednak krążek po strzale Fabrego, łapie Ela.
38 min - Holy sam na sam blokowany przez obrońców.
37 min - Kolejna akcja w wykonaniu Podsiadły. W sytuacji dwa na jeden nie zdecydował się na oddanie krążka Grycowi, tylko na strzał. Uderzenie to broni jednak Murray.
36 min - Kurz z niebieskiej, przed bramką Holy, którypróbuje zmienić tor lotu krążka.
35 min - Znów gospodarze nie zdołali wykorzystać liczebnej przewagi.
34 min - Po strzale Podsiadły krążek wypuszcza przed siebie Murray, jednak żaden z zawodników znajdujących się przed bramką nie zdołał umieścić gumy w siatce.
33 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gości. Tym razem karą mniejszą ukarany bramkarz Murray.
32 min - GOOL 1:2! Stopiński uderza z niebieskiej. Krążek odbija przed siebie Elżbieciak, który nie miał szans przy dobitce Korzeniowskiego.
31 min - Harcharik wzdłuż bramki do Bosasa, jednak ten nie trafia w krążek.
30 min - Kolejna szansa Jakubika, tym razem z najbliższej odległości nie zdołał pokonać bramkarza gości.
29 min - Kurz rozpoczyna akcję swojej drużyny, podaje krążek do Jakubika, który nie zdołał przedrzeć się przez środkową tercję.
28 min - Radwan zza bramki do Pohla, ten jednak nie trafia czysto w krążek. Kontra gości. W roli głównej Fabry, po którego strzale krążek ląduje na siatce okalającej lodowisko.
27 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gości i kolejna szansa gospodarzy, aby wyjść na prowadzenie w dzisiejszym spotkaniu.
26 min - Kulik przed bramkę do Holyego, ten jednak dobrze blokowany przez Sordona.
25 min - Gospodarze nie zdołali wykorzystać liczebnej przewagi.
24 min - Znów Harcharik marnuje idealną sytuację, tym razem po błędzie defensywy gospodarzy znalazł się sam na sam przed Elżbieciakiem.
23 min - Indywidualna akcja Holyego zakończona niegroźnym strzałem.
22 min - Harcharik z najbliższej odległości bliski pokonania Elżbieciaka.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

20 min - Sznotala mocno jednak uderza nad poprzeczką.
19 min - GOOL 1:1! Wyrównujące trafienie zdobywa Malicki, wykorzystując podanie od Podsiedlika.
18 min - Rwana gra obu ekip.
16 min - Semjannikow z niebieskiej nad bramką.
15 min - Przed bramkę zagrywa Sękowski, krążek odbija się od jednego z zawodników gości, jednak Murray zatrzymuje go na linii bramkowej.
14 min - Sarna wprowadza krążek do tercji gości. Zostawia go Malickiemu, który oddał zbyt lekki strzał żeby pokonać bramkarza przyjezdnych.
13 min - Holy z bekhendu odbija Murray.
12 min - Podsiadło z niebieskiej, krążek odbija się od nogi Rompkowskiego i goście mają szansę na kontrę.
12 min - Pohl próbował odegrać krążek przed bramkę do Elżbieciaka. Napastnik gospodarzy nie zdążył jednak do tego podania.
11 min - Harcharik po wznowieniu wycofuje na niebieską do Sordona, ale jego mocny strzał pewni łapie Ela.
10 min - Pierwsze wykluczenie dla gospodarzy, na ławce Kurz.
9 min - Semjannikow z niebieskiej, jednak krążek mija bramkę Elżbieciaka.
8 min - Szydło uderza nad bramką.
7 min - Walecznie pod bandą Zielosko, który zdołał odebrać krążek Bosasowi i odegrać go do Malickiego. Akcja ta jednak nie przeniosła się pod bramkę gości.
6 min - Jakubik przed bramką, nie zdecydował się na dogranie krążka do Holyego, tylko na strzał, który blokuje obrońca Opola.
5 min - Gospodarze w natarciu, jednak ich strzały nie są w stanie zagrozić golkiperowi przyjezdnych.
4 min - GOOL 0:1! Pierwsze trafienie dla gości. Łymański uderza na bramkę a jego strzał nad leżącym już Elżbieciakiem dobija Szydło.
4 min - Podsiedlik z wysokości bulika, krążek odbija Murray. Kontra gości.
3 min - Sędzia sprawdza zapis video. Nie ma pierwszego trafienia dla gospodarzy.
2 min - Od własnej brami akcje gości rozpoczyna Wirolajnen, jednak zostaje ona przerwana przez obrońców w środkowej części lodowiskia.
1 min - Fabry z ostrego kąta, uderza nad bramką.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

Mecz rozpoczął się z blisko 30 minutowym opóźnieniem, gdyż z powodu trudnych warunków atmosferycznych, na lodowisko nie dojechał jeszcze lekarz ani karetka pogotowia.