05:24 2 min. Michał Działo #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:55 2 min. Joni Tuominen #26 Zahaczenie
13:44 2 min. Martin Przygodzki #10 Wysoko uniesiony kij
28:20 2 min. Sebastian Kłaczyński #7 Atak kolanem
43:51 2 min. Łukasz Dybaś #19 Zahaczenie
46:32 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Natarcie
59:35 2 min. Błażej Salamon #61 Wysoko uniesiony kij
- Koniec Meczu. Gospodarze z piekła do nieba!
- 58 min. - Danton do Białego ale ten w dobrej sytuacji prosto w bramkarza.
- 57 min. - Czas dla gości.
- 57 min. - GOL! 4-3! Biały idealnie wystawił gumę Breault a ten wpakował gumę do pustej bramki.
- 56 min. - Ouellette na wprost bramki, ale uderza prosto w bramkarza.
- 55 min. - Mocny strzał Dantona z trudem utrzymuje Landsman.
- 54 min. - W ostatniej chwili z dwóch metrów strzał Sliwinskiego blokują obrońcy.
- 53 min. - Puurula broni karnego.
- 53 min. - Kłaczyński wyszedł na czystą pozycję, zdaniem sędziego faulował go Tuominen i wskazuje na rzut karny.
- 52 min. - Strzał Frączka zablokowany mija bramkę Puuruli.
- 51 min. - GOL! 3:3! Za bramki Ouellette podał do Strzyżowskiego a ten z ostrego kąta po długim rogu zmieścił gumę pomiędzy poprzeczką a ramieniem bramkarza.
- 50 min. - GOL! 2:3! Ouellette zza bulika oddaje strzał, który zasłonięty Landsman przepuszcza. Krążek lobem trafił po długim rogu.
- 50 min. - Z boku Strzyżowski, odbija Landsman.
- 49 min. - Danton zablokowany w dogodnej sytuacji.
- 48 min. - Druga z rzędu przewaga sanoczan, ale nie mają na nią pomysłu.
- 46 min. - Tuominen z niebieskiej, łapie Landsman.
- 45 min. - Z niebieskiej Sproule, lot krążka zmienił Biały ale wysoko nad bramką.
- 44 min. - Danton pod bramkę, lot krążka próbował zmienić Biały, ale łapie Landsman.
- 43 min. - Gospodarze zagrają w przewadze.
- 42 min. - Danton w wyśmienitej sytuacji nie trafia w bramkę.

- 39 min. - Strzyżowski z boku, odbija Landsman.
- 37 min. - GOL! 1-3! Salamon uderzył zza obrońcy, strzał niezbyt silny trafił po lodzie przy słupku zaskoczonego Puuruli.
- 35 min. - Tuominen stracił krążek na rzecz Salamona, ale wracając utrudnił mu oddanie strzału.
- 33 min. - Skokan spod niebieskiej, spokojnie łapie Landsman.
- 32 min. - Kostecki podał pod bramkę do Ouellette, ale ten niedokładnie trafił w krążek, który minął bramkę.
- 31 min. - Kostecki miał czystą sytuację przed bramką, ale nie trafił w krążek.
- 29 min. - Niepilnowany Krzemień uderzył z trzech metrów, odbija parkanem Puurula.
- 28 min. - Kłaczyński podciął Dantona, ten po chwili chciał sam wymierzyć sprawiedliwość i obaj trafiają na ławkę kar.
- 27 min. - Z backhandu Danton, ale obok bramki.
- 25 min. - Wilusz wygrał wznowienie, krążek przejął Kostecki, ale jego strzał z nadgarstka odbija Landsman.
- 24 min. - Dybaś nieobstawiony, wjechał przed bramkę ale uderzył prosto w Puurulę.
- 23 min. - Uderzenie Frączka łapie Puurula.
- 22 min. - Breault minął obrońcę, uderzył z backhandu ale krążek zatrzymał w ostatniej chwili Landsman.

- Koniec I tercji. Gra wyrównana, Polonia dwukrotnie wykorzystała niefrasobliwość zawodników pod bramką Puuruli.
- 19 min. - Indywidualna akcja Tuominena, ale jego strzał został przyblokowany i łapie Landsman.
- 17 min. - Ouellette sam na sam, ale sędzia gwiżdże spalonego.
- 16 min. - GOL! 1:2! Zamieszanie pod bramką, stoicki spokój zachował Słodczyk, który objechał leżącego bramkarza i wpakował gumę do bramki.
- 16 min. - Goście wybronili osłabienie.
- 15 min. - Landsman broni strzały Tuominena i Sliwinskiego.
- 14 min. - Breault dostał podanie przed bramkę, ale niedokładnie uderzył.
- 13 min. - Z niebieskiej Lipsbergs, łapie spokojnie Landsman.
- 12 min. - Stępień zza bulika, ale zbyt lekko i obok bramki.
- 11 min. - Breault próbował zaskoczyć z boku Landsmana, ale ten bez problemu odbija gumę.
- 9 min. - GOL! 1:1! Niepilnowany Przygodzki przed bramką z bliska pakuję gumę do siatki. Obsłużył go dokładnie Słodczyk.
- 8 min. - Teraz goście zagrają w przewadze, ale pierwszą minutę sanoczanie dzielnie się wybronili.
- 7 min. - GOL! 1:0! Breault wjechał przed bramkę i wpakował gumę obok interweniującego parkanami Landsmana.
- 7 min. - Z niebieskiej Tuominen, lot krążka zmienił Strzyżowski, ale nieznacznie minął on bramkę.
- 6 min. - Biały przed bramkę, ale niedokładnie i Sproule nie trafia w krążek.
- 5 min. - Sliwinski do Ouellette a ten trafia w słupek.
- 4 min. - Uderzył z niebieskiej Sproule, po rykoszecie guma wychodzi nad bramką.
- 3 min. - Ouellette z okolic bulik, ale jego strzał minął bramkę.
- 2 min. - Kłaczyński dostał podanie przed bramkę, ale uderzył obok słupka.
- 1 min. - Z niebieskiej wrzucił gumę Cunik, odbija Puurula.
- 1 min. - Początek meczu, pierwszy krążek dla gości.

#27 Marcin Frączek ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Dominik Kraus B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#43 Łukasz Kulik PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Landsman B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Dawid Mazur PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Marcin Mazur ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Martin Przygodzki LS 1 1 0 1 2 0 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon PS 1 2 1 1 3 1 2 1 0 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Marcin Słodczyk ŚR 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartłomiej Stępień PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0