09:34 2 min. Tobiasz Bigos #48 Trzymanie przeciwnika
15:55 2 min. Dariusz Gruszka #79 Ostrość
17:17 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Przeszkadzanie
18:20 2 min. Maciej Sulka #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:24 2 min. Michal Plichta #15 Zahaczenie
49:32 2 min. Kasper Bryniczka #13 Natarcie
55:38 2 min. Mateusz Michalski #88 Ostrość
55:38 2 min. Tomasz Pastryk #68 Ostrość
56:20 2 min. Jarosław Różański #7 Uderzanie kijem
57:15 2 min. Michal Plichta #15 Wysoko uniesiony kij
59 min. - 64 sekundy do końca tercji, Raszka zjeżdża do boksu, przez 18 sekund Podhale zagra 6 na 4.
58 min. - Chwilowo oba zespoły grają w 3-osobowych składach.
56 min. - Bardzo dużo walki na lodzie, ale mało strzałów. Teraz małe przepychanki między zawodnikami obu drużyn w rogu tafli.
52 min. - GOL! 3:2! Błyskawiczna odpowiedź gości i Jokila z najbliższej odległości zdobywa bramkę!
51 min. - GOL! 3:1! Z dystansu uderza Górny, strzał przecina jeden z obrońców Podhala i krążek trafia do Lukacika, który między parkanami Raszki zdobywa bramkę!
50 min. - Plichta oddaje zaskakujący strzał z pozycji półleżącej, końcówką parkana odbija Raszka.
50 min. - Z dystansu Ł. Nalewajka, ale zbyt słabo i łapie Raszka.
48 min. - Danieluk ładnie do Kulasa, jego strzał nad poprzeczkę strąca Raszka.
47 min. - Tym razem uderzał drugi z Nalewajków, Radek, jednak odbija Raszka.
46 min. - Uderzenie Ł. Nalewajki po wygranym buliku łapie Raszka.
45 min. - Przez kilkadziesiąt sekund krążek krążył w okolicy bramki Zabootnego, ale ostatecznie nic z tego nie wynikło. Na lodzie leży Semrad.
43 min. - Póki co niewiele się dzieje w tej tercji. Teraz próbował Łukasz Nalewajka z okolicy bulika, ale broni Raszka.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Uderzenie Michalskiego po wygranym buliku, ale spokojnie łapie Zabolotny.
39 min. - Podhale wściekle atakuje podczas przewagi, ale nie potrafi zaskoczyć Zabolotnego.
37 min. - Kontra JKH i strzał Laszkiewicza broni Raszka.
37 min. - Kara dla Plichty.
35 min. - Czas dla JKH.
34 min. - Zabolotny wypuszcza łatwy strzał Kapicy, który dochodzi do dobitki, ale tym razem bramkarz JKH interweniuje bez zarzutu.
34 min. - JKH wzięło się do roboty i teraz to gospodarze są coraz bliżej zdobycia trzeciego gola.
34 min. - Strzał Kulasa, bez problemów broni Raszka.
32 min. - Teraz przed szansą Łukasz Nalewajka, który uderzał ze środka, ale dobrą interwencją popisuje się Raszka.
32 min. - Zamiesznie pod bramką Raszki i szansa przed Pastrykiem, ale bramkarz Podhala stracił kask i sędzia przerwał grę.
28 min. - GOL! 2:1! I ataki Podhala w końcu przynoszą skutek! Tapio wygrywa bulik, strzela Jokila, a krążek wpada do bramki w krótki róg bramki Zabolotnego.
28 min. - Sulka z dystansu, spokojnie odbija Zabolotny. Spora przewaga Podhala od początku tercji.
26 min. - Plichta jednak szybko podnosi się z lodu i o własnych siłach zjechał z lodu, chyba skończy się tylko na strachu.
26 min. - Po strzale jednego z gości w twarz krążkiem dostał Michal Plichta i od razu zaczął zwijać się z bólu, nie wygląda to dobrze.
25 min. - Z ostrego kąta sam na sam z Raszką jechał Laszkiewicz, jednak nie miał jak zmieścić krążka w bramce.
24 min. - Dużo lepiej drugą tercję rozpoczęli goście, teraz to oni dominują na tafli.
22 min. - Tym razem uderzenie Wielkiewicza łapie Zabolotny.
21 min. - Dynamiczna akcja i strzał Wronki, ale broni Zabolotny.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Jastrzębianie oddali kilka strzałów, ale krążek nie wpadł do bramki.
19 min. - Indywidualna akcja Pastryka, który jest faulowany przez Sulkę i JKH przez 57 sekund zagra 5 na 3.
18 min. - Semrad płasko z dystansu, parkanem odbija Raszka.
17 min. - Niewykorzystana przewaga JKH.
15 min. - Ładna akcja JKH, ale Lukacik zamiast uderzać, to szukał podania do Laszkwicza, ale krążek przecina obrońca i Raszka parkanem zatrzymuje akcję. Kara dla Jokili.
12 min. - W odpowiedzi strzał Semrada łapie Raszka.
11 min. - Podhale zamyka JKH w ich tercji, ale szczęście sprzyja gospodarzom i krążek nie wpada do bramki, chociaż goście mieli okazję.
10 min. - Kolejna kara dla JKH.
9 min. - Nic nie wyszło z przewagi Podhala, za to Raszkę do interwencji zmusił Laszkiewicz.
7 min. - A pod bramką Podhala znowu groźnie. Łukasz Nalewajka był w niezłej sytuacji, ale był zmuszony do podania wzdłuż bramki, jednak nikt nie zamknął akcji.
6 min. - Podhale próbuje wrócić do gry, ale niewiele im póki co wychodzi.
Czas dla Podhala.
4 min. - GOL! 2:0! Sędzia zdecydował się na analizę wideo, bowiem w tej akcji krążek wpadł do bramki i ostatecznie sędzia Molenda uznaje gola dla JKH!
4 min. - Karny dla JKH po faulu na Danieluku!
3 min. - Kolejna świetna okazja JKH! Bordowski zza bramki idealnie do nadjeżdżającego Lukacika, ale jego strzał broni Raszka!
3 min. - Kolejna akcja Nalewajki zakończona strzałem, broni Raszka.
1 min. - GOL! 1:0! Ależ początek gospodarzy. Źle rozegrali krążek za bramką przyjezdni, przejął go Laszkiewicz i zagrał do Nalewajki, a ten z bliska pakuje krążek do bramki!
1 min. - Początek meczu.