26:04 2 min. Filip Stopiński #28 Uderzanie kijem
26:04 2 min. Radosław Nalewajka #88 Ostrość
26:04 2 min. Filip Stopiński #28 Ostrość
31:26 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Uderzanie kijem
33:43 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:24 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Natarcie
41:44 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:07 2 min. Michal Plichta #15 Trzymanie kija przeciwnika
46:28 2 min. Kamil Dolny #4 Atak kolanem
48:33 2 min. Maciej Rompkowski #15 Zahaczenie
60:59 2 min. Alexander Szczechura #6 Wysoko uniesiony kij
Koniec dogrywki, będą rzuty karne.
64 min. - Slubowski broni kolejne strzały jastrzębian. Orlik w komplecie.
62 min. - Z dystansu Semrad, niektórzy kibice już ucieszyli się z gola, ale krążek jednak nie wpadł do bramki.
61 min. - Kara dla Szczechury.
61 min. - Pastryk z dystansu, ale takim strzałem nie zaskoczy dzisiaj Slubowskiego.
61 min. - Początek dogrywki.

Koniec trzeciej tercji, będzie dogrywka.
59 min. - Ależ blisko był Danieluk! Slubowski jednak jakimś cudem w ekwilibrystyczny sposób zatrzymał krążek.
58 min. - Płasko uderzał Kulas, broni Slubowski.
57 min. - JKH dalej w ataku, ale Slubowski jest dzisiaj w świetnej formie.
55 min. - Pierwsza od wielu minut akcja ofensywna gości i strzał Bychawskiego, ale odbija Zabolotny.
Czas dla Orlika.
54 min. - Tym razem dobra okazja Plichty, ale ponownie strzał prosto w bramkarza.
54 min. - Coraz większa przewaga JKH, ale bramka Orlika jak zaczarowana.
52 min. - Laszkiewicz bardzo ładnie wypatrzył Semrada, ten płasko uderzył, ale krążek przeszedł obok słupka i na trybunach tylko jęk zawodu.
52 min. - Orlik w komplecie.
51 min. - Kulas ze środka, ale prosto w Slubowskiego.
50 min. - Obstrzał bramki Orlika, ale krążek nie chce wpaść do bramki. Czterokrotnie próbował Semrad.
Czas dla JKH.
49 min. - Dolny wyjechał z kary, ale już jest kolejna, tym razem dla Rompkowskiego.
49 min. - Kulas wyjechał zza bramki i oddał strzał, ale krążek zatrzymał stojący na linii Sznotala!
47 min. - Kara dla Dolnego.
45 min. - GOL! 2:2! Na 5 sekund przed końcem drugiej kary, do remisu dobitką doprowadza Marzec.
44 min. - JKH gra w podwójnym osłabieniu, ale póki co dobrze się broni.
41 min. - GOL! 2:1! Kuriozalna bramka dla JKH. Plichta uderzył z ostrego kąta, krążek odbił się od podstawy bramki i poleciał do góry, a jeden z obrońców interweniował tak nieszczęśliwie ręką, że wepchnął krążek do swojej bramki.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Kara dla Bychawskiego.
38 min. - Kontra JKH, Laszkiewicz wszerz do Schejbala, ale ten przestrzelił.
36 min. - JKH w komplecie.
36 min. - Ze środka mocno uderza Marzec, ponownie broni Zabolotny.
35 min. - Mocny strzał Bychawskiego odbija Zabolotny.
34 min. - JKH w komplecie, ale Ł. Nalewajka po raz kolejny odesłany na ławkę kar.
32 min. - Kara dla Ł. Nalewajki.
31 min. - Ł. Nalewajka uderza z ostrego kąta, broni Slubowski.
29 min. - GOL! 1:1! Zamieszanie pod bramką Zabolotnego, który interweniował na leżąco, krążek trafia w okolice bulika do Kostka, który nad Zabolotnym umieszcza krążek w bramce.
27 min. - Dwie kary nałożone na Stopińskiego i JKH gra w przewadze. Strzał Semrada z dystansu broni Slubowski.
27 min. - Szansa przed Marcem, ale jego strzał broni Zabolotny. Po tej sytuacji spięcie Radka Nalewajki i Filipa Stopińskiego.
25 min. - GOL! 1:0! Kulas doznał urazu i rzut karny wykonywał Laszkiewicz, pewnie umieszczając krążek w bramce!
25 min. - Kontra JKH, Kulas wychodzi sam na sam, ale jest faulowany i będzie rzut karny dla JKH!
24 min. - Danieluk na ławce kar, dwa strzały Orlika, ale bez zagrożenia.
23 min. - Z dystansu Ł. Nalewajka, broni Slubowski.
22 min. - Zabolotny wypluwa strzał Dolnego, dobija Cichy, ale Zabolotny naprawia swój błąd.
21 min. - Indywidualna akcja Laszkiewicza zakończona strzałem prosto w Slubowskiego.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji. Krótka przerwa, podczas której drużyny zmienią się stronami i gramy dalej.
20 min. - Dziwna decyzja sędziego Heltmana o odesłaniu na ławkę kar Klechy i Petro.
20 min. - Mocny strzał Laszkiewicza tuż obok słupka.
19 min. - Indywidualna akcja Marca zakończona na Zabolotnym.
18 min. - Janacek mocno zza niebieskiej i broni Slubowski.
17 min. - Fatalna strata Bychawskiego we własnej tercji niewykorzystana przez JKH.
17 min. - Z dystansu Dolny, spokojnie broni Zabolotny.
16 min. - Gramy dalej.

16 min. - Będzie przerwa w grze, ponieważ pękła szyba oddzielająca taflę od publiczności. Decyzją sędziego drużyny zjeżdżają do szatni, a brakujący czas zostanie dograny w drugiej tercji.
15 min. - Semrad uderzał pod poprzeczkę, łapie Slubowski.
14 min. - Ł. Nalewajka przed bramkę do Laszkiewicza, ten lekko strąca, ale Slubowski zdołał odbić krążek.
14 min. - Coraz wyraźniejsza przewaga JKH, ale niewiele z tego wynika.
13 min. - Danieluk po lodzie, odbija parkanami Slubowski.
12 min. - Slubowski na raty broni niezbyt mocny strzał Radka Nalewajki, a po chwili mały pojedynek zapaśniczy Łukasza Nalewajki z Michalem Korenko.
11 min. - JKH w komplecie.
11 min. - Dwukrotnie broni Zabolotny.
9 min. - Kara dla Świerskiego.
8 min. - Z dystansu Janacek, parkanem odbija Slubowski.
8 min. - Szansa przed Schejbalem, ale w dobrej sytuacji, nieatakowany, nie trafił w bramkę. Orlik w komplecie.
6 min. - JKH zamyka Orlika w ich tercji, strzał Janacka broni Slubowski.
6 min. - Brzydkie zagranie Bychawskiego wysokim kijem i JKH zagra w przewadze.
Na Jastorze pojawiło się 8 kibiców z Opola.
4 min. - Górny z dystansu, krążek strącony, ale Slubowski odbija.
2 min. - Orlik dość aktywnie w ofensywie, ale czujnie w bramce Zabolotny.
1 min. - Początek meczu.