4:1 (1:0, 1:1, 2:0) Zakończony
2015-10-10
17:00
Rywalizacja o mistrzostwo I ligi / Finał
1:0 Sebastian Wachowski #8 ( Jakub Stasiewicz #10, Krzysztof Wróblewski #23 ) +/-
55:59 2 min. Wojciech Wrycza #7 Uderzanie kijem
59:42 2 min. Michał Sochacki #81 Wymuszanie kary (symulowanie)
59:59 2 min. Grzegorz Zaleski #9 Atak łokciem
I TERCJA

2min - pierwsza kara dla drużyny UKH Dębica, Stoczniowiec w przewadze
4min - próby rozegrania zamku - bez wyraźnego zagrożenia dla bramki gości
4min - koniec kary, w ataku przyjezdni
5min - obie drużyny rozpoczęły mecz rozważnie, sporo gry przy bandach, mało strzałów
6min - GOL! Wygrany bulik przez gospodarzy i uderzenie spod niebieskiej Wachowskiego.
7min - Do ataku rzucili się goście, dobrze interweniuje Witkowski
8min - Kara dla Kulczyka, w przewadze zespół z Dębicy
9min - Stoczniowiec zamknięty we własnej tercji, niecelnie uderza Darłak. Była szansa na kontrę ale zmarnowana przez Wróblewskiego
10min - Koniec kary dla Kulczyka, w ataku nadal Dębica, ale w bramce pewnie spisuje się Witkowski
11min - Okres gry w ataku gospodarzy, jednak strzałami po ziemi trudno zaskoczyć bramkarza gości
12min - Kara dla Stasiewicza za przeszkadzanie, Dębica rozgrywa krążek ale nie potrafi oddać strzału.
14min - Sporo gry w środkowej tercji, dużo strat i niecelnych podań z jednej jak i z drugiej strony. Wznowienie pod bramką gości
15min - Na indywidualną akcję zdecydował się Wróblewski, nie zauważył jednak wyjeżdzającego z prawej strony, lepiej ustawionego Stasiewicza, i sam skończył akcję strzałem nad poprzeczką.
16min - Kolejna dobra interwencja Witkowskiego, szybki atak Stoczniowca, ale bez efektu
17min - kolejna kara dla Stoczniowca, tym razem wykluczony Kabat
18min - Spore zamieszanie pod bramką Stoczniowca, ale nadal na posterunku Witkowski, drużyna z Dębicy nie może znaleźć sposobu na golkipera gospodarzy
20min - zamieszanie pod bramką Kamila Fecia, mała przepychanka i kara dla zespołu z Dębicy
20min - na 4 sekundy przed końcem brutalny faul Wolańskiego na Stasiewiczu, kapitan Stoczniowca rzucony na bandę i 2 tercję gospodarze rozpoczną 5 na 3

II TERCJA

21min - W ataku Stoczniowiec, ale są skutecznie wypychani przez gości z ich własnej tercji
21min - Kolejna kara dla gości, tym razem Łukasz Kisiel.
22min - bardzo dobra gra w przewadze Stoczniowca, przed chwilą słupek uratował Dębiczan przed utratą drugiej bramki, uderzał Iwanow
25min - GOL! Ponownie Wachowski! Taki sam scenariusz jak przy pierwszej bramce, Stasiewicz podał pod niebieską do Wachowskiego, a ten uderzył w prawy górny róg bramki Kamila Fecia
26min - Obustronna kara, wykluczeni Szczerbakow i Smagacz
26min - Kolejna kara dla UKH Dębica i Stoczniowiec gra w przewadze 4 na 3
27min - Gospodarze spokojnie rozgrywają krążek, z dogodnej pozycji uderzał Stasiewicz, ale wprost w bramkarza z Dębicy
28min - Idealną sytuację miał Kabat, który znalazł się niepilnowany około 5 metrów od bramki ale uderzył za lekko, po ziemi
29min - Z szybką kontrą wyszedł Stasiewicz, ale nie zdecydował się na strzał, próbował objechać bramkarza, a ten nie dał się pokonać
30min - Szczerbakow leży na lodzie, sędzia nie reaguje, atak na głowę ze strony zawodnika z Dębicy, dopiero po kilkunastu sekundach gra zostaje przerwana, kary brak
31min - dobre podanie Lehmanna do Wróblewskiegom, ten oddaje strzał, ale zbyt słaby aby zaskoczyć bramkarza. Wznowienie pod bramką gości
32min - zaostrza się gra, brak reakcji sędziego
33min - kara dla Wróblewskiego, gra w przewadze Dębicy, ale goście bez pomysłu na rozegranie akcji
35min - GOL! 2:1! Piękne podanie z własnej tercji od Bacy, sam na sam z Witkowskim wyszedł Pugaczow i posłał krążek między jego nogami
36min - Kara dla Wróblewskiego i kolejna gra w przewadze dla Dębicy, wznowienie pod bramką gospodarzy
38mn - bardzo groźnie pod bramką Stoczniowca, uderzał Białek, potem Baca, Witkowski do spółki z słupkiem ratuje Stoczniowca przed remisem
39min - końcówka tercji zdecydowanie dla zespołu z Dębicy
39min - spalony na niebieskiej, wznowienie pod bramką UKH Dębica
40min - Stasiewicz nieczysto trafia w krążek, Feć mrozi go, kolejne wznowienie
40min - kolejne wykluczenie w zespole gospodarzy, tym razem na 2 minuty wyłączony Serwiński

III TERCJA
41min - kolejne osłabienie Stoczniowca, Dębica 5 na 3
42min - bardzo dobre rozpoczęcie III tercji, ofensywnie oba zespoły, zapowiada się walka do ostatniej minuty
45min - prawym skrzydłem ruszył Wrycza, ale zatrzymany na bandzie przez obronę gości
46min - po szybkim początku III tercji tempo troche opadło, co raz więcej prostych błędów po obu stronach
48min - kara dla Pugaczowa, szansa dla Stoczniowca na podwyższenie prowadzenia
49min - Stoczniowiec rozgrywa zamek, zespół z Dębicy skutecznie sie broni i wybija krążek z własnej tercji
51min - wznowienie pod bramką Stoczniowca, naprawdę niewiele dzieje się przez ostatnie kilka minut
52min - GOL! Czekamy na analizę wideo, Feć próbował zamrozić krążek, ale z rękawic wybił mu go Stasiewicz. Bardzo przypadkowa bramka, zawodnicy z Dębicy ruszyli z pretensjami do sędziego, przerwa w grze.
53min - zaliczony gol, wznowienie i skandaliczne zachowanie Mielniczka, który przy wznowieniu uderza sędziego w nogę kijem, a następnie podjeżdża do boksu Stoczniowca - kara meczu
54min - kolejna kara dla zespołu z Dębicy, tym razem Pugaczow
54min - GOL! W przewadze 5 na 3 czwartą bramkę dla Stoczniowca strzela Wrycza
55min - spokojna gra w przewadze Stoczniowca, wynik meczu jest już przesądzony
56min - mała przepychanka pod bramką i Wrycza ukarany 2 minutami
57min - gra w przewadze Dębicy, ale goście nie potrafią nawet wjechać z krążkiem do strefy obronnej Stoczniowca
58min - kontra 3 na 1 Gdańszczan, ale niecelne podanie Lehmanna przejmuje obrona gości
58min - uwolnienie, gra rozpocznie się pod bramką gospodarzy
60min - tuż przed koncem meczu karą za próbę wymuszenia faulu dla Sochackiego, czas dla Stoczniowca

#35 Wiktor Kopyciński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 1 1.00 22 22 0 0 0 0 95.45 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#69 Gilbert Leśniak PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Michał Michałkiewicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0