26:46 2 min. Boris Valábik #48 Trzymanie przeciwnika
28:19 2 min. Michael Quesnele #5 Atak w okolice głowy lub szyi
28:19 10 min. Michael Quesnele #5 Kara za niesportowe zachowanie 10min
29:06 2 min. Jakub Witecki #66 Zahaczenie
30:03 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:23 2 min. Russell Cowley #17 Wysoko uniesiony kij
47:20 2 min. Mateusz Bryk #65 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:50 2 min. Jaroslav Hertl #71 Rzucenie na bandę
49:52 2 min. Neil Trimm #19 Atak kijem trzymanym oburącz
55:18 2 min. Brett Robinson #23 Zahaczenie
60 min. - Tyszanie awansują do III rundy Pucharu Kontynentalnego!
60 min. - Słupek ratuje Żigardiego! Zwycięstwo coraz bliżej.
60 min. - Tyszanie wybijają krążek z własnej tercji, a czas płynie.
60 min. - Brytyjczycy bez bramkarza. Trener Chuck Weber postawił wszystko na jedną kartę.
59 min. - Mądrze grają tyszanie. Oddalają zagrożenie. Zdają sobie sprawę, że w takim momencie nie mogą pozwolić sobie na błąd.
58 min. - Brytyjczycy w pełnym zestawieniu.
57 min. - Sporo niedokładności podczas rozegrania tego zamka.
56 min. - Będzie kara dla Robinsona. Szansa dla tyszan.
55 min. - GOOOL! 2:3! Witecki pomknął prawym skrzydłem, a następnie dograł wzdłuż bramki do Galanta. Ten nie miał problemów z umieszczeniem krążka w siatce
54 min. - Tyszanie suną z kolejnymi atakami.
53 min. - Kalinowski zostawił gumę nadjeżdżającemu Vitkowi, ten kropnął, ile sił w rękach. Broni Stewart. Dobrze ustawiony był angielski bramkarz
53 min. - Arbiter nie zauważył ewidentnego faulu Mateusza Bepierszcza.
52 min. - Stewart ma kłopoty ze sprzętem. Powinna być zmiana bramkarza w ekipie Coventry Blaze. Cwana zagrywka trenera Chucka Webera, który widząc, że takie rozwiązanie nakazuje mu arbiter, wziął czas.
52 min. - Tait poszarpał się z Bagińskim w boksie! Tego jeszcze nie było. Uciekają się do prowokacji Anglicy.
51 min. - GOOOL! 2:2! Witecki doprowadza do wyrównania. Ładny uderzeni z nadgarstka w krótki róg. Stewart był zasłaniany przez Bagińskiego. O to właśnie chodzi.
50 min. -
50 min. - Lukacevic! Pociągnął z nadgarstka, Żigardy instynktownie odbija gumę.
50 min. - Godfrey potężnie z niebieskiej, krążek tańczy na linii bramkowej.
49 min. - Trimm z niebieskiej! Broni Żigardy. Krążek wystrzelony i niebezpieczeństwo oddalone.
48 min. - Bryk odesłany przez sędziego na ławkę kar. Kara mniejsza za spowodowanie upadku. Choć wydaje się, że
47 min. - Łopuski! Kolejna już próba Mikołaja Łopuskiego. Nie ma dziś szczęścia 30-letni napastnik.
46 min. GOOOL! 2:1! Bryk dobił uderzenie Vitka. Tyszanie łapią kontakt z rywalem
45 min. - Pietrus z ostrego kąta. Żigardy czujnie odbija gumę do boku.
44 min. - Tyszanie muszą mocniej pracować na bramkarzu.
43 min. - Ciura z nadgarstka, gumę odbija Stewart.
42 min. - Słabiej we wznowieniach radzą sobie tyszanie. Przegrali już w tej tercji trzy.
41 min. - Sytuacja trójkolorowych mocno się skomplikowała. Sektory zajmowane przez tyskich kibiców na moment zamarły.
41 min. - GOOOL! 2:0! Ładna kontra Anglików i Quesnele pakuje gumę do siatki
41 min. - Zaczynamy trzecią tercję. Tyszanie muszą jak najszybciej doprowadzić do wyrównania.

40 min. - Bepierszcz twardo zaatakował Noble. Jak najbardziej czyste zagranie.
39 min. - W drugiej tercji lepsze wrażenie sprawiają tyszanie. Naciskają, oddają wiele strzałów, ale nie potrafią trafić do siatki.
38 min. - Błąd Vitka, który stracił krążek, i szybki atak Anglików Lauzon uderzył po lodzie. Żigardy jest czujny.
37 min. - Trzy kąśliwe uderzenia Mikołaja Łopuskiego. Jedno z nich zatrzymuje się na słupku.
36 min. - Cowley faulował na środku tafli Pociechę. Atak wysoko uniesionym kijem.
35 min. - Vitek solidnie kropnął z przestrzeni między bulikami. Gumę odbił angielski bramkarz.
34 min. - "Awaria" osłony na bandę. Służby techniczne dały radę i szybko uporały się z tym problemem.
34 min. - Atak pozycyjny w wykonaniu tyszan. Uderzenie Łopuskiego, broni angielski bramkarz.
33 min. - Gramy w pełnym zestawieniu i oby tak, jak najdłużej.
32 min. - Bagińki pociągnął z nadgarstka. Broni Stewart.
31 min. - Ofiarnie bronią się tyszanie.
31 min. - Do Witeckiego dołącza Ciura. Tyszanie będą się bronić w podwójnym osłabieniu. Niedobrze.
30 min. - Witecki faluje Valabika i zajął już miejsce na ławc ekar.
29 min. - Szansa dla tyszan.
29 min. - Tak dla odmiany - kolejna kara. Quesnele 2+10 za atak w okolice głowy i szyi.
29 min. - Kotlorz z niebieskiej! Broni Stewart.
28 min. - Kalinowski próbował zmienia tor lotu krążka. Czujny jet dzisiaj Brian Stewart.
28 min. - Kontra ekipy z Coventry. Lukacevic uderza - boczna siatka.
27 min. - Teraz Vitek przed szansą. Faulowany przez Valabika.
27 min. - Sporo niedokładności w wykonaniu obu ekip.
26 min. - Kotlorz do Kolusza, ten nie opanował krążka. Kontra Anglików 2 na 1. Przerwana przez Kotlorza.
25 min. - Witecki 2 minuty i Noble 2+10.
25 min. - Dobre podanie Witeckiego i słupek po uderzeniu Adama Bagińskiego! Pięści poszły w ruch. Będą kary.
25 min. - Witecki kąśliwie z nadgarstka, broni Stewart.
25 min. - Ależ zakotłowało się pod bramką Coventry. Witecki wrzucił krążek na bramkę, tor lotu krążka przeciął Galant. Do gumy dopadł Bagiński, ale nie zdołał czysto trafić w krążek.
23 min. - Kartoszin! Stewart interweniuje z trudem.
23 min. - Dobra zmiana Mikołaja Łopuskiego i Marcina Kolusza, którzy siali spustoszenie pod angielską bramką.
22 min. - Siły się wyrównają. Pietrus wędruje na ławkę kar.
21 min. - Brytyjczycy przez 80 sekund będą grać w przewadze.
21 min. - Niepotrzebny faul Galanta.
21 min. - Obie drużyny już na tafli. Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji. Trenerzy Coventry mają
20 min. - Nie układa się gra w przewadze ekipie mistrza Polski. Przydałby się gol przed zejściem na przerwę.
19 min. - Rzeszutko 10 minut za niesportowe zachowanie, Noble 2 za przeszkadzanie. Dziwna decyzja arbitra.
19 min. - Ręka sędziego w górze. Oznacza to, że będą wykluczenia.
19 min. - Vitek próbował uderzać od zakrystii. Krążek nakrył Stewart.
18 min. - Dwa uderzenia tyszan: najpierw Pociecha z prawej strony, potem z lewej Hertl.
17 min. - Potężna bomba Bryka z niebieskiej. Broni Stewart.
16 min. - Jeszcze Rzeszutko! Broni bramkarz Blaze.
16 min. - Miejsce Kolusza na prawym skrzydle drugiej formacji zajął Kogut. 24-letni napastnik przed szansą. Jego strzał wprost w brytyjskiego golkipera.
15 min. - Ewidentny faul Jorgensena. Bepierszcz z grymasem bólu na twarzy opuszcza taflę.
14 min. - Za dużo strat notują tyszanie.
13 min. - Tyszanie mają problemy z zawiązaniem składnej i szybkiej akcji.
12 min. - Szybko z obrony do ataku przechodzą Brytyjczycy. Dobrze grają też pressingiem.
12 min. - Aktywny jest dzisiaj Mikołaj Łopuski. Kolejny strzał w jego wykonaniu, minimalnie niecelny.
11 min. - Kontra Brytyjczyków! Cale Tanaka w sytuacji sam na sam. Zatrzymany przez Pociechę. Sędzia nie dopatrzył się faulu, ale podstawy ku temu były.
10 min. - Obustronne wykluczenie. Bepierszcz i Quesnele.
9 min. - Iskrzy między graczami obu ekip.
9 min. - Lukacevic uderza z ostrego kąta. Broni Żigardy.
8 min. - 2+10 dla Kolusza za rzucenie na bandę. Kevin Noble nie podnosi się z tafli. Sędzia przerywa grę.
7 min. - Zamek w wykonaniu tyszan, ale póki co nie ma zagrożenia pod angielską bramką.
6 min. - Będzie kolejna kara dla Brytyjczyków. Carl Lauzon przytrzymywał Michaela Kolarza. Za wykłócanie się z sędziami dostał karę 10 minut.
6 min. - Mogło być groźnie. Lukacevic dostał krążek, ale spalił akcję.
6 min. - Coventry w pełnym zestawieniu.
5 min. - Tyszanie nieco nieporadnie w tym zamku.
4 min. - Łopuski! Chciał posłać gumę w krótki róg, tylko boczna siatka.
4 min. - Teraz kara dla ekipy z Coventry.
3 min. - GOOOL! 1:0! Anglicy obejmują prowadzenie. Lauzon przed bramkę do Pietrusa, a ten posyła gumę do bramki.
2 min. - Witecki! Ładna kontra w wykonaniu 25-letniego skrzydłowego. Może żałować, że nie zdążył sobie przełożyć gumy z bekhendu forhend.
1 min. - Pociecha wędruje na ławkę kar.
1 min. - To dopiero początek spotkania, a już bandy trzeszczą.
1 min. - Zaczynamy! Valabik za wcześniej wspomniany incydent otrzymał karę 10 minut.

Brytyjczykom nie spodobało się, że tyszanie przywitali się z widownią i przekroczyli ich połowę. Drobna szarpanina.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!