4:0 Łukasz Nalewajka #20 ( Tobiasz Bigos #48, Tomasz Kulas #10 ) +/-
07:24 2 min. Kamil Świerski #98 Rzucenie na bandę
35:02 2 min. Jakub Jaworski #95 Atak kijem trzymanym oburącz
38:40 2 min. Radosław Nalewajka #22 Trzymanie przeciwnika
48:23 2 min. Tomasz Kulas #10 Rzucenie na bandę
48:49 2 min. Lubomir Vosatko #22 Wysoko uniesiony kij
54:07 2 min. Tobiasz Bigos #48 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:23 2 min. Patryk Matusik #97 Atak kijem trzymanym oburącz
Koniec meczu.
60 min. - I znowu Zabolotny, tym razem szpagatem broni strzał z ostrego kąta.
60 min. - Strzał Vosatki z dystansu spokojnie łapie Zabolotny.
59 min. - Błędy jastrzębskiej defensywy dwukrotnie bardzo dobrze naprawia Zabolotny.
58 min. - Presing JKH w tercji Unii i Radek Nalewajka wywalczył krążek przed bramką, ale uderzył nad poprzeczką.
57 min. - Sfaulowany Kulas ledwo zjeżdża z lodu, jednak sędzia Radzik nie dopatrzył się faulu zawodnika gości.
56 min. - Słaba gra Unii w przewadze.
54 min. - Bigos mocno z niebieskiej i parkanem odbija Witek.
54 min. - Dużo strat w obu ekipach, dobre akcje przeplatane bardzo słabymi.
51 min. - Kolejna kontuzja obrońcy w ekipie JKH, tym razem do szatni utykając zjeżdża Semrad.
51 min. - Kulas sam na sam z Witkiem, ale nieatakowany przez nikogo uderza wysoko ponad bramką...
50 min. - Fatalny błąd Zabolotnego, który wyszedł przed bramkę do krążka, ale źle zagrał, przejął go Wanat, lecz wracający obrońca utrudnił mu oddanie strzału do odsłoniętej bramki.
49 min. - Ładna akcja JKH, Kulas do Danieluka, lecz ten uderza obok słupka.
47 min. - Strzał Bezuski odbija się od jednego z obrońców JKH, ale krążek przelatuje tuż obok słupka.
46 min. - Strzał Matusika w krótki róg broni Witek.
46 min. - Bardzo dobra okazja Wanata, ale uderzył ponad bramką!
45 min. - Unia zatrzymuje ataki JKH we własnej tercji.
43 min. - Sporo niedokładności i bez strzałów w tej tercji.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Znowu Zabolotny dobrą interwencją zatrzymuje krążek podczas gry Unii w przewadze.
37 min. - Zabolotny broni strzał Adamusa z bardzo ostrego kąta.
37 min. - Groźnie pod bramką Zabolotnego, zakotłowało się pod jego bramką, ale ostatecznie zamraża krążek.
34 min. - Odpowiedź Danieluka, ale prosto w Witka.
33 min. - Strzał Budzowskiego ze środka broni Zabolotny.
33 min. - JKH kontroluje wydarzenia na lodzie.
29 min. - Długo rozgrywali krążek w przewadze gospodarze, ale jedyne dwa strzały z bliska broni Witek.
27 min. - Krótka przerwa w grze, na lodzie leży Tabaczek po ataku jednego z jastrzębian, ale po kilkudziesięciu sekundach o własnych siłach zjeżdża z lodu.
24 min. - GOL! 4:0! Bigos uderza z dystansu, krążek strąca Łukasz Nalewajka i ten wpada do bramki!
23 min. - GOL! 3:0! Plichta pewnie pokonuje Witka!
23 min. - Faulowany przed bramką Unii Plichta i jest karny dla JKH.
22 min. - Niegroźny strzał Adamusa łapie Zabolotny.
21 min. - Początek drugiej tercji.

20. min - Stantien przed bramkę do Laszkiewicza. Ten zdołał złączyć parkany.
19. min - GOOOL! 2:0! Petro ładnie wjechał do tercji zostawił gumę Semradowi, a ten trafił do pustej bramki
18. min - Plichta! Spalony rozmyślny.
16. min - Oświęcimianie szukają okazji w kontrach. Na razie jednak mają problemy z dokładnością.
15. min - Świerski wjechał w tercję, uderzył z pełnego zamachu. Witek odbił krążek.
14. min - Starcie Kowalówki z Nalewajką. Obaj mają sobie coś do wyjaśnienia.
13. min - Gimiński! Uderzał z niebieskiej, dobijał Bordowski. Witek zdążył się przemieścić.
12. min - Kolejna dobra okazja jastrzębian. Akcja 3-2. Strzelał Danieluk, ale jego uderzenie obronił Witek.
11. min - Plichta! Dobrą okazję miał czeski napastnik. Nie ma bramki.
10. min - Laszkiewicz był przed oświęcimskim bramkarzem, ale nie miał na tyle miejsca, by oddać krążek.
10. min - Świerski jest już na lodzie.
9. min - Teraz Bezuszka. Gumę zatrzymał Vrana i mrozi krążek Zabolotny.
8. min - Unia w przewadze. Uderzenie Vosatki podbite.
8. min - Ostro potraktowany Piotrowicz. Będą dwie minuty karne dla Świerskiego.
7. min - Kowalówka do Daneczka, ale ten będąc przed Zabolotnym, nie zdołał podnieść krążka.
6. min - Lepiej na razie radzą sobie jastrzębianie. Są dokładniejsi i łatwiej dochodzą do sytyuacji strzeleckich.
4. min - Vosatko przed bramkę! Odbija krążek Zabolotny.
3. min - Petro! Mogło być 2:0, ale odbił Witek.
2. min - GOOOL! 1:0 Ł. Nalewajka zza bramki do Danieluka, ten uderzył bez przyjęcia, gumę odbił Witek, ale przy dobitce Witka, nie miał żadnych szans
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla oświęcimian.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

BONUS 400 zł! Obstaw Polską Hokej Ligę i Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus >>>
#33 Mate Krešimir Tomljenović B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0.00 23 23 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#48 Tobiasz Bigos LO 0 1 1 0 1 3 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Richard Bordowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mateusz Danieluk LS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#23 Krzysztof Dudkiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0