0:2 Jarmo Jokila #93 ( Jussi Tapio #17, Krzysztof Zapała #19 ) +/-
1:2 Wojciech Wojtarowicz #21 ( Dariusz Wanat #88, Artur Budzowski #5 ) +/-
2:2 Radim Haas #16 ( Maciej Szewczyk #87 ) +/-
(+) Fiedor #24, Gabryś #17, Haas #16, Piotrowicz #81, Szewczyk #87
(-) Łabuz #68, Neupauer #9, Sulka #76, Wielkiewicz #26, Zarotyński #27
5/5 28:19
3:2 Wojciech Wojtarowicz #21 ( Sebastian Kowalówka #12, Lubomir Vosatko #22 ) +/-
5/5 42:38
4:5 Sebastian Kowalówka #12 ( Lubomir Vosatko #22, Wojciech Wojtarowicz #21 ) +/-
54:20 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Wysoko uniesiony kij
59. min - GOOOL! 4:6! To już decydujący cios w wykonaniu Podhala. Haverinen strzałem z nadgarstka stawia pieczęć na zwycięstwie nowotarżan
58. min - Dobry forechecking w wykonaniu Kowalówki i Wojtarowicza. Odebrali krążek i oddali dwa strzały. Raszka jest dzisiaj w naprawdę niezłej dyspozycji.
58. min - Czas pracuje na korzyść nowotarżan, którzy spokojnie starają się rozgrywać gumę we własnej tercji.
57. min - Podhale w pełnym zestawieniu.
56. min - Oświęcimianie w zamku. Jednak zbyt statecznie i zbyt pasywnie.
55. min - Neupauer faulował wyprowadzającego krążek Bezuszkę i już udaje się na ławkę kar.
54. min - Haas ponownie w przestrzeń międzybulikową do Szewczyka. Ten uderzył z pierwszego krążka. Raszka z problemami sparował krążek.
53. min - Oświęcimianie mają jeszcze 7 minut na
52. min - Szewczyk! Starał się umieścić gumę w krótkim rogu nowotarskiej bramki. Raszka sparował krążek na boczną siatkę.
52. min - GOOOL! 4:5! Unia łapie kontakt z rywalem. Kowalówka dobija krążek do pustej bramki. Będą jeszcze dziś emocje
51. min - Ładny rajd Artura Budzowskiego, który przejechał z krążkiem niemal całe lodowisko. Jego uderzenie z problemami obronił Raszka.
50. min - Haas do Piotrowicza, ale ten uderzył niecelnie.
50. min - Unia próbuje teraz uderzeń z niebieskiej. Najpierw Vosatko teraz Gabryś.
49. min - Różański chciał zmieścić gumę między parkanami Witka. Oświęcimski golkiper zdołał złączyć parkany.
48. min -
47. min - Szansa dla biało-niebieskich. Wojtarowicz oddał niesygnalizowany strzał. Raszka go odbił.
46. min - Niewiele wynikło z tej przewagi.
45. min - Nowotarżanie spokojnie rozgrywają zamek. Prowadzą dwiema bramkami, więc mogą sobie na to pozwolić.
44. min - Dwie minuty karne dla Kowalówki. Faul taktyczny.
43. min - GOOOL! 3:5! Krzysztof Zapała genialnie dograł do wychodzącego na czystą pozycję Jussiego Tapio. Fiński napastnik posłał gumę w okienko.
41. min - Gramy w pełnych składach.
41. min - Wronka! Ładnie przedarł się przez zasieki obronne oświęcimian. Zbyt długo holował
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Podhale przez 41 sekund w osłabieniu.

40. min - Kowalówka na kilka sekund przed zakończeniem drugiej tercji znalazł się w sytuacji sam na sam z Raszką. Golkiper "Szarotek" przewidział jego zamiary.
40. min - Jokila jest już na lodzie.
40. min - Vosatko, broni Raszka.
39. min - Zamek rozgrywany metodą tysiąca podań. Kąśliwe strzały oddali Kowalówka i Wojtarowicz.
39. min - Do Jokili dołącza Tomasik i biało-niebiescy przez 66 sekund będą grać w piątkę przeciwko trójce nowotarżan. Idealna szansa na wyrównanie.
38. min - Kara dla Jokili, oświęcimianie przed szansą na doprowadzenie do wyrównania
38. min - GOOOL! 3:4. Górale na prowadzeniu. Wykorzystali niepewną interwencję Witka. Autorem tego gola Zarotyński.
38. min. - Podhale w pełnym zestawieniu!
37. min. - Znów Gabryś i znów przytomna interwencja Raszki.
37. min - Gabryś potężnie z niebieskiej, broni Raszka.
36. min - Dwie minuty karne dla Neupauera.
35. min - GOOOL! 3:3! Zapała do Jokili, a ten umieszcza gumę w siatce.
35. min - Nie podoba się zawodnikom i miejscowej publiczności
34. min - Dobre tempo tego spotkania. Emocji dziś nie brakuje.
33. min - Podhale w pełnym zestawieniu.
32. min - Haas do Szewczyka, ale broni Raszka. Oświęcimski napastnik pokazuje, że krążek przekroczył linię bramkową. Biało-niebiescy domagają się sprawdzenia zapisu wideo. Sędzia Tomasz Radzik nie zamierza tego robić, co spotyka się z gwizdami i buczeniem kibiców.
31. min - Dwie minuty karne dla Zapały.
30. min - Górale zaatakowali ze wściekłością roju pszczół. Tomasik z niebieskiej! Broni Witek.
29. min - GOOOL! 3:2! Wojtarowicz uderza z bekhendu i guma jest w siatce. 39 sekund i dwa gole!
29. min - Dwie minuty karne dla Tapio.
29. min. - GOOOL! 2:2! Haas zostawił gumę Szewczykowi, ten uderzył, ale Raszka odbił gumę. Haas dobija krążek i mamy wyrównanie.
27. min - Biało-niebiescy ruszyli do ataku. Haas ze środka tercji, ale guma odbija się od poprzeczki i ląduje na siatce otaczającej lodowisko.
26. min - Fiedor stracił gumę na niebieskiej, ale zaliczył udany powrót i naprawił swój błąd. Brawa od kibiców.
26. min - GOOOL! 1:2! Oświęcimianie łapią kontakt z rywalem. Wanat wzdłuż bramki do Wojtarowicza, a ten pokonuje świetnie usposobionego Raszkę.
25. min - Jest już na lodzie Patryk Malicki. Nic poważnego mu się nie stało.
24. min - Teraz Szewczyk pociągnął z nadgarstka. Broni Raszka.
23. min - Kowalówka idealnie wystawił gumę Wojtarowiczowi. Ten miał przed sobą pustą bramkę, ale nie zdołał skierować gumy do siatki.
22. min. - Dwie minuty karne dla Jokili.
21. min - GOOOL! 0:2! Chwilę po zakończeniu kary Nowotarskiego Podhale podwyższa prowadzenie. Jokila z najbliższej odległości pakuje gumę do siatki
21. min - Szybko założony zamek i Witek musi się nagimnastykować.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Nowotarżanie jeszcze przez 47 sekundy będą grać w przewadze.

Koniec I tercji. Pogawędka Sebastiana Kowalówki z Tomaszem Radzikiem. Słusznie, bo arbiter nomen omen nie radzi sobie dzisiaj najlepiej.
20. min - Oświęcimianie wybijają krążek.
19. min - Dwie minuty karne dla Nowotarskiego. Kolejna szansa dla "Szarotek".
18. min - Ewidentnie faulowany Sebastian Kowalówka, ale sędzia Tomasz Radzik nie reaguje. Dziwne, bo w podobnej sytuacji odesłał na ławkę kar Radima Haasa.
17. min - Haverinen potężnie z niebieskiej, broni Witek.
16. min - Ładna szarża Budzowskiego, który ładnie powalczył o krążek, wyprzedził Łabuza. Jego strzał obronił jednak Raszka.
14. min - Ale sporego pecha ma dzisiaj Daneczek. To już chyba jego piąty kąśliwy strzał, ale znów górą jest Raszka.
13. min - Ucierpiał chyba Patryk Malicki, który starał się blokować uderzenie Łabuza. W ataku z Wanatem i Budzowskim pojawił się Fiedor.
13. min - Oświęcimianie szukają wyrównującego gola. Znów groźnie strzelał Piotrowicz. Raszka jest dobrze rozgrzany.
12. min - Oświęcimianie mocno zdenerwowani. Sporo ostrych słów w boksie.
11. min - GOOOL! 0:1! Co się odwlecze, to... Nowotarżanie wychodzą na prowadzenie. Neupauer umieścił gumę w okienku oświęcimskiej bramki.
11. min - Sulka! Jak on tego nie strzelił? Dostał dobre podanie wzdłuż bramki od Zarotyńskiego. Witek rozciągnął się jak długi, ale gdyby defensor Podhala uderzył precyzyjnie nie mógłby nic zrobić.
10. min - Kara dla Haasa. "Szarotki" w przewadze.
10. min - Łabuz z niebieskiej. Guma minęła prawy słupek bramki Witka.
10. min - Gębczyk z niebieskiej. Strzał zatrzymany przez golkipera gości.
9. min - Kowalówka po raz kolejny świetnie sprzed bandy zagrał do Daneczka ten kolejny raz dobrze uderzył. Raszka odbija gumę kaskiem.
8. min - Tapio przejął bezpański krążek. Wrzucił krążek na bramkę
7. min - Sporo błędów popełniają nowotarżanie. Kowalówka próbował wykorzystać opieszałość Ałeksiuka. Ładnie zabrał się z krążkiem, zakręcił pirueta, ale uderzył niecelnie.
6. min - Sporo emocji na początek. Oba zespoły postawiły na atak.
5. min - Ależ groźnie zaatakowali teraz nowotarżanie. Błąd Jerzego Gabrysia, który źle przyjął krążek mógł wykorzystać Wielkiewicz. W sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Witka.
4. min - Sebastian Kowalówka sam na sam z Ondrzejem Raszką. Przestrzelił!
3. min - Na razie lepsze wrażenie sprawiają oświęcimianie. Znacznie groźniejsze są ich ataki.
2. min - Piotrowicz ładnie zwiódł nowotarskiego defensora. Uderzył na bramkę Raszki. Czeski golkiper broni z problemami.
1. min. - Kowalówka zza bramki do Daneczka. Ten uderza, ale świetna interwencja nowotarskiego golkipera. Dobitka czeskiego środkowego, znów skuteczna interwencja Raszki.
1. min. - Daneczek uderzył z nadgarstka w krótki róg. Raszka broni.
1. min - Zaczynamy. Pierwsze wznowienie dla nowotarżan. W bramkach Witek i Raszka.

Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Tomasz Radzik z Krynicy-Zdroju.

Przywitanie kapitanów i tradycyjne okrzyki motywujące.

Witamy z Oświęcimia. Obie drużyny już na lodzie, więc za chwilę zaczynamy.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 6 6.00 40 40 0 0 0 0 85.00 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#16 Radim Haas ŚR 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 1 1 0 2 -1 2 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Dariusz Wanat ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 2 1 0 1 3 0 0 0 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Ondřej Raszka B 4 4.00 37 37 0 0 0 0 89.19 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#57 Wołodymyr Ałeksiuk PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0