4:3 Jakub Stasiewicz #88 Karny decydujący 65:00
12:12 2 min. Filip Komorski #5 Wysoko uniesiony kij
14:02 5 min. Bartłomiej Pociecha #67 Rzucenie na bandę
14:02 20 min. Bartłomiej Pociecha #67 Kara meczu za niesportowe zachowanie
30:27 2 min. Jakub Gimiński #94 Rzucenie na bandę
32:11 2 min. Michał Szczurek #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:34 2 min. Michal Plichta #15 Natarcie
38:46 2 min. Michał Szczurek #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:36 5 min. Kamil Kalinowski #10 Wysoko uniesiony kij
54:36 20 min. Kamil Kalinowski #10 Kara meczu za niesportowe zachowanie
60:26 2 min. Michal Plichta #15 Zahaczenie
Koniec dogrywki, będą rzuty karne.
65 min. - Semrad przez trzy linie do Bordowskiego, ale ten miał za ostry kąt i uderzył obok bramki.
63 min. - Kotlorz z półdystansu trafia w poprzeczkę!
63 min. - Kolusz sam na sam, ale za bardzo się zakręcił i wyjechał z krążkiem poza linię bramkową i nie miał jak uderzyć!
63 min. - Kotlorz po lodzie, odbija Zabolotny.
63 min. - Tychy zakładają zamek, ale JKH dobrze się broni.
61 min. - Kara dla Plichty.
61 min. - Początek dogrywki.

60 min. - Koniec trzeciej tercji, będzie dogrywka!
Sędzia wyjeżdża z boksu i przywołuje do siebie swoich asystentów, po czym uznaje bramkę!
60 min. - Sędzia sprawdza analizę wideo, nie wiadomo dlaczego.
60 min. - GOOOL! 3:3! Coś niesamowitego! Bardzo dobrze rozegrana przewaga JKH, Laszkiewicz do Stantiena i ten mocnym strzałem pokonuje Kosowskiego!
59 min. - GOL! 2:3! I w końcu jest gol dla JKH! Semrad mocnym, płaskim strzałem między parkanami Kosowskiego zdobywa kontaktowego gola! Czas dla Tychów.
58 min. - Strzał Bordowskiego w środek bramki. Gra toczy się już praktycznie tylko w tercji tyszan.
58 min. - Zabolotny zostaje w boksie.
58 min. - Odsłonięta bramka, ale Bordowski będąc za bramką nie zdołał jej wepchnąć do niej.
57 min. - Danieluk z dystansu zza zasłon kilku zawodników, ale łapie Kosowski.
57 min. - Kulas tuż obok bramki.
56 min. - Kolejna kara meczu dla tyszan, tym razem dla Kalinowskiego za uderzenie kijem w twarz Leszka Laszkiewicza. 5 minut przewagi JKH
55 min. - GOL! 1:3! Strata jastrzębian w środku, goście przejmują krążek który trafia do Koguta, a ten z okolicy bulika strzałem w okienko zdobywa trzeciego gola dla GKSu!
54 min. - Spore zamieszanie przed bramką Zabolotnego, ostatecznie golkiper JKH mrozi krążek.
54 min. - Jastrzębie stara się atakować, ale póki co Tychy dobrze się bronią.
49 min. - Bardzo ładna akcja Kolusza, zagranie do boku do Łopuskiego, ale jego strzał na raty łapie Zabolotny.
49 min. - Strzał Ciury parkanem odbija Zabolotny.
48 min. - Gimiński w słupek!
47 min. - Uderzenie Semrada z dystansu strąca Stantien i krążek o centymetry mija bramkę!
46 min. - Optyczna przewaga po stronie tyszan, którzy częściej są przy krążku i w tercji JKH.
42 min. - Komorski po lodzie i parkanami odbija Zabolotny.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Tychy zakładają zamek, ale nie oddają strzałów.
37 min. - GOL! 1:2! Fatalny błąd Gimińskiego, krążek trafia do Bagińskiego, który strzałem ze środka przełamuje łapaczkę Zabolotnego!
36 min. - Bagiński z ostrego kąta, łapie Zabolotny.
35 min. - GOL! 1:1! Na ławkę kar powędrował Plichta i ponownie goście grali 5/3 i tym razem wykorzystali przewagę i Rzeszutko strzałem do pustej doprowadza do wyrównania.
34 min. - I kolejna okazja Rzeszutki, jednak dwukrotnie lepszy Zabolotny!
33 min. - Czysta pozycja Rzeszutki, ale nie trafia w bramkę.
33 min. - Kara dla Szczurka, Tychy zagrają 16 sekund 5/3. Czas dla JKH.
31 min. - Mocne uderzenie Bryka tuż nad bramką.
29 min. - Do odbitego od bandy krążka dojeżdża Komorski i uderza z ostrego kąta, lecz dobrze skrócił kąt Zabolotny.
28 min. - Świerski opuszcza lód z pomocą lekarzy.
28 min. - Zderzenie Świerskiego z Plichtą na środku tafli i z bólu zwija się Świerski...
28 min. - Zabolotny na raty broni strzał z dystansu.
25 min. - W odpowiedzi kontra JKH, Stasiewicz w bardzo dobrej okazji źle przyjmuje krążek i nic z tego nie wychodzi.
25 min. - Witecki bardzo łatwo mija pod bandą Semrada i wystawia na pustą do Bagińskiego, który powinien umieścić krążek w bramce, ale... jakimś cudem tuż sprzed linii wybił go Zabolotny!
23 min. - Komorski wjeżdża przed bramkę, lecz było tam sporo zawodników i nie zdołał czysto oddać strzału. Na lodzie leży Łukasz Nalewajka, ale po chwili z grymasem bólu zjeżdża z lodu.
22 min. - Za słabe podanie Kosowskiego za bramką, krążek przejmuje Świerski, jednak niecelnie podaje.
21 min. - Łopuski znalazł się z krążkiem tuż przed bramką, ale nie zdołał pokonać Zabolotnego.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Tychy w komplecie, bezboleśnie przetrwali 5-minutowe osłabienie.
18 min. - W końcu to się udało, z dystansu uderza Danieluk, strąca Stantien, lecz tym razem broni Kosowski.
18 min. - Niewiele wynika z tej przewagi JKH, gospodarze mają problem z założeniem zamka.
15 min. - Kara meczu dla Pociechy za atak na Stasiewiczu, JKH zagra przez 5 minut w przewadze.
14 min. - GOL! 1:0! Z dystansu uderza Semrad, krążek przed bramką zbija Plichta czym zaskakuje Kosowskiego i jest 1:0!
14 min. - JKH w natarciu podczas tej przewagi. Stantien uderza z dwóch metrów, ale instynktownie odbija Kosowski!
12 min. - Szansa przed Stasiewiczem, ale na leżąco broni Kosowski, podobnie jak dobitkę Stantiena z prawie zerowego kąta!
11 min. - Bagiński mocno zza bulika, jednak dobrze broni Zabolotny, po chwili ponownie uderzał Bagiński, lecz znowu lepszy Zabolotny.
9 min. - Kulas z ostrego kąta i bez problemu odbija Kosowski.
7 min. - Niewiele ciekawego dzieje się na lodzie. Dużo walki, ale nic poza tym.
4 min. - Szybki początek meczu, ale bez groźniejszych sytuacji. Teraz ładna akcja JKH, Laszkiewicz do Bordowskiego, ale ten uderza obok słupka.
1 min. - Początek meczu.

W ekipie JKH GKS Jastrzębie zadebiutuje dzisiaj Jakub Stasiewicz, który w poprzednim sezonie zdobył tytuł króla strzelców I ligi w barwach Stoczniowca Gdańsk, gdzie w 33 meczach zgromadził 62 punkty za 29 bramek oraz 33 asysty.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>