07:17 2 min. Patryk Malicki #20 Zahaczenie
12:29 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:30 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:38 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:54 2 min. Wojciech Wojtarowicz #21 Wysoko uniesiony kij
30:02 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:40 2 min. Filip Komorski #5 Przeszkadzanie
40:43 4 min. Jakub Witecki #66 -
51:35 2 min. Dariusz Wanat #88 Trzymanie przeciwnika
52:44 2 min. Radosław Galant #24 Atak kijem trzymanym oburącz
57:45 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - GKS w pełnym zestawieniu.
59. min - Tyszanie pewnie zmierzają w kierunku zwycięstwa. Wybijają krążek z własnej tercji.
58. min - Jeszcze dwie minuty karne dla Pociechy.
58. min - W odpowiedzi Komorski. Po przejechaniu linii niebieskiej huknął, ile sił w rękach. Krążek przeleciał obok prawego słupka bramki Przemysława Witka.
57. min - Kowalówka! Potężnie z prawego koła bulikowego. Broni Kosowski.
56. min - Kowalówka do Daneczka, ale ten w sytuacji sam na sam nie pokonuje Kosowskiego. Jego uderzenie z bekhendu okazało się niecelne.
55. min - Galant już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
54. min - Unia w pełnym zestawieniu.
54. min - GOOOL! 9:3! Filip Komorski kompletuje hat-tricka! Ładne uderzenie pod poprzeczkę!
53. min - Oświęcimianie reklamują, że krążek po wrzutce Bezuszki i strąceniu Kowalówki przekroczył linię bramkową. Sędzia Paweł Meszyński nie zalicza bramki, wszak jego zdaniem było celowe zagranie ręką.
53. min - Gramy 4 na 4.
53. min - Tyszanie w zamku. Niepotrzebny faul Galanta, który powalił Bezuszkę.
52. min - Dwie minuty karne dla Wanata.
52. min - GOOOL! 8:3! Komorski zdobywa ósmego gola. Tyszanie pewni swego.
51. min - Daneczek ładnie przedarł się przez zasieki obronne tyszan. Uderzenie nie było już tak dobre.
51. min - Tyszanie rozsmakowali się w zdobywaniu bramek. Dalej odważnie atakują.
50. min - Czas dla Unii.
50. min - GOOOL! 7:3! Pociecha uderzeniem z nadgarstka pokonuje Witka. Guma zanim trafiła do siatki odbiła się jeszcze od słupka
49. min - GOOOL! 6:3! Komorski dobrym podaniem obsłużył Vitka, który musiał tylko dopełnić formalności
48. min - Od dłuższego czasu akcja toczy się w oświęcimskiej tercji.
47. min - Tyszanie coraz pewnie zmierzają w kierunku zwycięstwa, a co za tym idzie przełamania fatalnej serii trzech porażek z rzędu.
46. min - Łopuski do Kolusza, ale uderzenie tego drugiego bardzo niecelne.
45. min - GKS w pełnym zestawieniu. Oświęcimianie mają czego żałować.
44. min - Techniczne uderzenie Bezuszki, łapie Kosowski.
44. min - Wojtarowicz z okolic niebieskiej! Guma mija prawy słupek bramki Kosowskiego.
43. min - Uderzenie Szewczyka, bardzo niecelne.
42. min - Guma rozgrywana na stojąco. Oświęcimianie praktycznie nie stwarzają zagrożenia pod bramką Kosowskiego.
41. min - Dobra okazja dla oświęcimian, by złapać kontakt z rywalem.
41. min - Kra 2+2 dla Jakuba Witeckiego. Oba faule popełnił na Piotrowiczu.
41. min - Teraz Bagiński dogrywał do Galanta. Ten uderzył niecelnie.
41. min - Bagiński potężnym uderzeniem próbował zaskoczyć Witka. Ładna interwencja oświęcimskiego bramkarza.
41. min - Zaczynamy III odsłonę

40. min - Haas na kilkanaście sekund przed końcem starał się zaskoczyć Kosowskiego. Bramkarz tyszan na posterunku.
39. min - Popela uderzył, ale to nie był strzał taki, który miał prawo zaskoczyć Kosowskiego.
38. min - GKS w pełnym zestawieniu.
38. min - Teraz groźna kontra tyszan 3 na 1. Strzał Vitka odbija oświęcimski defensor, bodajże Gabryś.
37. min - Brakuje biało-niebieskim dokładności. Tyszanie raz po raz oddalają zagrożenie.
36. min - Dwie minuty karne dla Komorskiego. Kibice nie zgadzają się z tą decyzją Pawła Meszyńskiego.
35. min - GOOOL! 5:3! Kolarz precyzyjnym uderzeniem z nadgarstka z wysokości prawego bulika pokonuje Witka.
35. min - Fiedor uderzył z wysokości prawego bulika. Bardzo niecelnie.
34. min - Potężne uderzenie Bryka. Broni Witek!
34. min - Bezuszka! Była tam próba strącenia krążka, ale tyszanie wybili krążek i oddalili zagrożenie.
33. min - GOOOL! 3:4! Piotrowicz po wygranym buliku uderza na bramkę Kosowskiego. Guma odbija się od słupka i wpada do bramki.
33. min - Starają się iść za ciosem biało-niebiescy. Malicki i Wanat, ale ich uderzenia broni Kosowski.
33. min - GOOOL! 2:4! Daneczek z bekhendu dobija krążek do siatki
33. min - Tyszanie w pełnym zestawieniu.
32. min - Słabo grają w tej przewadze biało-niebiescy
31. min - Łopuski zamiast strzelać na bramkę szukał jeszcze podania do Josefa Vitka. Niepotrzebnie.
31. min - Tyszanie popełniają błąd przy zmianie. Oświęcimianie będą grać w przewadze.
30. min - Kotlorz! Dobrze przymierzył, ale Witek odbił gumę kaskiem.
29. min - Koniec wykluczenia Wojtarowicza.
29. min - GKS Tychy w pełnym zestawieniu.
28. min - Dwie dobre interwencję oświęcimskiego golkipera. Broni uderzenia Kotlorza i Pociechy.
27. min - Przez najbliższe 104 sekundy gramy 4 na 4
27. min - Oświęcimianie tylko przez 16 sekund grali w przewadze. Na ławkę kar zmierza już Wojtarowicz.
27. min - Dwie minuty karne dla Ciury. Oświęcimianie przed szansą na odrobienie choć części strat.
27. min - GOOOL! 4:1! Vitek dograł do podłączającego się do akcji Pociechy, a ten strzałem z nadgarstka pokonał Witka. Posłał gumę między parkanami oświęcimskiego bramkarza
26. min - Dobrze forecheckingiem grają tyszanie. Oświęcimianie mają ogromne problemy z wyprowadzeniem krążka.
25. min - Galant! Ładnie pomknął prawym skrzydłem, ale z odległości trzech metrów fatalnie przestrzelił.
24. min - GOOOL! 3:1! Kogut z rywalem na plecach dograł wzdłuż bramki do Vitka, a ten pewnym strzałem pokonał Witka
23. min - Gabryś mocnym podaniem uruchomił Szewczyka, ten czekał jeszcze na partnerów, a że zbyt wolno podłączyli się do akcji zdecydował się na strzał. Kosowski broni na raty.
22. min - Unia w pełnym zestawieniu.
21. min - GKS już założył zamek. Mocne uderzenie z niebieskiej w wykonaniu Kotlorza. Broni Witek.

20. min - Tyszanie po przerwie jeszcze przez 90 sekund będą grać w przewadze.
20. min - Sygnalizowana kara dla oświęcimian. Tyszanie w szóstkę, Bryk wjechał przed bramkę i uderzył z nadgarstka. Niecelnie.
19. min - Wygrany bulik tyszan. Bryk do Kotlorza, ten uderza bez większego zawahania. Broni barkiem Witek.
18. min - Kalinowski zagrywał do Łopuskiego, ale w porę zareagował oświęcimski defensor.
18. min - Świetna akcja Unii, po której powinien paść wyrównujący gol. Haas wzdłuż bramki do Szewczyka, ale ten nie trafił czysto w krążek.
18. min - Ciura wjechał do tercji uderzył, ale oświęcimski golkiper nie miał większych problemów z wyłapaniem tego strzału.
17. min - Akcja 3 na 1 w wykonaniu tyszan. Przekombinowali gospodarze.
17. min - Bagiński próbował zmieścić gumę w krótkim rogu. Witek nie dał się zaskoczyć.
17. min - Pociecha uderzył z niebieskiej tuż po wygranym wznowieniu. Niecelnie.
16. min - Rozkręcają się tyszanie, którzy spychają Unię do defensywy.
15. min - GOOOL! 2:1! Sędzia uznał, że po uderzeniu Marcina Kolusza Jerzy Gabryś wygarnął gumę już zza linii bramkowej.
15. min - Kolusz wjechał lewym skrzydłem, uderzył z nadgarstka i krążek najprawdopodobniej znalazł się w sieci. Kapitan reprezentacji Polski uniósł ręce do góry, ale sędzia Paweł Meszyński będzie sprawdzał zapis wideo.
15. min - Tyszanie w pełnym zestawieniu.
15. min - Daneczek! Uderzył spod linii niebieskiej. Kosowski nie zamroził tego krążka, więc do dobitki ruszył Bezuszka. Ostatecznie nakrył gumę tyski golkiper.
13. min - Gabryś! Huknął oświęcimski defensor, ile sił w rękach.
13. min - O krok od szczęścia był Piotrowicz nie zdołał dobić uderzenia Gabrysia.
13. min - Dwie minuty karne dla Łopuskiego.
11. min - Zderzenie Komorskiego i Piotrowicza na środku tafli. Hokeista Unii odczuł to starcie. Brawa od miejscowej publiczności.
11. min - Teraz akcja przeniosła się pod tyską bramkę. Pierwszy atak Unii w natarciu, broni Kosowski.
10. min - Pociecha! Przymierzył spod linii niebieskiej. Dobra interwencja Witka.
9. min - Od razu do ataku przystąpili gospodarze. Ich zapędy przerwane, bo krążek na linii niebieskiej uciekł Kotlorzowi.
9. min - Maskotki są już zabezpieczone, więc wznawiamy grę.
9. min - GOOOL! 1:1! Mamy wyrównującego gola. Na listę strzelców wpisał się Filip Komorski, który zmienił tor lotu krążka po uderzeniu Bartłomieja Pociechy. Na tafli rzucane są misie. Akcja Teddy Bear Toss trwa w najlepsze.
8. min - Tyszanie w zamku. Uderzać spod linii niebieskiej próbował Bryk, ale zabrakło mu precyzji.
8. min - Kara dla Patryka Malickiego za zahaczanie.
7. min - GOOOL! 0:1! Goście wychodzą na prowadzenie. Kowalówka tak zagrał krążek, że Daneczkowi pozostało tylko umieścić go w siatce
6. min - Dwie dobre okazje tyszan. Najpierw Kalinowski dogrywał do Łopuskiego, który dobrze przystawił Łopatkę kija, jednak gumę sparował Witek. Później oświęcimski golkiper wyłapał do raka uderzenie Łopuskiego.
5. min - Teraz akcja duetu Kowalówka-Daneczek. Broni Kosowski.
4. min - Ładnie przedzierał się Kalinowski. Witek z największym trudem zdołał odbić gumę.
3. min - Nowotarski uderzył z niebieskiej, bardzo niecelnie.
2. min - Piotrowicz popisał się ładnym atakiem ciałem.
2. min - Kowalówka z nadgarstka, łapie do raka Kosowski.
1. min - Groźnie się zrobiło pod oświęcimską bramką. Gumę zamroził
Witek.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla tyszan. Bronią Witek i Kosowski.

Obie drużyny już na lodzie. Przywitanie kapitanów za chwilę zaczynamy.

Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#15 Dawid Majoch PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 2 1 1 0 3 1 2 1 0 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#73 Josef Vítek PS 2 1 1 0 3 3 0 0 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#66 Jakub Witecki PS 0 0 0 0 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Štefan Žigárdy B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KS Unia
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 9 9.00 44 44 0 0 0 0 79.55 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0