4:1 Wojciech Wojtarowicz #21 ( Lubomir Vosatko #22, Jan Daneček #7 ) +/-
15:05 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
23:32 2 min. Bogusław Rąpała #23 Trzymanie przeciwnika
26:12 2 min. Bogusław Rąpała #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:18 2 min. Marcin Biały #88 Zahaczenie
48:22 2 min. Marek Modrzejewski #77 Wysoko uniesiony kij
53:53 2 min. Dariusz Wanat #88 Zahaczenie
59:35 2 min. Lubomir Vosatko #22 Trzymanie przeciwnika
60. min - Trzy sekundy do końca spotkania. Trener Rauhanen bierze czas.
60. min - Kolejna próba Camerona. Znów świetnie broni Fikrt.
60. min - Będzie jeszcze kara dla oświęcimian. Do boksu kar udaje się Vosatko.
59. min - Cameron. Dobre uderzenie w wykonaniu Kanadyjczyka, ale Fikrt notuje kolejną świetną interwencję.
58. min - Spokojnie grają już oświęcimianie. Szanują krążek.
57. min - Zaiskrzyło między Tabaczkiem a Kosteckim. Do sprzeczki włączył się też Strzyżowski. Obędzie się bez kar.
57. min - Leży na lodzie Roberts. Czeka na pomoc fizjoterapeuty.
56. min - Wanat jest już na lodzie.
56. min - Teraz Strzyżowski zamykał akcję, ale Fikrt odbił gumę
56. min - Schematycznie i tzw. metodą tysiąca podań rozgrywają ten zamek sanoczanie.
55. min - Daneczek przejął krążek i z łatwością zaczął mijać sanoczan. Ukradł sporo sekund. Uderzał jeszcze Kowalówka. Bez efektu bramkowego.
54. min - Dwie minuty karne dla Wanata.
54. min - Ponownie Gabryś, tym razem z prawego bulika.
54. min - Gabryś! Potężnie z niebieskiej. Niewiele się pomylił.
53. min - Wojtarowicz z Kowalówka przed Skrabalakiem! Ale biało-niebiescy przekombinowali w tej sytuacji.
53. min - Próbkę technicznych umiejętności dał Sebastian Kowalówka, który ładnie zostawił za sobą sanockich graczy. Uderzył z nadgarstka, ale ofiarna interwencja Skrabalaka.
52. min - Wydaje się, że jest już po meczu. Sanoczanie mocno zagubieni na lodzie.
51. min - Unia w pełnym zestawieniu.
51. min - Cameron dwukrotnie próbował zmieścić gumę między parkanem Fikrta a lewym słupkiem jego bramki. Nie udało mu się to.
51. min - Dahlman z łatwością minął Popelę, ale nie umiał znaleźć sposobu na Fikrta.
50. min - Ten zamek w wykonaniu nie wygląda najlepiej. Oświęcimianie już trzykrotnie wybili krążek z własnej tercji.
49. min - Dwie minuty karne dla Modrzejewskiego. Szansa dla sanoczan, by wrócić do meczu.
48. min - Danton! Kąśliwie uderzał z prawego bulika. Fikrt świetnie interweniuje. Na trybunach głośne: "Fiki, Fiki!".
48. min - Wojtarowicz dograł do wychodzącego na sytuację sam na sam Daneczka. Czeskiego napastnika dogonił Tarasuk, więc pospiesznie uderzył z bekhendu. Broni Skrabalak.
47. min - Roberts potężnie z niebieskiej. Guma w raku Fikrta.
47. min - Azari z najbliższej odległości mógł pokonać oświęcimskiego bramkarza. Uderzenie nie miało jednak odpowiedniej jakości.
46. min - Ładna kontra oświęcimian. Daneczek uderzał, Kowalówka poprawiał, ale jego uderzenie na ciało przyjął jeden z sanoczan.
45. min - Danton strzałem od zakrystii próbował wepchnąć krążek do bramki. Fikrt zdołał się przemieścić i dosunąć parkan.
44. min - Ależ akcja Radima Haasa, który przejechał z krążkiem przez całe lodowisko. Z łatwością minął Robertsa i Tuominena, a następnie już na leżąco oddał strzał. Dobrze prezentuje się dziś 25-letni Czech.
43. min - Haas! Potężnie uderzył z okolic niebieskiej. Skrabalak zdołał wyłapać krążek.
43. min - Gabryś stracił krążek, ale sanoczanie nie zdołali wykorzystać tej szansy. Błyskawiczne podwojenie krycia i guma odzyskana.
42. min - Haas zostawił gumę Tabaczkowi, ten starał się zmieścić gumę w krótkim rogu bramki Skrabalaka
41. min - Teraz uderzał Danton. Niecelnie. Aż pokręcił głową z niezadowolenia.
41. min - Sproule wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka. Fikrt łapie gumę do raka.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - GOOOL! 4:1! Wojtarowicz chciał wstrzelić krążek na bramkę Skrabalaka, tak by dopadł do niego Daneczek. Gumę przeciął jeden z sanockich defensorów, czym całkowicie zmylił swojego bramkarza
40. min - Wydaje się, że oświęcimianie opanowali sytuację. Ruszyli z atakiem.
39. min - Gębczyk ofiarnie przerywa akcję. Zagrożenie na moment oddalone.
38. min - Sproule z niebieskiej. Fikrt odbija krążek.
38. min - Sanoczanie znów w natarciu. Dalej zamykają oświęcimian w ich tercji.
37. min - Teraz przycisnęli sanoczanie. Dwa uderzenia w wykonani napastników drugiego ataku, ale Fikrt jest dzisiaj w dobrej dyspozycji. Oświęcimianie ratują się wybiciem na uwolnienie.
36. min - Szewczyk do Tabaczka. Gdyby "Tabo" uderzał od razu, a nie przyjmował gumę na łyżwę, to ta akcja mogła zakończyć się golem.
35. min - Daneczek ładnie wyhamował, od razu pociągnął z nadgarstka, ale Skrabalak zdołał odbić gumę parkanem.
34. min - Piotrowicz! Uderzył mocno, ale wprost w Olearczyka.
33. min - Kontratak w wykonaniu gości. Akcję zamykał Salija, ale jeden z oświęcimskich graczy zdołał go podbić jego uderzenie.
33. min - Gramy w pełnych składach.
32. min - Ucierpiał
32. min - Bezuszka z nadgarstka. Sanocki golkiper broni bez problemu.
31. min - Ależ interwencja Skrabalaka! Wyciągnął się jak długi i na szpagacie wyłapał krążek zmierzający do bramki po uderzeniu Vosatki.
31. min - Dwie minuty karne dla Białego.
31. min - GOOOL! 3:1 Ogromne zamieszanie pod oświęcimską bramką i Zsolt Azari pakuje gumę do siatki
30. min - Vosatko uderzył po przejechaniu niebieskiej. Silnie, ale również niecelnie.
29. min - Wilusz! Fikrt efektownie - końcówką parkana - obronił jego uderzenie.
28. min - Oświęcimska bramka "wyleciała w powietrze".
28. min - GOOOL! 3:0! Daneczek zza bramki do Bezuszki, a ten na raty pokonuje Skrabalaka.
27. min - Kolejne wykluczenie zarobił Rąpała. Oświęcimianie ponownie w przewadze.
26. min - Haas ofiarnie zablokował kontrę sanoczan. Otrzymał brawa od miejscowych kibiców, bo była to akcja 3 sanoczan na 1 oświęcimianina.
26. min - Rąpała jest już na lodzie.
25. min - Kowalówka dobrze pociągnął z nadgarstka. Minimalnie niecelnie.
25. min - Bezuszka! Skrabalak zdołał odbić krążek po uderzeniu Bezuszki.
24. min - Dwie minuty karne dla Rąpały.
24. min - Tabaczek uderzał z lewego bulika. Gumę odbił Skrabalak.
23. min - Oświęcimianie próbują iść za ciosem. Starają się wykorzystać mocne rozkojarzenie sanoczan.
22. min - GOOOL! 2:0! Wywrotka na niebieskiej Rąpały i dwóch oświęcimian przed Skrabalakiem. Haas do Piotrowicza, a ten dopełnia formalności i pakuje gumę do pustej bramki.
21. min - Powinno być 1:1. Kostecki po dobrym podaniu Azariego uderzył zbyt lekko.
21. min - Danton ładnie wjechał do oświęcimskiej tercji, pociągnął z nadgarstka, ale guma przeszła obok słupka.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Krążek ponownie dla sanoczan.

20. min - Malicki z lewego skrzydła efektownie z rywalem na plecach zjechał do środka, ale nie zdołał oddać strzału.
20. min - Azari! Dwukrotnie sprawdził czujność Fikrta.
19. min - Teraz błąd Wojtarowicza, który zagrywał w kierunku zmieniających się partnerów. Atak spalił na panewce, a jeszcze sędziowie mogli nałożyć na oświęcimian karę dwóch minut.
18. min - Unia w pełnym zestawieniu.
17. min - Ale ten zamek rozgrywany jest zbyt schematycznie. Oświęcimianie wybijają krążek.
17. min - Teraz szansa dla sanoczan. Ponad 80 sekund w przewadze.
16. min - Wyrównują się siły na lodzie. Na ławkę kar zmierza Tabaczek.
15. min - Na razie nie układa się oświęcimianom gra w przewadze.
15. min - Bezuszka zagrywał do Kowalówki, dobry pomysł, ale sanoczanie przewidzieli jego zamiary.
14. min - Haas ładnie zatrzymał krążek na niebieskiej. Dograł do Szewczyka, ale ten był zahaczany przez Azariego, więc nie zdołał oddać strzału. Węgier wędruje na dwuminutowe wykluczenie.
13. min - Do znacznie groźniejszych sytuacji dochodzą biało-niebiescy
12. min - Wanat! Dobrze uderzał, ale guma po jego strzale zatrzymała się na słupku.
11. min - Szewczyk! Jak on tego nie strzelił? Haas wyłożył mu krążek i miał przed sobą pustą bramkę. 26-letni skrzydłowy nie zdołał czysto trafić w krążek.
10. min - Kowalówka! Dobre uderzenie z nadgarstka, ale trafiło tylko w boczną siatkę. Niektórzy kibice wstali już z miejsc.
9. min - Daneczek wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka, ale dobra interwencja Skrabalaka.
8. min - Póki co niezłe tempo tego spotkania. Przyczepić się można do niedokładności.
7. min - Kowalówka dobrze dograł do Daneczka, ale ten nie trafił czysto w krążek.
7. min - Oświęcimianie, prowadząc 1:0, szukają okazji do kontry.
7. min - Sanoczanie próbują grać atakiem pozycyjnym. Zdecydowanie więcej czasu spędzają w oświęcimskiej tercji.
6. min - Kolejny kontratak w wykonaniu biało-niebieskich. Wanat wyprzedził sanockich defensorów, dojechał do krążka, a następnie zagrał go wzdłuż bramki do Piotrowicza. 24-letni skrzydłowy trafił w słupek.
5. min - Kontra Unii. Kowalówka uderzył praktycznie z niczego, ale Skrabalak miał problemy, by zamrozić ten krążek.
4. min - Salija! Groźnie z niebieskiej. Oświęcimski golkiper dobrze odbija krążek.
4. min - Teraz Strzyżowski, ale po raz kolejny skuteczna obrona "Fikiego".
3. min - Azari uderzał z prawego bulika. Dobra interwencja Fikrta.
2. min - GOOOL! 1:0! Szewczyk dograł do niepilnowanego Tabaczka, a ten wykorzystał sytuację sam na sam ze Skrabalakiem.
2. min - Biały groźnie uderzał z nadgarstka. Broni Fikrt! Mogli sanoczanie otworzyć wynik spotkania.
1. min - Vosatko! Próbował zmienić lot krążka po uderzeniu Bezuszki.
1. min - Pierwszy bulik dla sanoczan. Dahlman wygrywa wznowienie z Daneczkiem.

W bramkach rozgrzewają się już Michal Fikrt i Mateusz Skrabalak.

Witamy z Oświęcimia. Obie drużyny już na lodzie. Wkrótce sędzia Włodzimierz Marczuk rozpocznie spotkanie.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#16 Radim Haas ŚR 0 2 1 1 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patryk Malicki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0