1:2 Lubomir Vosatko #22 Karny decydujący 65:00
05:27 2 min. Artur Budzowski #5 Zahaczenie
16:34 2 min. Peter Tabaček #55 Przeszkadzanie
23:00 2 min. Daniel Kysela #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:04 2 min. Jakub Gimiński #94 Natarcie
35:29 2 min. Jan Látal #24 Wysoko uniesiony kij
38:21 2 min. Marek Modrzejewski #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:04 2 min. Michal Plichta #15 Trzymanie przeciwnika
Koniec, będą karne.
65 min. - Danieluk po lodzie i parkanem odbija Witek.
65 min. - JKH w ataku, jednak groźnych strzałów niewiele.
63 min. - Słaby strzał Górnego z dystansu.
63 min. - Niewiele się dzieje, słabo to wygląda.
61 min. - Początek dogrywki.

Koniec, będzie dogrywka.
60 min. - Janacek przy pomocy dwóch kolegów zjeżdża z lodu i udaje się do szatni, chyba problem z nogą.
60 min. - Tym razem na lodzie leży Janacek i wzywa pomoc, nie wygląda to dobrze.
59 min. - Techniczny strzał Danieluka łapie Witek.
58 min. - Plichta zjeżdża o własnych siłach.
58 min. - Przerwa w grze, na lodzie leży Plichta.
57 min. - Blisko pokonania własnego bramkarza był Bezuska, Witek jednak nie dał się zaskoczyć.
55 min. - Obecny na meczu redaktor TVP, komentując wydarzenia na lodzie zapytał, czy ten mecz to przygotowanie do paraolimpiady, co jest całkiem trafnym opisem wydarzeń na lodzie.
53 min. - Podanie Bordowskiego do Laszkiewicza, ten tylko lekko dokłada kija i krążek zatrzymuje się na słupku!
52 min. - Kontra JKH i strzał Latala ze środka prosto w Witka.
50 min. - Zdecydowana przewaga JKH w ostatnich minutach, sporo strzałów, z którymi radzi sobie jednak Witek.
49 min. - Świetny rajd Petro i wystawienie do Danieluka, ale ten źle trafia w krążek, po chwili odsłoniętą bramkę miał Plichta, jednak też źle trafił.
47 min. - Szewczyk zbyt słabo z dystansu by zaskoczyć Zabolotnego.
47 min. - Sporo niecelnych zagrań z obu stron.
45 min. - Bardzo ładnie indywidualnie Bordowski, objechał Witka i uderzył, ten jednak zdołał dołożyć parkan.
45 min. - Z ostrego kąta uderzał Górny, Witek odbija krążek i po chwili mrozi.
44 min. - Strzał Piotrowicza z dystansu parkanem odbija Zabolotny.
43 min. - Mocny strzał Gabrysia z dystansu broni Zabolotny.
43 min. - Strzał Plichty i dobitkę Petro broni Witek.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Laszkiewicz zza bramki do Bordowskiego, ten uderza nad poprzeczką.
38 min. - Janacek z dystansu, parkanem broni Witek.
36 min. - JKH jest częściej przy krążku i atakuje, ale niewiele z tego wynika.
34 min. - Nieporadnie w ataku JKH.
32 min. - Ładna akcja i strzał Danecka, Zabolotny nie daje się jednak zaskoczyć.
31 min. - Strzał Danieluka broni Witek.
30 min. - Laszkiewicz świetnie do Bordowskiego, ten miał juz pustą bramkę, ale chyba nie spodziewał się takiego zagrania i źle przyjął krążek a następnie... przewrócił się.
29 min. - Niewykorzystana przewaga Unii.
28 min. - Uderzenie Plichty parkanem odbija Witek.
27 min. - Wojtarowicz miał odsłoniętą bramkę, ale przyjmował krążek i Zabolotny zdołał dojechać do słupka i obronić strzał.
26 min. - Niewykorzystana przewaga JKH, słabo wygląda ten element dzisiaj.
23 min. - Ależ okazja JKH! Bigos przed bramkę do Plichty, ten ładnie położył Witka i miał pustą bramkę, ale... jakimś cudem nie trafił!
22 min. - Laszkiewicz zza bramki do Petro, ten niepilnowany uderzył po obróceniu się, ale parkanem odbija Witek
21 min. - Laszkiewicz do Bordowskiego na środek, ten łądnie przymierzył i broni Witek.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Petro ładnie wypatrzył przed bramką Latala, ten na czystej pozycji jednak nieczysto uderzył w krążek i broni Witek.
20 min. - Tym razem strącał Plichta i krążek przechodzi obok słupka.
19 min. - Z dystansu uderzał Vrana, przed bramką ładnie strącał Łukasz Nalewajka, ale przytomnie Witek. Po chwili broni także uderzenie Bigosa.
18 min. - Znowu jastrzębianie nie potrafią założyć porządnego zamka.
16 min. - Ataki JKH, jednak bez skutku. W obronie jednak gospodarze popełniają sporo prostych błędów.
13 min. - GOL! 1:1! Fatalne zagranie Danieluka na niebieskiej, krążek przejmuje Tabacek i wychodzi sam na sam z Zabolotnym, który wygrywa ten pojedynek, ale po chwili krążek trafia do Szewczyka i ten z bliska wyrównuje!
12 min. - Bordowski z metra, ale zbyt słabo i odbija Witek, po chwili mocno z dystansu uderzał Stantien.
11 min. - Strzał Piotrowicza ładnie odbija Zabolotny.
10 min. - Kotra Unii 2 na 1, Kowalówka spróbował indywidualnie, ale Zabolotny nie dał się zaskoczyć.
9 min. - Latal indywidualnie, broni Witek.
7 min. - GOL! 1:0! Plichta wyszedł na czystą pozycję i uderzył na bramkę, krążek po parkanie Witka wpada do bramki!
6 min. - Strzał Laszkiewicza tuż po wznowieniu broni Witek.
6 min. - Szansa Petro, jednak strzał prosto w Witka.
5 min. - Rostkowski przed bramkę, Pastryk nie doszedł do krążka.
4 min. - Inicjatywa po stronie Unii.
2 min. - Kilka strzałów gości, ale radzi sobie z nimi Zabolotny.
1 min. - Początek meczu.

#15 Michal Plichta PS 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Grzegorz Rostkowski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Patrik Stantien ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Jakub Stasiewicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Patrik Vrána PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KS Unia
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 1 0.92 44 44 0 0 0 0 97.73 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0