21:40 2 min. Michal Plichta #15 Przeszkadzanie
21:40 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Przeszkadzanie
25:10 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Rzucenie na bandę
32:44 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Wysoko uniesiony kij
35:10 2 min. Kamil Górny #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:18 2 min. Kamil Kalinowski #10 Ostrość
38:27 2 min. Jan Látal #24 Uderzanie kijem
39:24 2 min. Michael Kolarz #33 Ostrość
44:24 2 min. Patrik Stantien #69 Zahaczenie
51:48 2 min. Kamil Kosowski #31 Przeszkadzanie
59:25 2 min. Radosław Nalewajka #88 Atak kijem trzymanym oburącz
60 min. - Kara dla Nalewajki, Zabootny wraca do bramki.
60 min. - Zabolotny zjechał do boksu.
58 min. - Indywidualna akcja Laszkiewicza i jego strzał szczęśliwie barkiem broni Kosowski.
58 min. - Komorski do Vitka, ten w dobrej sytuacji i broni Zabolotny.
57 min. - Nieco się uspokoiło i tyszanie oddalili grę od własnej bramki.
55 min. - Laszkiewicz zza bramki Do Łukasza Nalewajki, ten uderza z metra i broni Kosowski!
54 min. - JKH w ataku, co chwile kotłuje się pod tyską bramką, ale krążek nie chce wpaść do bramki.
52 min. - Faul Kosowskiego na Plichcie i kara dla gości, którą odsiedzi Bepierszcz.
50 min. - GOL! 2:3! Z dystansu uderza Pociecha, przed bramką dużo zawodników obu drużyn, gdzieś tam krążek dotyka jeszcze Bezpierszcz i ten wpada do bramki.
49 min. - Łuaksz Nalewajka atakuje ze skrzydła, jednak Kosowski nie daje się zaskoczyć.
46 min. - Sokół mocno z półdystansu i nad bramkę odbija Zabolotny.
45 min. - Z dystansu Kolarz i broni Zabolotny.
45 min. - Bagiński sam przed bramką, ale dobrze interweniuje Zabolotny.
44 min. - GOL! 2:2! Plichta sam na sam z Kosowskim, ten wygrywa pojedynek, ale jest kilka metrów od bramki, a do krążka dochodzi Radek Nalewajka i doprowadza do wyrównania!
43 min. - Dobre interwencje Kosowskiego po strzałach Górnego i Bigosa z dystansu.
42 min. - Laszkiewicz po rykoszecie tuż nad bramką.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Ciura z dystansu i odbija Zabolotny.
39 min. - Bezmyślny faul Latala i zamiast przewagi jest gra 4 na 4.
38 min. - Czas dla JKH.
38 min. - Kontra Tychów 2 na 1, ale Bepierszcz z Vitkiem przekombinowali z podaniami i nic z tego nie wyszło.
36 min. - GOL! 1:2! Uderzenie spod niebieskiej Bryka przed bramką strąca Kolusz i krążek wpada do bramki!
36 min. - Tyszanie grają w przewadze, strzał Bagińskiego z okolicy bulika na raty broni Zabolotny.
34 min. - GOL! 1:1! Bigos płaskim strzałem z dystansu doprowadza do wyrównania!
32 min. - Z dystansu uderzał Sokół, przed bramką tor lotu krążka zmienił Kalinowski, lecz Zabolotny nie daje się zaskoczyć.
32 min. - Nieco się zaostrzyło na lodzie, ale wszystko zgodnie z przepisami. Uderzenie Bryka z dystansu broni Zabolotny.
31 min. - Kontra JKH, Nalewajka dobrze do Stantiena, ten strzela z czystej pozycji, ale dobra interwencja parkanem Kosowskiego!
30 min. - Techniczny strzał Kartoszkina spokojnie łapie Zabolotny.
27 min. - Mocny strzał Ciury spod niebieskiej końcówką parkana odbija Zabolotny.
27 min. - JKH zakłada zamek i długo rozgrywa krążek, ale oddaje zbyt mało strzałów.
26 min. - Strzał Łukasza Nalewajki tuż obok bramki.
25 min. - Krążek po odbiciu od brandy trafił prosto do Bagińskiego, a ten z bliska nie trafia do odsłoniętej bramki!
24 min. - Bepierszcz znalazł się przed bramką, położył Zabolotnego, który wystawił jednak rękę i zdołał zatrzymać krążek!
23 min. - Indywidualnie Kolusz z obrońcą na plecach i strzał z bliska broni Zabolotny.
22 min. - Komorski mocno z dystansu obok bramki.
22 min. - Pociacha z ostrego kąta i odbija Zabolotny.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
19 min. - Dobra gra JKH w osłabieniu i już grają w komplecie.
17 min. - Mocny strzał Woźnicy podczas gry w przewadze broni Zabolotny.
15 min. - Po wznowieniu z ostrego kąta strzelał Łukasz Nalewajka, ale Kosowski dobrze ustawiony.
14 min. - Z dystansu po lodzie Hertl i parkanem odbija Zabolotny.
12 min. - GOL! 0:1! Komorski zagrywa wzdłuż bramki, a tam Vitek dokłada kija i pokonuje Zabolotnego!
11 min. - Póki co dość niespodziewanie w miarę wyrównane spotkanie.
10 min. - Strzał Radka Nalewajki i niepewna interwencja Kosowskiego, krążek odbija się od łapaczki i szczęśliwie przechodzi obok słupka.
9 min. - Tym razem dobra interwencja Zabolotnego po strzale Komorskiego z kilku metrów.
9 min. - Z bliska uderzał Kartoszkin, jednak jakimś cudem przeniósł krążek nad bramką.
8 min. - Dwie dobre interwencje Zabolnego po uderzeniach tyszan.
8 min. - Błąd Tychów, krążek przejmuje Plichta i zagrywa do niepilnowanego Petro, lecz ten uderza obok bramki.
6 min. - Kontra gości i sam na sam z Zabolotnym był Bryk, ale górą bramkarz JKH!
4 min. - Mogło być 1:0 dla JKH! Z szybką akcją wyszedł Petro, zagrał przed bramkę do Plichty i tylko dobra interwencja Kosowskiego uchroniła tyszan od straty bramki!
4 min. - Wyrównany początek spotkania.
2 min. - Ładna kontra JKH i Plichta uderza z kilku metrów tuż obok słupka.
1 min. - Początek meczu.
#17 Kamil Górny PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Michal Plichta PS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Grzegorz Rostkowski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Patrik Stantien ŚR 0 1 1 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0