1:8 Marcin Mazur #20 ( Dawid Mazur #8 ) +/-
18:51 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:36 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Rzucenie na bandę
29:59 2 min. Adrian Parzyszek #91 Uderzanie kijem
32:00 2 min. Tomasz Kozłowski #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:10 2 min. Artur Wieczorek #16 Zahaczenie
42:43 2 min. Patryk Musiał #5 -
47:22 2 min. Adrian Kowalówka #53 Opóźnianie gry
51:28 2 min. Dávid Tomečko #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min - Kłaczyński próbował swoich sił w indywidualnej akcji ale bez efektu.
59 min - Goście zamknięci we własnej tercji, ale chyba są świadomi tego, że tego pojedynku nie są w stanie przegrać.
57 min - Strzał z dystansu Pohla nie sprawia kłopotów Zdanowiczowi.
56 min - Lipsberg z niebieskiej, odbija Elżbieciak.
55 min - Salamon przed Elżbieciakiem, ale w ostatecznej fazie akcji gubi krążek i nie oddaje strzału na bramkę.
54 min - Koniec kary zawodnika gości.
53 min - Sękowski z ostrego kąta odbija Zdanowicz.
52 min - Tomecko na ławce kar i gospodarze stają przed kolejną szansą zmniejszenia bramkowej przewagi gości.
51 min - GOOL 1:8 !! Kuriozalny błąd Elżbieciaka i teoretycznie nie groźny strzał M.Mazura, ląduje między jego parkanami.,
50 min - Owczarek mocno, ale obok bramki.
49 min - Gospodarze zamknięci we własnej tercji, jednak zawodnicy Polonii jakoś bez pomysłu rozgrywają tą przewagę.
48 min - Kowalówka posyła krążek w trybuny i za to zagranie sędzia odsyła go na ławkę kar.

Przepraszamy za chwilowy brak relacji, problemy techniczne.

44 min - Działo z środka, parkanem odbija Elżbieciak.
43 min - Siły na lodzie się wyrównują.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

40 min - Owczarek z niebieskiej, odbija Elżbieciak.
39 min - GOOL 1:7 !! Indywidualną akcję drozda pięknym strzałem zakończył Demjaniuk.
37 min - GOOL 1:6 !! D.Mazur zdobywa bramkę zaraz po wygranym wznowieniu. Podającym był M.Mazur.
36 min - Słodczyk z okolic bulika, krążek groźnie minimalnie minął słupek bramki.
35 min - Przygodzki z Demjaniukiem wymienili się krążkiem przed bramką Elżbieciaka, jednak w efekcie nie zdołali umieścić krążka w siatce.
34 min - Indra przeszkodził swojemu koledze z ataku a mogła paść kolejna efektowna bramka.
33 min - Szansa gości, mimo gry w osłabieniu. Salamon sam na sam z Elżbieciakiem, ale uderza prosto w bramkarza.
32 min - Mimo iż goście nie opuszczali praktycznie tercji rywala nie zdołali dodać kolejnego trafienia.
31 min - Cunik z niebieskiej, mocno ale minimalnie niecelnie.
30 min - GOOL 1:5 !! W zamieszaniu pod bramkowym krążek do siatki zdołał skierować Stachura.
29 min - Elżbieciak z okolic bulika, odbija Zdanowicz.
28 min - Koniec kary zawodnika gości.
27 min - Przez ponad minutę gospodarze nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Zdanowicza.
26 min - Kara dla Stępnia i szansa gospodarzy na zdobycie pierwszego trafienia.
25 min - Znów groźnie pod bramką Elżbieciaka. Tym razem mocny strzał Kulika odbija bramkarza.
24 min - Indra uderza obok bramki. Z niebieskiej poprawia Kurz, ale krążek ląduje w łapaczce golkipera gości.
23 min - Cunik z niebieskiej, tor lotu krążka próbuje zmienić Mazur jednak Elżbieciak na posterunku.
22 min - Zdanowicz parkanem broni strzał Bibrzyckiego.
21 min - W bramce gospodarzy Michał Elżbieciak. Pierwsze wznowienie dla Naprzodu.

W ekipie gospodarzy podczas przerwy rozgrzewa się Michał Elżbieciak, czyżby szykowała nam się zmiana bramkarza?

20 min - GOOL 0:5 !! Cunik wrzucił mocno krążek do tercji a ten po odbiciu od bandy trafił prosto na kija Kozłowskiego, któremu nie zostało nic innego jak umieścić krążek w siatce.
19 min - Zamieszanie pod bramką Zdanowicza, sędzia przerywa jednak grę.
18 min - Gryc z okolic bulika, krążęk broni Zdanowicz.
17 min - Znów w roli głównej zawodnicy drużyny przyjezdnej. Demjaniuk pozostawiony sam przed Szczerbą, jednak dobrze w tej sytuacji zachował się bramkarz gospodarzy.
16 min - Działo na niebieskiej stracił krążek i Michiejenak miał szansę na zdobycie pierwszego trafienia.
15 min - GOOL 0:4 !! Salamon wzdłuż bramki do Kozłowskiego a ten strzałem z pierwszego krążka nie daje szans na obronę Szczerbie.
15 min - Kolejna akcja przyjezdnych. Tym razem Demjaniuk oddaje mocny strzał ale prosto w bramkarza.
14 min - Lacheta z niebieskiej, dobry strzał młodego obrońcy ale niestety trafił w nogę swojego kolegi z drużyny.
13 min - Salamon do Słodczyka, jednak zbyt niedokładne podanie żeby można było z niego oddać czysty strzał.
11 min - Kłaczyński z środka, mocno ale broni bramkarz gospodarzy.
10 min - GOOL 0:3 !! Kolejny pozornie niegroźny strzał, tym razem w wykonaniu Demjaniuka znalazł drogę do bramki Szczerby.
9 min - Stachura po lodzie uderza na bramkę Zdanowicza, krążek odbija jednak golkiper gości.
8 min - Salamon odebrał krążek na niebieskiej Parzyszkowi i osamotniony popędził na bramkę rywala.
7 min - Dobry początek spotkania w wykonaniu drużyny przyjezdnej. Zawodnicy z Bytomia stwarzają sobie sporo sytuacji strzeleckich.
6 min - GOOL 0:2 !! Błąd Łukasza Elżbieciaka i kolejne trafienie dla gości zdobywa Przygodzki posyłając krążek do siatki z ostrego kąta.
5 min - Mocny strzał Stachury pewnie łapie Zdanowicz.
4 min - Kolejna indywidualna akcja Salomona, ale tym razem uderza niecelnie.
3 min - GOOL 0:1 !! Przygodzki niegroźnym strzałem z bekhendu, z najbliższej odległości pokonuje Szczerbę.
2 min - Salamon strzałem z bekhendu próbował zaskoczyć Szczerbę.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gości.