3:3 Alexander Szczechura #28 ( Michael Cichy #78 ) +/-
4:3 Patrik Svitana #71 Karny decydujący 65:00
22:21 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Opóźnianie gry
28:59 2 min. Nathan Sliwinski #13 Atak łokciem
29:31 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:28 2 min. Damian Słaboń #9 Atak łokciem
48:02 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:09 2 min. Patryk Wajda #8 Opóźnianie gry
- 65. min - Dogrywka nie przynosi rezultatu. Czekają nas rzuty karne!
- 63. min - Po błędzie sanoczan, Dziubiński sam na sam i nie ma gola!
- 62. min - Strzał Urbanowicza odbija Missiaen.
- 61. min - Svitana z lewego bulika nad bramką.
- 61. min - Brown z bliska do Szczechury, ale ten powstrzymany przez obronę.
- 61. min - Początek dogrywki. Krążek dla Sanoka

- 60. min - Koniec III tercji przy stanie 3:3. Czeka nas dogrywka! Strzały: 40-31
- 59. min - Strzał Browna z ostrego kąta łapie Radziszewski.
- 58. min - Czas dla drużyny z Sanoka.
- 57. min - Dziubiński z prawego bulika uderza prosto w Missiaena.
- 56. min - 3:3 - Sanok w przewadze wyrównuje! Vidgren uderzył, a Danton zbił krążek!
- 55. min - Za wybicie krążka poza tafle karą 2 min ukarany Wajda. Sanok ma doskonałą okazję do wyrównania!
- 53. min - Cameron z przestrzeni międzybulikowej oddaje kąśliwy strzał, ale bramkarz Cracovii odbija krążek.
- 52. min - Sinagl z lewej strony mocno obok słupka.
- 51. min - Sanok już w komplecie.
- 50. min - Niecelnie z daleka Dutka.
- 49. min - Sanok po raz kolejny zostaje ukarany za nadmierną liczbę graczy na lodzie!
- 48. min - Strzał Tarasiuka parkanem broni "Radzik".
- 47. min - Cracovia w osłabieniu, ale to Drzewiecki znalazł się sam na sam z Missiaenem.
- 46. min - Cichy samotnie, ale zostaje powstrzymany przez defensywę.
- 45. min - Po chwili Svitana zostaje zaatakowany kijem przez Camerona. Zawodnik Cracovii zjeżdża z bólem z lodu. Sędziowie nie reagują.
- 43. min - Svitana minął obrońców Sanoka, jednak przestrzelił.
- 42. min - Kapica i Svitana próbowali szczęścia, ale górą golkiper Ciarko.
- 42. min - Guzik nie trafił z najbliższej odległości.
- 41. min - Rozpoczęcie III tercji. Po dwóch tercjach strzały: 29-19

- 40. min - Koniec II tercji! Znakomity mecz, Cracovia prowadzi 3:2!
- 38. min - Spiker podaje frekwencje: Mecz ogląda 2000 kibiców.
- 38. min - Kapitalne widowisko! Akcje z obu stron tafli!
- 37. min - 3:2 - Kapica zza bramki przypadkowo uderza w obrońcę i krążek wpada do siatki!
- 35. min - 2:2! - Z zerowego konta z lewej strony uderza Brown i krążek wpada do siatki. Mamy wyrównanie!
- 34. min - Strzał Guzika parkanem przy słupku broni sanocki golkiper.
- 33. min - Brown do Camerona i Radziszewski popisuje się doskonałą interwencją!
- 31. min - 2:1! Cracovia obejmuje prowadzenie! Dutka uderzył na bramkę, krążek odbił się od parkanów Missiaena i skuteczną dobitką popisał się Słaboń!
- 31. min - 1:1! Cracovia w sytuacji 5/3 zamyka Sanok w zamku i z najbliższej odległości do siatki trafia Dziubiński!
- 30. min - Sanok w trójkę. Goście popełnili błąd przy zmianie i na lodzie pojawiło się sześciu graczy.
- 30. min - Za atak łokciem 2 minuty kary otrzymuje Sliwinski. "Pasy" przed doskonałą okazja na gola.
- 29. min - Zarysowuje się przewaga Cracovii.
- 28. min - Strzał Dziubińskiego odbija Missiaen. Do dobitki był już gotowy Sinagl.
- 27. min - Kisielewski po raz kolejny już w dobrej sytuacji nie może trafić do bramki.
- 26. min - Szczechura sam na sam, jednak górą bramkarz.
- 25. min - Kolejna kontra. Sliwinski do Browna i Radziszewski z najwyższym trudem wybija krążek.
- 24. min - Kontra Sanoka, lekki strzał Camerona i "Radzik" ma problem ze złapaniem krążka.
- 23. min - Kartoszkin za opóźnianie wędruje na ławkę kar. To pierwsze wykluczenie w meczu.
- 22. min - Cracovia dochodzi do sytuacji strzeleckich, ale ma problemy z ich wykorzystaniem. Okazje zmarnowali Noworyta i Urbanowicz.
- 21. min - Sanok po strzale Szczechury już mógł podwyższyć prowadzenie.
- 21. min - Rozpoczynamy II tercję. Krążek dla sanoczan. W składzie Cracovii brak Pasiuta. Czyżby odnowiła się kontuzja?

- 20. min - Koniec I tercji. Jak na razie w Krakowie kapitalne spotkanie. Mnóstwo sytuacji z obu stron, jednak to Sanok wykorzystał jedną z nich i prowadzi 1:0.
- 20. min - W końcówce strzał Kapicy broni Missiaen.
- 19. min - Błąd defensywy Sanoka, ale Dziubiński przenosi krążek nad bramką.
- 17. min - Po chwili Kruczek z bliska wprost w bramkarza.
- 17. min - Danton spod niebieskiej i Radzik odbija rakiem.
- 15. min - Urbanowicz pogubił się w doskonałej sytuacji przed bramką.
- 14. min - Cameron z daleka i krążek uderza w maskę Radziszewskiego. Gra przerwana.
- 13. min - Kisielewski marnuje dobrą okazję.
- 12. min - Sanok był blisko. Sliwinski nie trafia do pustej bramki!
- 11. min - Krakowianie dwukrotnie próbowali zaskoczyć sanockiego bramkarza.
- 10. min - Kisielewski uderzył z lewej strony z linii bramkowej, ale ten strzał nie mógł zaskoczyć Missiaena.
- 9. min - Strzał Vidgrena z niebieskiej. Pewnie broni "Radzik".
- 8. min - 1:0 - Kontra Sanoka, Brown dogrywa do Kosteckiego, a ten z lewego bulika technicznym strzałem umieszcza krążek w okienku bramki Cracovii!
- 8. min - Sinagl zdecydował się na samotny rajd i strzałem z bekhendu z bliska trafia wprost w bramkarza. Póki co niesamowite spotkanie w Krakowie!
- 7. min - Kontra gości. Cameron do Sliwińskiego i dobrze broni Radziszewski.
- 7. min - Ostrzał bramki Sanoka trwa.
- 6. min - Dziubiński dobrze podaje do Sinagla, a ten ze środka tercji uderza wprost w golkipera Sanoka.
- 5. min - Z daleka uderza Dąbkowski. Jego strzał jest zbyt lekki by zaskoczyć Missiaena.
- 3. min - Zawodnik Sanoka uderza jednak w bark bramkarza. Nadal mamy 0:0!
- 3. min - Rzut karny dla Sanoka! Cameron sam na sam i został przewrócony!
- 2. min - Teraz Słaboń próbował pokonać Missiaena.
- 2. min - Tym razem z prawej strony Sliwinski. "Radzik" znów zmuszony do interwencji.
- 1. min - Cameron z lewego bulika. Dobra interwencja Radziszewskiego.
- 1. min - Rozpoczęcie spotkania. Krążek dla Cracovii i gra zostaje przerzucona do tercji Sanoka.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 2.77 33 33 0 0 0 0 90.91 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0