0:1 Michael Swift #10 ( Sang Hoon Shin #4, Min Ho Cho #8 ) 5/5 21:24
0:2 Michael Swift #10 ( Sang Hoon Shin #4 ) 5/5 24:04
1:3 Michael Swift #10 ( Don Ku Lee #16, Min Ho Cho #8 ) 5/5 50:13
1:4 Sang Wook Kim #19 ( Ki Sung Kim #11 ) 5/5
09:06 2 min. Krystian Dziubiński #19 Wymuszanie kary (symulowanie)
09:06 2 min. Woo Sang Park #17 Zahaczenie
11:27 2 min. Eric Regan #27 Przeszkadzanie
35:12 2 min. Adam Bagiński #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:20 2 min. Aron Chmielewski #8 Natarcie
Koniec meczu!
60 min. - Strzał Pasiuta w środek bramki i spokojnie broni Dalton.
59 min. - GOL! 1:4! Koreańczycy strzelają do pustej.
59 min. - Wznowienie w środku, Odrobny wraca, ale po chwili od razu zjeżdża .
59 min. - Strzał Korei z własnej tercji, ale bardzo niecelny, uwolnienie.
58 min. - Odrobny zostaje w boksie, ponad 2 minuty do końca.
58 min. - Kolusz z ostrego kąta, broni Dalton. Opornie idzie nam skonstruowanie dobrej akcji w tercji Korei. Czas dla Polski.
56 min. - Strzał Dziubińskiego odbija Dalton, podobnie jak dobitkę z bliska Wronki, który nie wierzy jak tego nie strzelił.
54 min. - Malasiński sam, ale został czysto powstrzymany przed bramką.
53 min. - Akcja Shina i strzał ze środka odbija do boku Odrobny.
52 min. - Dronia z dystansu, broni Dalton.
51 min. - Szansa Polaków, koronkowo rozgrywany krążek w tercji Korei trafia do Borzęckiego, ale ten źle uderza.
51 min. - GOL! 1:3! I niestety trzecia bramka dla Korei. Krążek wybity po bandzie z tercji Korei przejmuje Swift i wychodzi sam na Odrobnego, pewnie umieszczając krążek w bramce!
49 min. - GOOOL! 1:2! Pasiut przejmuje krążek w tercji Korei i z bliska strzałem pod poprzeczkę pokonuje Daltona!
49 min. - Cho niepilnowany pod naszą bramką, ale niedokładnie przyłożył kij i nieczysto uderzył.
49 min. - W odpowiedzi podobna akcja Koreańczyków i broni Odrobny.
48 min. - Bryk z ostrego kąta, ale zbyt słabo.
47 min. - Bardzo mizernie wygląda nasza gra w ofensywie...
46 min. - Shin spod bandy w krótki róg, łapie Odrobny.
45 min. - Błąd polskiej defensywy i sam przed Odrobnym był Radunske, jednak uderza nad bramką.
45 min. - Odrobny najpierw interweniuje parkanem, a po chwili ładnie łapie krążek do raka.
44 min. - Dwa niecelne strzały Polaków.
44 min. - Polacy w komplecie
42 min. - Kara dla Chmielewskiego.
42 min. - Borzęcki zza bramki do Chmielewskiego, ten próbuje kilka razy, ale był zbyt blisko bramkarza i ten nie daje się zaskoczyć.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Strzały po dwóch tercjach: 19-20.
Koniec drugiej tercji.
40 min. - Dronia niecelnie z dystansu, poprawkę Bychawskiego odbija Dalton.
40 min. - Duże zamieszanie pod koreańską bramką, ostatecznie sędzie przerywa grę gwizdkiem.
40 min. - Tym razem z bliska uderzał Pasiut, ale zbyt słabo.
39 min. - Mocny i niecelny strzał Droni spod niebieskiej.
38 min. - Dziubiński plecami do bramki oddaje strzał, który broni Dalton.
38 min. - Gramy w komplecie.
37 min. - Korea w ataku, póki co dobrze się bronimy.
36 min. - Kara dla Bagińskiego. Po chwili dobra interwencja Odrobnego po strzale z dystansu jednego z Koreańczyków.
34 min. - Strzał Malasińskiego zablokowany.
33 min. - Kolejna okazja Korei, na szczęście wynik bez zmian.
33 min. - Na bramkę Polaków jechał Shin, lecz został zatrzymany przez obrońców.
32 min. - Polacy powoli przejmują inicjatywę, ale niewiele z tego wynika.
31 min. - Strzał z ostrego kąta i Odrobny nie daje się zaskoczyć.
29 min. - Kontra Polaków 2 na 1, lecz podanie Wronki w tercji Korei przecina jeden z obrońców rywali.
28 min. - Dalton zza bramki zagrywa po bandzie, krążek przejmuje Łopuski i zagrywa przed odsłoniętą bramkę do Chmielewskiego, który dostawia kija, ale uderza obok słupka.
27 min. Z dystansu strzela Dronia, ale zbyt słabo. Po chwili Zapała do Bychawskiego, krążek po jego strzale jednak efektownie łapie Dalton.
27 min. - Trzy dobre interwencje Odrobnego. Polacy nie potrafią wejść z krążkiem choćby do tercji Koreańczyków...
25 min. - GOL! 0:2! Drugi gol dla Korei! Najpierw strzał Shina odbija Odrobny, ten jednak przejmuje krążek i zagrywa przed bramkę do Swifta, a ten po raz drugi z bliska pokonuje Odrobnego!
24 min. - Malasiński do Kolusza, ten ma czystą pozycję i płasko uderza, jednak parkanem broni Dalton.
23 min. - Dronia niecelnie uderza z dystansu.
22 min. - GOL! 0:1! I niestety jest bramka dla Korei. Nasi obrońcy nie wybili krążka z własnej tercji i strzałem w długi róg Odrobnego zaskakuje Swift!
22 min. - Groźnie pod naszą bramką, podania wzdłuż linii bramkowej nikt jednak nie przecina.
21 min. - Mocny strzał Malasińskiego ze środka odbija Dalton.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Strzały: 7-7.
Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Z dystansu strzelał Lee, po chwili z ostrego kąta poprawiał jeden z jego kolegów, ale Odrobny nie daje się zaskoczyć.
20 min. - W końcu groźna akcja Polaków, dobra okazja Chmielewskiego, który uderzał z bliska, ale parkanem zdołał odbić krążek Dalton!
18 min. - Strzał Koreańczyków obok słupka.
17 min. - Bez strzałów z obu stron.
15 min. - Kontra Polaków, strzał Dziubińskiego i ponownie dobra interwencja Daltona.
14 min. - Płaski strzał Kotlorza odbija Dalton.
14 min. - Korea w komplecie.
13 min. - Strzał Zapały tylko w boczną siatkę, po chwili niecelne uderzenie Droni z dystansu.
12 min. - Kara dla Regana, Polacy w przewadze.
11 min. - Strzał Seo z okolicy bulika łapie Odrobny.
11 min. - Strzał Bryka z ostrego kąta po lodzie odbija Dalton.
10 min. - Obustronne wykluczenie.
9 min. - Chmielewski do Pociechy, ale ten uderza niecelnie z bliska.
8 min. - Uderzenie Malasińskiego prosto w Daltona i wznowienie w tercji Korei.
7 min. - Akcja Bagińskiego i strzał broni Dalton.
7 min. - Wyrównana gra, głównie w środku pola.
5 min. - Niegroźny strzał Kima Kisunga odbija Odrobny.
5 min. - Polacy na uwolnienie, wznowienie pod bramką Odrobengo.
3 min. - W odpowiedzi pod bramką Korei szarżował Wronka.
3 min. - Groźnie pod naszą bramką, kilka strzałów Koreańczyków, ale Odrobny dobrze zablokował dostęp do bramki.
2 min. - W ataku Koreańczycy, ale bez większego zagrożenia pod naszą bramką.
1 min. - Pierwszy krążek dla Polaków.