3:1 Wojciech Wojtarowicz #12 ( Mateusz Adamus #38, Kamil Paszek #9 ) +/-
03:53 2 min. Maciej Kruczek #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:25 2 min. Peter Bezuška #4 Trzymanie przeciwnika
06:28 2 min. Jan Daneček #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:44 2 min. Lubomir Vosatko #22 Atak kijem trzymanym oburącz
19:57 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
21:50 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
32:27 2 min. Daniel Graca #79 Zahaczenie
33:30 2 min. Łukasz Bułanowski #69 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
39:54 2 min. Krystian Dziubiński #61 Uderzanie kijem
44:40 2 min. Damian Słaboń #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:54 2 min. Peter Tabaček #55 Atak łokciem
56:40 2 min. Filip Drzewiecki #84 Ostrość
57:35 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
60. min - Koniec! Mimo nerwowej końcówki, krakowianie utrzymują wynik i zwyciężają 3:1. To ważne trzy punkty!
57. min - Drzewko i Urban na ławce, Cracovia w 3! Rohacek bierze czas. Unia nie potrafi jednak oddać celnego strzału, mimo podwójnej przewagi.
53. min - 3:1! Unia wraca do gry, Paszek do Adamusa, a ten dograł do Wojtarowicza, który precyzyjnym uderzeniem nadgarstka z przestrzeni między bulikami zaskoczył Radziszewskigo
50. min - 3:0 dla Cracovii! Tym razem spory błąd popełnił Fikrt, który opuścił swój posterunek, chcąc zażegnać niebezpieczeństwo. Krążek przejął Sinagl i wpakował gumę z ostrego konta do pustej bramki!
50. min - Strzał Kowalówki zza prawego bulika pewnie broni Radzik.
47. min - Słaboń na ławce, ale to Pasy próbują atakować. Po raz kolejny sam pod bramką znalazł się nie kto inny jak Drzewiecki, który próbował wykonać obrót z krążkiem, ale tym razem czysto został powstrzymany przez obrońcę. Cracovia przetrzymała grę w osłabieniu.
42. min - Do krążka podjeżdża sam poszkodowany, zwodem próbuje zmieścić gumę w siatce i..... nie ma gola! Fiki wyczuł intencje Drzewka!
42. min - Drzewko urywa się Kyseli, pędzi sam na sam, jednak zostaje sfaulowany przez obrońce. Sędziowie dyktują rzut karny!
42. min - Strzał Haasa ze środka tercji po kiju obrońcy opuszcza lodowisko.
42. min - Piotrowicz i Vosatko próbowali zaskoczyć Radzika. Bez powodzenia.
41. min - Rozpoczyna się III tercja. Cracovia zagra w 4 przez blisko dwie minuty.

40.min - Koniec II tercji. Podobny scenariusz jak w końcówce I odsłony - Na 6 sekund do końca na ławkę kar wędruje Dziubiński!
38. min - Kąśliwy strzał Hassa tuż sprzed niebieskiej.
35. min - Rompkowski na prawo, uderzał Jencik, poprawiał Kapica, ale rezultat się nie zmienił! Fikrt po raz kolejny wykazał się bramkarskim kunsztem! Można powiedzieć, że jest to mecz bramkarzy.
34. min - Bułanowski wybija krążek poza lodowisko i sędziowie odsyłają go do boksu kar.
31. min - Samotny rajd zakończony strzałem z lewej strony Adamusa sprawił sporo problemów Radziszewskiemu.
29. min - Oświęcimianie byli blisko! Tuż sprzed bramki bekhendem próbował zmieścić gumę w siatce Gębczyk. Na posterunku czuwa jednak niezawodny Radzik!
28. min - Wrzutka Wajdy i zmiana toru lotu krążka sprawiła sporo problemów Fikrtowi, ale oświęcimski bramkarz zdołał uchronić drużynę przed stratą trzeciego gola.
27. min - 2:0! Dziubiński po podaniu Dutki na raty pokonuje Fikrta. Cracovia prowadzi już dwoma golami!
26. min - Domogała w dobrej sytuacji, ale zamiast strzelać próbował dograć krążek na pamięć. N
24. min - Gospodarze już w komplecie. Unia lepszej sytuacji do wyrównania mieć już nie będzie!
23. min - Unici również nieskuteczni. Strzał Kowalówki zza prawego bulika pewnie łapie bramkarz miejscowych.
22. min - Po strzale Kyseli zakotłowało się przed krakowską bramką. Radzik wyciągnął się jak struna i zażegnał niebezpieczeństwo!
22. min - Urbanowicz na ławce, Cracovia w 3!
21. min - Sędzia przeszkodził Unii w rozegraniu zamka.
21. min - Początek II tercji Cracovia rozpocznie grę w osłabieniu - to efekt kary jeszcze z poprzedniej odsłony.

20. min - Koniec I tercji - Cracovia atakuje, ale nic z tego nie wychodzi. Mimo prowadzenia 1:0 ich gra nie wygląda najlepiej.
20. min - Na trzy sekundy do końca tercji krakowianie w sześciu na lodzie i otrzymują karę techniczną!
19. min - Strzał Svitany wysoko nad bramką. Wszystko wskazuje na to, że Unia przetrzyma osłabienie.
19. min - Craxa atakuje ale nic z tego nie wychodzi. Dwukrotnie z bliska uderzał Sinagl.
18. min - Vosatko przy bandzie zaatakował crosscheckingiem Svitanę i odpocznie przez 2 minuty w boksie kar.
17. min - Wynik bez zmian. Na lodzie mnóstwo niedokładności. Piotrowicz próbował szarpnąć lewą stroną, ale obrońcy Craxy w porę zdążyli powrócić do tercji obronnej.
14. min - Urbanowicz z prawego bulika, ale taki strzał nie mógł zaskoczyć Fikrta.
14. min - Wanat w doskonałej okazji, ale krążek po jego strzeli leci wysoko nad poprzeczką.
11. min - Novajovsky mocno z niebieskiej, Fikrt odbija krążek, który znalazł się tuz przed odsłoniętą częścią bramki. Nie było jednak nikogo do dobitki.
10. min - 1:0 - Jencik do Drzewieckeigo, a ten minął dwóch obrońców Unii i strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi gości!
8. min - U gospodarzy wciąż pokutują stare grzechy - kilka strzałów, jednak bez powodzenia.
7. min - Danecek na ławce. Doskonała okazja na otwarcie wyniku dla gospodarzy.
5. min - Kapica na szybkości, będąc na prawym buliku bekhendem próbował pokonać golkipera gości, ten jednak odbija krążek. Drużyny już w komplecie.
4. min - Kruczek i Bezuska odpoczną na ławce kar. Gra 4/4. Kasperlik po raz kolejny miał doskonałą okazję, ale pewnie broni Radzik.
4. min - Kapica z ostrego kąta prosto w Fikrta, po chwili Kasperlik na pełnej szybkości wyprowadza kontrę. To póki co najbardziej wyróżniający się gracz Unitów, poza Fikim oczywiście.
3. min - Uderzenie Sinagla ze środka tercji pewnie łapie Fiki i mrozi krązek.
1. min - Gosce w ataku. Kasperlik z lewego bulika uderzył tuż w Radziszewskiego
1 min - Rozpoczęcie spotkania. Krążek dla Unii.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 20 20 0 0 0 0 95.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0