2:2 Petr Šinágl ( Krystian Dziubiński, Rafał Dutka ) 5/5 55:54
2:3 Filip Drzewiecki Karny decydujący 65:00
26:19 2 min. Krzysztof Zapała Uderzanie kijem
28:28 2 min. Alaksandr Syrej Spowodowanie upadku przeciwnika
30:41 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:45 2 min. Damian Kapica Atak kijem trzymanym oburącz
42:32 2 min. Maciej Sulka Trzymanie przeciwnika
53:19 2 min. Kasper Bryniczka Zahaczenie
59:51 2 min. Oskar Jaśkiewicz Trzymanie przeciwnika
SUPERPUCHAR dla Cracovii!

65. min - Równo z syreną strzelał Jaśkiewicz. Będą rzuty karne.
65. min - Haverinen powalczył o krążek, wjechał do krakowskiej tercji. Ukradł wiele cennych sekund.
64. min - Widać, że obie ekipy mocno zmęczone.
63. min - Gramy w pełnych składach.
62. min - Cracovia rozgrywa zamek. Uderzenia Urbanowicza i Słabonia. Wynik pozostaje bez zmian.
61. min - Novajovsky potężnie z niebieskiej! Broni Juczers.
61. min - Zaczynamy dogrywkę. "Pasy" w przewadze.

Koniec regulaminowego czasu gry. Będziemy mieli dogrywkę., Cracovia przez 111 sekund będzie grała w przewadze.
60. min - Sygnalizowana kara dla Jaśkiewicza.
60. min - Podopieczni Rudolfa Rohaczka chcą zakończyć to spotkanie w regulaminowym czasie gry,
59. min - Narór Cracovii trwa. Dutka z prawego bulika. Juczers broni parkanami.
58. min - Wajda z niebieskiej, ale niecelnie. Guma trafia na lewy bulik, na bezpośrednią dobitkę decyduje się Drzewiecki. Minimalnie się pomylił.
57. min - "Pasy" próbują iść za ciosem. Kolejne groźne ataki suną na nowotarską bramkę.
56. min - GOOOL! 2:2! Cracovia doprowadza do wyrównania. Strzelcem gola Szinagl
56. min - Gramy w pełnych składach.
56. min - Ależ zakotłowało się pod bramką Podhala. Uderzali Wajda, Jenczik i Chovan. Świetnie Juczers!
55. min - Svitana, ale Juczers jest na posterunku,
54. min - Na ławce kar jest już Bryniczka.
54. min - Dziubiński do Słabonia. Ten uderza z pełnego zamachu. Broni Juczers. Sygnalizowana kara dla Podhala.
53. min - I jakby na potwierdzenie moich słów. Akcja trzeciego ataku, przekombinowana.
52. min - Sporo nerwowości w poczynaniach Cracovii. Złe decyzje podejmują podopieczni Rudolfa Rohaczka.
51. min - Neupauer, poprawka Michalskiego. Genialnie broni Radziszewski.
50. min - Dziesięć minut do końca tego spotkania. Na razie w lepszej sytuacji są gospodarze.
49. min - Teraz Różański objechał bramkę. Gdyby oddał strzał z bekhendu, to byłoby 3:1 dla gospodarzy.
48. min - Kapica! Broni Juczers.
48. min - Dobry, szybki mecz oglądamy w Nowym Targu. Walka z jednej i drugiej strony.
47. min - Leży na lodzie Szinagl. Czeski skrzydłowy po chwili podnosi się i z grymasem bólu na twarzy zjeżdża do boksu.
46. min - Michalski z nadgarstka. Broni Radziszewski.
45. min - GOOOL! 2:1! Cracovia zdobywa kontaktowego gola. Szybka kontra Szinagla, dobre podanie do Svitany, który musiał tylko dopełnić formalności
44. min - Uderzenia Rompkowskiego, Kruczka, ale broni Juczers.
43. min - Dwie minuty karne dla Sulki.
43. min - Sygnalizowana kara dla nowotarżan. Pasy w natarciu, broni Juczers.
43. min - Teraz zakotłowało się pod nowotarską bramką. Szinagl chciał dograć do Dziubińskiego. Niewiele zabrakło
42. min - Gruszka ładnie przejął krążek, dograł do Tomasika. Ten uderzył z pełnego zamachu, ale niecelnie.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Damian Kapica! Mógł błyskawicznie zrewanżować się za to wykluczenie. Świetnie broni Maris Juczers.
- 40. min - GOOOL! 2:0! Jokila na niebieską do Haverinena, ten pociągnął z nadgarstka i kompletnie zaskoczył Radziszewskiego. W zasadzie pierwszy strzał nowotarżan po wznowieniu gry,
- 39. min - Dwie minuty karne dla Damiana Kapicy. Szansa dla Podhala.
- 37. min - Znów ten sam duet. Tym razem uderzenie niecelne.
- 37. min - Kolejna szansa dla Podhala. Akcja Słowaków Chovan-Jenczik. Broni Juczers.
- 36. min - Gramy w pełnych składach.
- 35. min - Ofiarnie bronią się "Szarotki". Oddalają zagrożenie od własnej bramki.
- 34. min - Mecz został wznowiony. Cracovia w przewadze.

Sędziowie podjęli decyzję: MECZ PRZERWANY w 34. MINUCIE!!!!

- 33. min - Hautunen sam na sam, ale Radzik wyjeżdza z bramki i ofiarną interwencją zażegnuje niebezpieczeństwo. Po chwili Fin znów stanął przed doskonałą okazją, ale również bez powodzenia.

- Gramy dalej, niestety mgła nadal nie ustępuje

- Spotkanie nadal nie zostało wznowione. Czy mecz zostanie dograny do końca?

- Tego jeszcze nie było. Z odsieczą przyszła Straż, która dmuchawą próbuje rozgonić mgłę :)

- 33. min - Kruczek pociągnął spod niebieskiej, ale mocno niecelnie.
- 31. min - Cracovia znowu w przewadze. Podhale ukarane za sześciu graczy na lodzie.
- 31. min - Trwa szturm Pasów. Najpierw trzykrotnie krążek z bliska dobijał Sinagl, a później szczęścia próbował Novajovsky. Wynik jednak bez zmian. Podhale już w pełnym zestawieniu.
- 30. min - Spod niebieskiej huknął Dutka, ale pewnie wyłapał uderzenie Juncers.
- Spotkanie wznowione. Karę zdążył już zarobić Syrej za spowodowanie upadku. Pasy w natarciu.

- Hokeiści wychodzą na lód. Spotkanie zaraz będzie wznowione.

- Spiker podaje informacje, że spotkanie zostaje przerwane i po oczyszczeniu lodowiska mecz będzie kontynuowany! Hokeiści udali się do szatni.

- 29. min - Spotkanie zostaje chwilowo przerwane ze względu na mgłę unoszącą się nad taflą. Trwa narada sędziów z boksami.
- 29. min - Iskrzy pod nowotarską bramką. Sędziowie rozdzielają zawodników.
- 28. min - Urbanowicz tuż pod bramką na prawo do Słabonia, ale ten nie przejmuje krążka. Podhale w pełnym zestawieniu.
- 27. min - Na ławkę kar za uderzanie wędruje Zapała. Cracovia zamyka Podhale w zamku. Dobrą okazję zmarnował Chovan,
- 23. min - Jenćik dwukrotnie próbował pokonać Jucersa, ale bez powodzenia. Po chwili kontra Szarotek. Neupauer był dobrze ustawiony pod bramką, ale nie doczekał się podania.
- 21. min - GOOL! Mamy pierwszego gola! Po kontrze Zapała idealnie dograł do Różańskiego wzdłuż bramki, a ten znalazł lukę i wpakował krążek do siatki!
- 21. min - Krążek dla Cracovii.
- Rozpoczynamy II tercję spotkania. Czy w końcu doczekamy się goli?

- W przerwie doszło do małej uroczystości. Włodarze klubowi uhonorowali byłych hokeistów Podhala, którzy dokładnie 50 lat temu wywalczyli pierwszy tytuł mistrzowski dla klubu z Nowego Targu.

- Po pierwszej tercji lekką przewagę w pierwszej fazie miała ekipa z Krakowa, później do głosu doszli hokeiści z Nowego Targu. W końcówce przycisnęli gospodarze podczas okresu gry w przewadze ale nie wykorzystali dobrych sytuacji. Dobrze w bramce spisuje się Radziszewski. Po przerwie na pewno emocji będzie coraz więcej. Póki co bez bramek w Nowym Targu.

- 20. min - Sulka z niebieskiej, ale pewnie broni Radziszewski. Na ławkę kar wędruje Kruczek. Cracovia do końca tercji zagra w osłabieniu.
- 19. min - Mateusz Michalski mocno z lewego bulika, ale jego uderzenie mija bramkę.
- 16. min - Svitana pędzi lewą stroną, ale jego strzał trafia w boczną siatkę.
- 11. min - Dutka popełnia błąd i blisko zdobycia gola był Neupauer.