1:0 Andrij Michalou #10 ( Tony Vidgren #58, Ilja Kambowicz #80 ) 5/5 24:24
2:0 Nathan Robinson #29 ( Arciom Dziamkou #91 ) 5/5 55:32
05:23 2 min. Kirył Nikulin #47 Zahaczenie
10:43 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Uderzanie kijem
12:33 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Opóźnianie gry
16:40 2 min. Arciom Lewsza #74 Trzymanie przeciwnika
27:41 2 min. Roman Dostanka #2 Rzucenie na bandę
45:40 2 min. Roman Dostanka #2 Trzymanie przeciwnika
Koniec meczu, GKS przegrywa 0:2.
60. min - Zatko z niebieskiej. Broni Kevin Lindskoug.
59. min - Białorusini o krok od zdobycia trzeciego gola. Spalili akcję.
58. min - Trener Szejba zdecydował się na grę bez bramkarza.
58. min - Czas dla GKS Tychy.
57. min - Cóż zespół GKS Tychy musi się otworzyć i postawić wszystko na jedną kartę.
56. min - GOOOOL! 2:0! Robinson wykorzystuje błąd tyskich defensorów i w sytuacji sam na sam pokonuje Żigardiego. Stoicki spokój Kanadyjczyka, efektownie położył na lodzie tyskiego golkipera i delikatnie uniósł nad nim krążek
55. min - Dobry forechecking w wykonaniu Białorusinów. Mocno utrudnia on życie tyszanom.
55. min - Bagiński próbował umieścić gumę w krótkim rogu. Broni Lindskoug.
54. min - Kogut! Nie trafił w krążek w dobrej okazji.
53. min - Trener Szejba zaczyna rotować składem.
52. min - Czas dla Szachciora.
51. min - Zatko, krótka wymiana uprzejmości z Malinowskim. Obaj nie zostali odesłani do boksu.
51. min - Czas zaczyna pracować na korzyść Białorusinów.
50. min - Bepierszcz, ładnie wjechał do tercji, oddał dwa strzały. Wynik bez zmian.
49. min - Coraz więcej nerwów w ekipie GKS-u Tychy. Przewaga optyczna po ich stronie. Nie ma to przełożenia na wynik.
48. min - Gramy w pełnych składach.
48. min - Zatko! Potężnie huknął, ale metr od bramki.
47. min - Dobrze bronią się Białorusini.
46. min - Kara dla Dostanki. Kolejny okres gry w przewadze dla tyszan. Jak nie teraz, to kiedy?
44. min - Bardzo aktywny jest dzisiaj Andruszczenko. Kolejne uderzenie ukraińskiego napastnika. Broni Żigardy.
43. min - Rzeszutko, zmiana lotu krążka przez Bagińskiego. Krążek powędrował obok bramki.
43. min - Ofiarna interwencja Kubosza, który przyjął na ciało uderzenie Lewszy.
42. min - Robinson! Dobre uderzenie w wykonaniu Kanadyjczyka. Broni Żigardy.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

38. min - Z kolei Białorusini, gdy coś wypracują, pod tyską bramką jest niezwykle groźnie.
36. min - Częściej atakują tyszanie, ale nie ma to przełożenia na wynik.
34. min - Ależ znakomitą okazję miał Mateusz Bepierszcz. Dostał podanie przed samą bramką, ale uderzył wprost w bramkarza. Wielka szkoda.
33. min - Skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność. Tego brakuje najbardziej tyszanom.
32. min - Ciura! Dobre uderzenie, próba dobitki Witeckiego. Zatrzymana.
31. min - Rzeszutko z nadgarstka, wprost do raka Lindskouga.
30. min - Gramy w pełnych składach.
29. min - Zbyt wolno i kompletnie bez pomysłu, podczas tej przewagi, krążek rozgrywają tyszanie.
28. min - Dwie minuty karne dla Dostanki.
26. min - Rzeszutko z Bagińskim wyszli na akcje 2 na 1 , ale bez efektu bramkowego.
25. min - GOOOL! 1:0! Andrij Michalou wykorzystuje dogranie Tonego Vidgrena i otwiera wynik spotkania.
24. min - Bagiński! Było bardzo blisko. Bagiński wywalczył krążek przed bramka i wyszedł na sytuację sam na sam z bramkarzem.
23. min - Póki co wynik bez zmian.
22. min - Ochoczo ruszyli do przodu tyszanie. Chcą jak najszybciej objąć prowadzenie.
21. min - Wrzutka Kolusza, ale bramkarz Szachciora jest na posterunku.

20. min - Zatko wstrzelił gumę na bramkę, zmiana lotu krążka przez Komorskiego.
19. min - Gramy w pełnych składach.
18. min - Rzeszutko wymienił gumę z Kuboszem. Zbyt mało strzałów oddają tyszanie.
18. min - Białorusini wybijają krążek z własnej tercji.
18. min - Tyszanie rozgrywają zamek. Kolejny raz zbyt schematycznie grają podopieczni Jirziego Szejby.
17. min - Lewsza wędruje na ławkę kar. Szansa dla tyszan.
17. min - Vitek! Przymierzył, uderzył, ale krążek minął słupek o 20 centymetrów.
16. min - Rzeszutko po opuszczeniu boksu od razu włączył się do akcji. Dogral do Pociechy, ten od razu uderzył Broni białoruski golkiper.
15. min - Gramy w pełnych składach.
15. min - Bagiński wybija krążek z własnej tercji. Zagrożenie oddalone.
14. min - Kontratak tyszan. Akcja 2 na 1. Uderzenie Pociechy nie miało jednak odpowiedniej jakości.
14. min - Spojenie słupka z poprzeczką ratuje Żigardiego. Spore szczęście po stronie tyszan.
13. min - Rzeszutko wędruje na ławkę kar.
12. min - Ponownie Andruszczenko, ponownie skutecznie tyski bramkarz.
12. min - Uderzenie Andruszczenki! Broni Żigardy.
12. min - Dobrze bronią się tyszanie. Oddalają zagrożenie.
11. min - Dwie minuty karne dla Pociechy.
10. min - Teraz Czuprys ładnie uderzył. Dobra interwencja Żigardiego.
9 . min - Dobry, szybki mecz.
8. min - Gramy w pełnych składach.
7. min - GKS rozgrywa zamek zbyt statycznie.
6. min - Tyszanie w przewadze. Na ławkę kar wędruje były zawodnik Unii Oświęcim, Kirył Nikulin.
5. min - Kilka błędnych decyzji arbitra. Na niekorzyść tyszan. Sędziowie najpierw dopatrzyli się uwolnienia, potem spalonego.
3. min - Kolusz o krok od pokonania białoruskiego bramkarza. Na razie najlepsza okazja do zdobycia bramki.
2. min - Tyszanie dobrze rozpoczęli
1. min - Zaczynamy mecz .