2:1 Jarosław Rzeszutko #13 ( Petr Kuboš #2, Kamil Górny #17 ) +/-
04:57 2 min. Jakub Witecki #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:40 2 min. Jakub Wanacki #5 Atak kijem trzymanym oburącz
22:35 2 min. Jakub Witecki #66 Atak kijem trzymanym oburącz
23:08 2 min. Miroslav Zaťko #60 Uderzanie kijem
29:34 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:19 2 min. Richard Bordowski #89 Uderzanie kijem
48:11 2 min. Edmunds Augstkalns #76 Atak kijem trzymanym oburącz
48:11 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
60min. Raszka zjeżdża do boksu... za mało czasu by odwrócić losy spotkania... KOŃCOWA SYRENA... GKS rzutem na taśmę pokonuje Polonię Bytom 2-1!
59:36 O czas prosi trener drużyny gości
60min. GOOOOL!!! Jarosław Rzeszutko znalazł lukę między Raszką a krótkim słupkiem bramki... 2-1!
58min. Przedwczesna była radość bytomskich graczy... za wysoko uniesiony kij Danieluka. Nadal remis
58min. Krążek w tyskiej bramce... będzie analiza video
56min. Zatko z trzech metrów w Raszkę... kontra gości i Kosowski w kapitalny sposób ratuje skórę tyskiej drużynie. Salamon sam na sam z Kosą... ciekawe końcowe minuty tej tercji
55min. Danieluk, Bordowski i Kartoszkin w zamieszaniu próbowali wepchnąć gumę do tyskiej bramki
54min. Vitek od "zachrystii" próbował, poprawia Bryk... kolejny raz GKS bardzo blisko zdobycia bramki
53min. Działo z dystansu... Kosowski z problemami ale szczęśliwie broni
52min. Rzeszutko marnuje dobrą okazję.. jeszcze Kubos z dystansu
51min. Polonia dwukrotnie próbuje zaskoczyć GKs... strzały Stępnia i Salomona zablokowane
48min. Semorad z Kriskiem rozprowadzają krążek... uderzenie z dystansu Pociechy i poprawka Bryka... broni Raszka
46min. Uderzał Górny.. niewiele się pomylił
45min. Ależ GKS marnuje teraz okazję na podwyższenie rezultatu... dwukrotnie Witecki i Rzeszutko
44min. GOOL!!! 1-1 po trafieniu Jana Semorada... akcja Teddy Bear Toss dokończona :)
42min. Kotlorz z dystansu
42min. Vitek precyzyjnie pod poprzeczkę, wyłapuje Raszka
41min. Kristek z bulika
41min. Wznowienie dla Polonii

PRZERWA

40min. Ciura spod bandy a w odpowiedzi Danieluk
38min. Zatko z niebieskiej... Polonia już w komplecie
37min. Ponownie Komorski, jeszcze Vitek... Raszka leżąc jakimś cudem parkanem sięga krążka
36min. Strzela Bepierszcz, pomaga Komorski... nic dzisiaj GKSowi nie wychodzi
34min. Semorad z trzech metrow, broni Raszka
31min. Akcja Teddy Bear Toss trwa w najlepsze a sędziowie omawiają sytuację... ARBITER NIE UZNAJE BRAMKI
31min. Z trybun lecą maskotki.... ale czy na pewno była bramka?
30min. Tyszanie zagrają w przewadze po nieprzepisowym ataku Kartoszkina
29min. Kristek przewrócony pod bytomską bramką... nie dopatrzył się arbiter przewinienia
29min. Kubos po lodzie, z problemami broni Raszka... powoli tyszanie łapią właściwy rytm
28min. Po drugiej stronie tafli potężny strzał Mira Zatki
26min. Kolejny strzał z dystansu tym razem Pastryk próbował
26min. Z dystansu uderzał Dikis, broni Kosowski
25min. Kogut zza obrońcy, broni Raszka
24min. Dodatkowo Miroslav Zatko ukarany karą mniejszą za uderzanie
24min. GOOL!!! Mateusz Danieluk przechwycił krążek na linii niebieskiej i w sytuacji sam na sam pokonuje Kosowskiego!
22min. Z linii niebieskiej strzelał Horzelski, Vozdecky zbijał ale nie trafił w światło bramki
21min. Ciura z dystansu po kilkunastu sekundach poprawia Kubos
21min. Wznowienie dla Polonii

PRZERWA

20min. Koniec pierwszej tercji
19min. Uderzał Kotlorz, krążek przelatuje nad leżacym obrońcą i wpada prosto do raka bramkarza Polonii
18min. Galant po lodzie, parkanem zbija Raszka
16min. Raszka broni po strzale Kristka
16min. Wielkie zamieszanie pod bytomską bramką, spalony w polu bramkowym
15min. Zza koła bulikowego uderzał Ciura... za lekko by zaskoczyc Raszkę
13min. Obie ekipy w pełnym zestawieniu
12min. Uderzenia Zatki i Koguta... broni bramkarz gości
11min. Tym razem GKS zagra w przewadze... Vitek dostał krążek na trzecim metrze przed bramką, mógł z nim zrobić wszystko a przestrzelił... świetna okazja GKSu zmarnowana
10min. Jan Semorad zabiera się z krążkiem... spalony na linii niebieskiej
9min. Galant do Witeckiego... ten uderza z klepy jednak prosto do raka Ondreja Raszki
8min. Przekombinowali teraz tyszanie... Bepierszcz marnuje doskonałe podanie Witeckiego
8min. GKS w pełnym zestawieniu... z akcją rusza samotnie Kotlorz i strzela prosto w Raszkę
7min. Zamieszanie pod tyską bramką... z ostrego kąta Salamon trafia w słupek
7min. Jeszcze raz goście w natarciu... z dystansu uderzał Kozłowski
6min. Polonia gra w przewadze... Kosowski broni strzał Bordowskiego
5min. Witecki bliski pokonania Raszki... źle trafia w krążek
4min. Niepewna interwencja Kosowskiego po uderzeniu Słodczyka... krążek wypadł z raka i zmierzał prosto do tyskiej bramki. Kamil Kosowski w porę naprawia swój błąd... 0-0
3min. Pociecha z dystansu, parkanem odbija Raszka
1min. Groźnie uderzał na tyską bramkę Maxim Kartoszkin
1min. Wznowienie dla gospodarzy

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#2 Petr Kuboš LO 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Tomasz Zdanowicz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Edmunds Augstkalns LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0