10:02 2 min. Mateusz Danieluk #29 Zahaczenie
20:33 2 min. Štefan Žigárdy #48 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:04 2 min. Adam Bagiński #3 Uderzanie kijem
33:01 2 min. Miroslav Zaťko #60 Uderzanie kijem
33:01 2 min. Elvijs Biezais #28 Uderzanie kijem
33:23 2 min. Mateusz Danieluk #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:44 2 min. Filip Komorski #5 Atak kijem trzymanym oburącz
34:18 2 min. Edgars Dīķis #11 Zahaczenie
48:20 2 min. Błażej Salamon #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:42 2 min. Jan Semorád #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
59. min - Salamon, Słodczyk dobijali uderzenie Kozłowskiego. Bez efektu bramkowego.
58. min - Bordowski znów przedzierał się przez bytomską defensywę. Broni Żigardy.
57. min - Teraz Witecki pociągnął z nadgarstka. Raszka popisał się spokojną interwencją.
56. min - Szansa przed Kłaczyńskim. Broni Żigardy.
55. min - Z bytomian zeszło już powietrze.
54. min - GOOOL! 5:1! Semorad tuż po zakończeniu swojego wykluczenia dostał dobre podanie i znalazł się przed Ondrzejem Raszką. Kilka zwodów, plasowany strzał i mamy piątego gola dla tyszan. Jest już po meczu
54. min - Gramy w pełnych składach.
53. min - Kontra Kristka. Dobry strzał, ale Raszka broni.
52. min - Semorad przewrócił jednego z bytomskich defensorów i udał się na ławkę kar.
51. min - Gramy w pełnych składach.
50. min - Witecki wzdłuż bramki do Bagińskiego. Doświadczony napastnik nieczysto trafił w krążek.
49. min - Tyszanie w przewadze. Zobaczymy, jak sobie poradzą.
49. min - Dwie minuty karne dla Salamona.
48. min - Spotkanie wyraźnie nabrało rumieńców.
47. min - Dikis! Zgubił tyskich napastników, uderzył z nadgarstka. Tyski golkiper na posterunku.
47. min - Szuka swojego gola Richard Bordowski. Czech z polskim paszportem rozciągnął w bramce Żigardiego, ale nie zdołał zmieścić gumy w bramce.
46. min - Polonia wykazuje większe chęci do gry. Szukają drugiego gola.
45. min - Wanacki wjechał przed bramkę i uderzył. Żigardy odbił gumę, ale stracił go z pola widzenia. Zabrakło zawodnika, który dobił by ten krążek do odsłoniętej części bramki.
44. min - Kolusz był za bramką, szukał najlepszego rozwiązania. Oddał gumę do Bryka, ten uderzył, ale niecelnie.
43. min - Ponownie Bordowski. Bytomianie nie zamierzają odpuszczać.
43. min - Bordowski, strącenie krążka przez Danieluka. Szczęście było blisko.
42. min - Polonia w natarciu. Augstkalns, oddał dwa groźne strzały. Tyski
42. min - GOOOL! 4:1! Malinik dobrze dograł do Krzemienia, a ten posłał gumę między parkany Żigardiego.
41. min - I już pierwszy test Raszki. Uderzał Komorski.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję. Zmiana w bytomskiej bramce: Landsmana zastąpił Raszka.

40. min - Kolejne uderzenie "Bagisia", Landsman nie ma chwili wytchnienia.
40. min - Bagiński! Dobre uderzenie weterana polskich lodowisk.
39. min - Cunik, pozostawiony bez opieki, starał się zaskoczyć Żigardiego uderzeniem w krótki róg. Czeski golkiper GKS-u jest czujny.
38. min - Większą hokejową dojrzałość przejawiają tyszanie.
37. min - Tyszanie kontrolują przebieg spotkania. Bytomianie grają bardzo niedokładnie.
36. min - Gramy w pełnych składach.
36. min - Rzeszutko ładnie uderzył z nadgarstka, Landsman wykorzystał odbijaczkę.
36. min - Gramy po czterech.
35. min - GOOOOL! 4:0! Marcin Kolusz popisał się indywidualną akcją. Wjechał między bytomskich zawodników, a następnie sprytnie wymanewrował Filipa Landsmana
35. min - I znów drzwiczki do boksu kar są otworzone. Filip Komorski zaproszony przez sędziego na dwuminutowy, przymusowy odpoczynek
34. min - Danieluk faulował Kolusza. Kolejne wykluczenie.
34. min - Obustronne wykluczenie. Zatko i Biezais na ławkach kar.
33. min - Cunik z niebieskiej, zmiana toru lotu krążka. Żigardy jest czujny.
32. min - Zatko zamarkował strzał, zjechał do środka i uderzył z nadgarstka. Bramkarz bytomian jest dziś w dobrej dyspozycji.
32. min - Kotlorz! Huknął, ale broni Landsman.
31. min - Tym razem szybki atak bytomian. Kozłowski na raty chciał pokonać Żigardiego. Ten w świetnym stylu
31. min - Gramy w pełnych składach.
31. min - Kontra tyszan, Kristek z nadgarstka, ale bardzo niecelnie.
30. min - Kolejny raz nie układa się ta gra w przewadze bytomianom. Zbyt wolno i zbyt schematycznie wymieniają gumę.
29. min - Błąd Gazdy. Adam Bagiński naprawił go faulem. Byłoby bardzo groźnie.
28. min - Wanacki wjechał do tercji, uderzył, ale guma znalazła się na siatce za bramką. Gra więc została przerwana.
27. min - Słodczyk wygrał wznowienie, Salamon od razu strzelił w kierunku długiego rogu bramki Żigardiego. Tyski golkiper odbił gumę
27. min - GOOOL! 3:0! Ciura popisał się znakomitym uderzeniem w długi róg. Landsman mógł tylko wyciągnąć gumę z siatki
26. min - Ponownie Martin Vozdecky! Dogrywał Jaroslav Kristek. Co jednak z tego, jak na posterunku był niezwykle mobilny Filip Landsman.
25. min - Vozdecky zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Mogło być naprawdę groźnie.
25. min - Ładne wejście ofensywne Pociechy. Zagrał wzdłuż bramki do Witeckiego, ten jednak został skutecznie zablokowany.
24. min - Bardzo ładna akcja Bepierszcza, który wjechał do tercji bytomian i uderzył z nadgarstka. Broni Landsman.
23. min - Gramy w pełnych składach.
23. min - Praktycznie bez zagrożenia pod bramką Żigardiego.
22. min - Nie najlepsze rozegranie zamka przez bytomian. Muszą cofnąć się po krążek.
21. min - Żigardy ratował swój zespół faulem po błędzie Kubosza. Za czeskiego bramkarza do boksu powędrował Komorski.

20. min - Tyszanie przed przerwą chcieli podwyższyć prowadzenie. Uderzali Bryk i Kristek.
19. min - Malinik wygrał wznowienie uderzał Augstkalns. Krążek dotknął boczną siatkę. Sędziowie dokonują analizy wideo.
19. min - GOOOL! 2:0! Komorski pokonuje Landsmana. Dobijał gumę po swoim uderzeniu, które zatrzymało się na poprzeczce. Wydaje się, że zdobył tego gola w nieprawidłowy sposób, czyli zbyt wysoko uniesionym kijem.
19. min - Landsman ponownie leży na lodzie. Tym razem wpadł na niego Komorski.
18. min - Landsman padł na lód, jak rażony piorunem. Zderzył się z Bagińskim.
17. min - Seria błędów tyszan. Zaczęło się od niezbyt pewnej interwencji Żigardiego, potem brak precyzji
16. min - Ciura z niebieskiej. Landsman łapie gumę do raka.
15. min - Tyszanie nieco zwolnili. Starają się kontrolować
14. min - Kozłowski mknął jak strzała lewym skrzydłem. Wypalił, ale bez efektu bramkowego.
13. min - Wanacki! Uderzył bez przyjęcia po dograniu zza bramki Słodczyka. Żigardy zdołał złączyć parkany.
12. min - Tyszanie mogli podwyższyć prowadzenie. Rzeszutko uderzył z pierwszego krążka. Zamieszanie pod bytomską bramką, Witecki nie zdołał skierować gumy do pustej bramki.
11. min - GOOOL! 1:0! Górny potężnym uderzeniem spod niebieskiej pokonuje Landsmana
11. min - Dwie minuty karne dla Danieluka, ale wydaje się, że to Cunik faulował Kristka.
10. min - Ciura wjechał do tercji, wrzucił gumę na bytomską bramkę. Zarobił tylko bulik.
10. min - Połowa tercji za nami, póki co mamy bezbramkowy remis.
9. min - Kozłowski sprawdził czujność Żigardiego.
8. min - Było groźnie po uderzeniu Bordowskiego. Żigardy odbił gumę do boku.
7. min - Rzeszutko! Gdyby dostał krążek nieco lepiej, to z pewnością tyszanie prowadziliby.
7. min - Teraz Witecki próbował wjechać z rywalem na plecach przed bramkę.
6. min - Polonia dała się zepchnąć do defensywy. Tyszanie od dobrych kilkudziesięciu sekund wymieniają krążek pod bramką Landsmana.
5. min - Niesygnalizowany strzał Bepierszcza. Dobra decyzja 25-letniego napastnika.
4. min - Ofiarna interwencja Wanackiego. Zablokował swoim ciałem strzał Vitka.
3. min - Odbity krążek, Frączek od razu uderzył z bulika. Żigardy obronił gumę odbijakiem.
3. min - Gubią się bytomianie we własnej tercji. Seria prostych błędów.
2. min - Vozdecky zostawił gumę Kogutowi, a ten od razu uderzył. Kolejna dobra interwencja bytomskiego golkipera.
2. min - Kogut ładnie pociągnął z nadgarstka. Broni Landsman.
1. min - Na razie obie drużyny się badają.
1. min - Zaczynamy!

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>KLIKNIJ --->>>