06:52 2 min. Sebastian Wachowski #8 Przeszkadzanie
12:23 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Atak łokciem
16:27 2 min. Maciej Rompkowski #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:32 2 min. Zachary Josepher #14 Opóźnianie gry
24:36 2 min. Maciej Szewczyk #17 Przeszkadzanie
27:31 2 min. Adam Skutchan #27 Zahaczenie
42:29 2 min. Daniel Kysela #91 Trzymanie kija przeciwnika
45:20 2 min. Daniel Kysela #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:04 2 min. Lubomir Vosatko #22 Zahaczenie
53:35 2 min. Damian Piotrowicz #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
59. min - Chyba pierwszy w tym spotkaniu błąd Witkowskiego, przy wznowieniu gry zagrał wprost na łopatkę Tabaczka. Kapitan Unii miał trudną okazję do oddania strzału.
57. min - Szewczyk nieprzyjemny strzał zza obrońcy. Broni Witkowski.
56. min - Gramy w pełnych składach.
55. min - Oświęcimianie dobrze się bronią. Ich ostatnia instancja dobrze funkcjonuje.
54. min - Piotrowicz odesłany na ławkę kar. Oświęcimianie mocno protestują.
54. min - Unia w pełnym zestawieniu.
53. min - Steber uderzył z pierwszego krążka. Słupek ratuje oświęcimian!
52. min - Vosatko odesłany na ławkę kar.
50. min - Fikrt zaliczył kilka dobrych interwencji. Jest dzisiaj mocnym punktem oświęcimian.
49. min - Goście ruszyli w pogoń za wynikiem.
48. min - GOOOOL! 3:2! Gdańszczanie łapią kontakt! Nasca do Kastel-Dahla i mamy drugiego gola. Do końca kary Kyseli została tylko sekunda
46. min - Dwie minuty karne dla Kyseli! Oświęcimianie znów będą musieli się bronić.
46. min - Polodna! Jak on tego nie trafił? Krążek odbił się od bandy za bramką, Polodna musiał tylko go delikatnie unieść. Fikrt w odpowiednim momencie dosunął parkan!
45. min - Saur dograł do ruszającego z kontrą Haasa. Minimalnie niecelnie.
44. min - Dobrze bronią się oświęcimianie.
43. min - Dwie minuty karne dla Kyseli. Podobno trzymał kij przeciwnika, podczas wprowadzania gumy do tercji.
42. min - Oświęcimianie starają się uspokoić grę.
41. min - Czas dla gdańszczan.
41. min - GOOOL! 3:1! Kysela potężnie uderzył z niebieskiej. Guma znalazła się pod poprzeczkę gdańskiej bramki
41. min - GOOOL! 2:1! Bezuszka uderzył z niebieskiej, lot krążka zmienił Tabaczek. Witkowski nie miał szans.
41. min - Zaczynamy drugą tercję.

Koniec II tercji. Strzały 19-20.
39. min - Niezły mecz oglądamy przy Chemików 4. Mało przerw w grze, akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
38. min - Zdecydowanie najgroźniejsza jest dzisiaj druga formacja gdańszczan. Kastel-Dahl i Nasca dają się we znaki oświęcimski defensorom.
37. min - Ucierpiał Piotrowicz. Jest opatrywany przez oświęcimskiego fizjoterapeutę.
36. min - Oświęcimianie szukają drugiego gola. Na przeszkodzie staje im za każdym razem Tomasz Witkowski.
35. min - GOOOL! 1:1! Vosatko strzałem z niemal zerowego kąta pokonuje Witkowskiego.
34. min - Obraz gry nie uległ zmianie. Szybkie tempo, akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą. Nieźle ogląda się to spotkanie.
Przepraszamy, drobne problemy z internetem mobilnym. Postaramy się wszystko nadrobić.
32. min - Ładna kontra gdańszczan. Uderzał Dolny, ale guma zatrzymała się na słupku.
31. min - Świetnie dysponowany jest dzisiaj Tomasz Witkowski. Zapora nie do przejścia.
30. min - Kolejny okres gry w przewadze niewykorzystany.
29. min - Gabryś! Uderzył z niebieskiej, Witkowski łapie gumę na szpagacie. Gra gdańskiego golkipera może się podobać.
29. min - Unia w przewadze.
28. min - Skutchan udaje się na dwuminutowy przymusowy odpoczynek.
28. min - Gramy w pełnych składach.
27. min - Gdańszczanie rozgrywają ten zamek bez ładu i składu. Inna sprawa, że oświęcimianie dobrze się bronią.
26. min - Do Szewczyka, przebywającego na ławce kar, dołączył Haas. MH Automatyka przez 84 sekundy w podwójnej przewadze.
25. min - Dwie minuty karne dla Szewczyka.
24. min - GOOOOL! 0:1! Kastel-Dahl odebrał gumę Paszkowi, potem dograł wzdłuż bramki do Nasci. Ten pakuje do bramki
23. min - Steber potężnie z klepy. Fikrt broni z największym trudem.
22. min - Josepher jest już na tafli.
21. min - Uderzenia Bezuszki, Vosatki. Nie miały one jednak odpowiedniej jakości.
21. min - Unia na razie zbyt statycznie rozgrywa krążek.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

20. min - Dwie minuty karne dla Josephera. Unia ponownie w przewadze.
19. min - Vosatko! Cudowna interwencja
19. min - Pierwszy golkiper gdańszczan jest gotowy do gry.
19. min - Witkowski skorzystał z pomocy swojej fizjoterapeutki Anety Błaszak. Kieler powoli rozpoczyna rozgrzewkę.
19. min - Teraz Jerzy Gabryś huknął ze środka tercji, gdański golkiper odbił gumę parkanem, po czym padł na lód. Chyba jakieś problemy z pachwiną.
18. min - Na razie nie ma zagrożenia pod bramką Witkowskiego.
17. min - Rompkowski sfaulował wychodzącego z kontrą Piotrowicza.
17. min - Pesta uderzył sprzed obrońcy. Fikrt jest czujny.
16. min - Ucierpiał Marcel Hatłas. Z grymasem bólu na twarzy zjechał do boksu.
16. min - Mało przerw w grze, dobrze ogląda się ten mecz.
15. min - Polodna! Znalazł się przed Michalem Fikrtem i uderzył z behkendu. Oświęcimski golkiper na posterunku.
15. min - Gębczyk jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
15. min - Zapowiadała się niezła kontra. Haas wystrzelił krążek, próbował dojechać do niego Paszek, ale oświęcimskiego środkowego uprzedził Tomasz Witkowski, który wyjechał z bramki.
14. min - Nie stworzyli zagrożenia gdańszczanie. Oświęcimianie dobrze się bronią.
13. min - Gębczyk "skasował" przy bandzie Kastel-Dahla. Będzie dwuminutowe wykluczenie.
13. min - Wojtarowicz uderzył potężnie z lewego skrzydła. Broni Witkowski.
12. min - Rompkowski z przestrzeni między bulikami. Fikrt łapie krążek.
11. min - Kocioł pod bramką Fikrta. Oświęcimski golkiper ostatecznie nakrywa krążek.
10 min - Dużo walki, niezłe tempo.
9. min - MH Automatyka Gdańsk w pełnym składzie.
9. min - Ponownie Gabryś! Tym razem gumę na ciało przyjął Kastel-Dahl.
9. min - Jerzy Gabryś potężnie z niebieskiej, jednak niecelnie.
8. min - Oświęcimianie w przewadze, ale na razie nie udało im się założyć zamka.
7. min - Kara dla gdańszczan. Wachowski nieprzepisowo powstrzymał Malickiego.
6. min - Kowalówka ładnie przedarł się przez zasieki obronne gdańszczan, wyprzedził defensorów i znalazł się przed Tomaszem Witkowskim. Sytuacja sam na sam, ale golkiper MH Automatyki złapał to uderzenie do raka.
5. min - Marzec! Pociągnął z nadgarstka, a Fikrt odbił ten strzał.
5. min - Niezłe spotkanie oglądamy przy Chemików.
4. min - Teraz Gościński. Uderzenie jednak bardzo niecelne.
3. min - Teraz ładną solówką popisał się Piotrowicz. Efektownie zjechał z lewego skrzydła do środka tercji, pociągnął z nadgarstka, ale gdański golkiper obronił ten strzał maską.
2. min - Ładna akcja oświęcimian. Szewczyk uderzył z lewego bulika, a Witkowski odbił krążek parkanem.
1. min - Zaczynamy.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#38 Marcel Hatłas PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#22 Lubomir Vosatko PO 1 0 0 0 1 2 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MH Automatyka Gdańsk
#22 Tomasz Witkowski B 3 3.06 28 28 0 0 0 0 89.29 58:47 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#40 Mateusz Strużyk PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Sebastian Wachowski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0