17:44 2 min. Edgars Dīķis #11 Trzymanie przeciwnika
24:09 2 min. Petr Kuboš #2 Rzucenie na bandę
26:25 2 min. Elvijs Biezais #28 Atak łokciem
26:25 2 min. Mateusz Bryk #65 Uderzanie kijem
43:15 2 min. Bartosz Ciura #6 Atak kijem trzymanym oburącz
46:37 2 min. Jan Semorád #21 Zahaczenie
49:32 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:03 2 min. Jakub Witecki #66 Wysoko uniesiony kij
55:49 2 min. David Turoň #41 Zahaczenie
58. min - Koniec wykluczenia Turonia
57. min - Rzeszutko ucierpiał. Z grymasem bólu na twarzy zjeżdża do boksu,
56. min - Dwie minuty karne dla Turonia. Szansa tyszan na honorowego gola.
53. min - GOOOL! 4:0! Wanacki podwyższa prowadzenie. Polonia nokautuje tyszan.
53. min - Tyszanie łapią kolejną karę. Witecki udaje się na przymusowy odpoczynek.
51. min - GOOOL! 3:0! Danieluk popisuje się pięknym uderzeniem i pokonuje Żigardiego. Jest już chyba po meczu
50. min - Znów wykluczenie tyszan. Tym razem dwie minuty kary technicznej.
49. min - Gramy w pełnych składach. Wynik bez zmian, czyli 2:0 dla Polonii.
47. min - Tyszanie sami sobie komplikują sytuację. Łapią kolejną karę. Na ławkę kar wędruje Semorad.
46. min - Teraz jakieś problemy z mocowaniem bramki. Krótka przerwa.
46. min - Gramy w pełnych składach.
45. min - Bordowski znalazł się w tyskiej bramce. Nagrodzony brawami za zadziorność.
44. min - Ofiarna interwencja Kolarza. Krążek wystrzelony do tercji neutralnej.
44. min - Dwie minuty karne dla Bartosza Ciury. Polonia w przewadze, a to świetna okazja, by zdobyć trzeciego gola.
42. min - Tyszanie potrzebują kontaktowego gola.
41. min - Ostatnia odsłona rozpoczęta.

Koniec II odsłony.
40. min - Sytuacja tyszan jest trudna, ale nie jest beznadziejna. W trzeciej tercji muszą wziąć się do gry.
38. min - GOOOL! 2:0! Kozłowski w zamieszaniu podbramkowym podwyższa prowadzenie swojego zespołu. Bramkarz GKS-u jest wściekły
36. min - Uderzał Kolusz, Bepierszcz i Semorad.
34. min - Tyszanie chcą szybko wyrównać. Bardzo się otworzyli i oddają coraz więcej strzałów.
32. min - GOOOL! 1:0! Kozłowski otwiera wynik spotkania.
31. min - Niezbyt szybkie tempo spotkania.
29. min - Gramy w pełnych składach.
27. min - Biezais i Bryk udają się na ławkę kar.
27. min - Tyszanie wyprowadzają kontrę. Kubosz z Kristkiem, ale sędzia przerywa grę. Będziemy mieli obustronne wykluczenie.
26. min - Bytomianie rozgrywają zamek. Vozdecky o krok od zaskoczenia Żigardiego.
25. min - Kolejne wykluczenie dla Kubosza.
23. min - Zrywają się bytomianie. Żigardy musiał się wykazać.
22. min - Gramy w pełnych składach.
21. min - Tyszanie jeszcze przez kilkadziesiąt sekund w przewadze.

Koniec I tercji. Na razie w Bytomiu bezbramkowy remis.
20. min - Ależ kotłuje się pod bramką Landsmana. Uderzał Zatko, Bagiński i dwa razy Rzeszutko. Było bardzo groźnie.
19. min - Do łotewskiego defensora dołączył Cunik. Tyszanie przez 59 sekund w podwójnej przewadze.
18. min - Dikis faulował Bagińskiego i przez dwie minuty odpocznie na ławce kar.
18. min - Gramy w pełnych składach.
17. min - Słabo wygląda ten zamek w wykonaniu bytomian. Zbyt wolno rozgrywany krążek, nie ma pracy na bramka
16. min - Polonia zagra w przewadze. Kubosz wędruje na ławkę kar. Mocno wygwizdany przez miejscowych kibiców.
14. min - Coraz bardziej aktywni są tyszanie.
12. min - Szukał pozycji do oddania strzału Markov.
10. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
8. min - Ależ teraz szczęście uśmiechnęło się do Landsmana. Po uderzeniu Bepierszcza krążek tańczył na linii bramkowej. Ostatecznie został nakryty przez bytomskiego golkipera.
6. min - Teraz odpowiedź bytomian, Uderzenie Biezaisa, broni tyski golkiper.
5. min - Uderzał Pociecha, niecelnie.
3. min - Na razie częściej przy krążku są bytomianie. Póki co bramek nie oglądaliśmy.
2. min - Na środku trzeciego ataku występuje dziś nominalny skrzydłowy - Patryk Kogut, zastępujący kontuzjowanego Filipa Komorskiego.
2. min - Na razie sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla Polonii.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#27 Marcin Frączek ŚR 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Adam Bagiński PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Mateusz Bryk LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Bartosz Ciura PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Remigiusz Gazda PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Michael Kolarz LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0