6:2 Krzysztof Zapała #19 ( Marcin Kolusz #20, Filip Wielkiewicz #26 ) +/-
6:3 Michaił Samusienka #88 ( Josef Vítek #73 ) +/-
6:4 Michaił Samusienka #88 ( Josef Vítek #73, Vlastimil Bilčík #5 ) +/-
(+) Bilčík #5, Dolny #48, Samusienka #88, Vítek #73, Wróbel #15
(-) Biezais #17, Michalski #88, Ogorodnikow #13, Samarin #33, Sulka #76
5/5 54:42
7:4 Mateusz Michalski #88 ( Siergiej Ogorodnikow #13, Michal Pichnarčík #71 ) +/-
39:34 2 min. Mateusz Michalski #88 Przeszkadzanie
Koniec meczu! Dużo szczęścia po stronie Podhala, że udało się wygrać ten mecz. Bardzo ambitna postawa gdańszczan, którzy prezentowali się lepiej niż Szarotki.
60 min- Michalski strzałem przez całe lodowisko ustala wynik.
59 min- Czas dla gości. Witkowski w boksie.
58 min- Nieustannie zatrudniany jest Kapica. Podhale zepchnięte do obrony.
57 min- Co się dzieje z defensywą Podhala? Gdańszczanie mogli już remisować ten mecz, ale tylko dzięki Błażejowi Kapicy ciągle mamy 6:4.
55 min- GOOL 6:4! Bilick strzelił z niebieskiej, zmienił tor lotu Vitek, a krążek po interwencji Kapicy dobił do pustej bramki Samusienka. Będzie ciekawa końcówka!
54 min- Kąśliwy strzał Rompkowskiego, wypluł krążek przed siebie Kapica.
52 min- Samarin z bliska po podaniu Biezaisa, ale broni Witek.
50 min- GOOL 6:3! Szybka odpowiedź gości. Błąd Kapicy za bramką, krążek wygarnął mu Vitek i podał do Samusienki, a ten z backhandu pomiędzy parkanami pokonuje golkipera Podhala.
49 min- GOOL 6:2! Potężna bomba Kazka Zapały i Witkowski był bez szans przy takim precyzyjnym uderzeniu.
49 min- Chwilowe oblężenie bramki gości, ale dobrze spisuje się w bramce Witkowski.
48 min- Szczerbakow...krążek mija o centymetry bramkę gospodarzy.
47 min- Kolejny błąd defensywy Podhala i Samusienka miał znakomitą szansę, ale refleksem po raz kolejny popisał się Kapica!
46 min- Wachowski, mógł zaskoczyć Kapicę, ale ten na raty broni.
43 min- Fatalny błąd Różyckiego, który podał krążek na kij do Zapały, a ten wyłożył do Kolusza. Kapitan Podhala nie trafił jednak z bliska.
41 min- GOOL! Kontra w osłabieniu 2 na 1 i Ogrodnikow wyłożył krążek do Biezaisa, a ten dopełnił formalności.
41 min- Zaczynamy decydującą tercję.

Strzały po II tercji: 24 - 25.
Koniec II tercji. Ogrodnikow robi robotę dla Podhala, a gdańszczanie naprawdę grają bardzo dobry hokej. Dużo szczęścia po stronie Kapicy, że został pokonany tylko dwa razy.
40 min- Wróbel z bliska dobija strzał Stasiewicza...jakimś cudem broni Kapica.
39 min- W osłabieniu z najbliższej odległości miał szansę Michalski, ale dobrze broni WItkowski.
38 min- Ładny zwód Vitka i strzał, ale do raka łapie Kapica.
36 min- Zakończyła się kara dla Wróbla.
35 min- Zaostrzyło się nam to spotkanie.
33 min- Krążek jakimś cudem nie znalazł się w bramce po strzale Różańskiego.
32 min- Kolejna kara dla Gdańska.
31 min- GOOL 4:2! Hat trick Ogrodnikowa! Piękny wjazd przed bramkę i strzał z backhandu pod poprzeczkę, który nie dał szans Witkowskiemu.
30 min- Ku zaskoczeniu to gdańszczanie lepiej prezentują się w tej tercji.
30 min- Piękna akcja Stebera, strzał z klepki, ale prosto w Kapicę.
29 min- Pesta z obrotu, Kapica na raty broni.
28 min- Przez dobrą minutę gdańszczanie zamknęli w tercji Podhale.
27 min- Kolusz! Strzał z bliska, ale kunszt pokazał Witkowski i nie ma bramki.
26 min- Ambitnie walczą gdańszczanie, a Podhale ma problem z pressingiem.
25 min- GOOL 3:2! Kolusz z najbliższej odległości dołożył łopatkę kija i znów Podhale odskakuje.
20 min- GOOL 2:2! Polodna strzelił z backhandu, wydawało się, że niegroźnie, ale krążek po drodze prawdopodobnie odbił się od nogi obrońcy i wpadł pomiędzy parkanami Kapicy do bramki. Mamy remis.
20 min- Gramy!

Koniec I tercji, dużo strzelali Podhalanie, ale niecelnie. Bardzo dobra postawa gdańszczan, którzy stawiają twarde warunki. W drugiej tercji pozostało jeszcze 16 sekund przewagi Podhala.
18 min- Koncertowo rozegrany zamek przez Podhale i Ogrodnikow z bliska trafia do siatki. Witkowski bez szans.
17 min- Zapała! Poprzeczka!
16 min- Przypadkowo Marzec trafił łopatką kija w twarz Dalidowicza i otrzymuje za to karę meczu. Widać, że cierpi Dalidowicz.
14 min- Groźnie pod bramką Podhala, za sprawą 1 formacji gości. Tym razem jednak obyło się bez bramki.
12 min- Kolejny błąd "Stoczni" i znów w osłabieniu sam na sam Ogrodnikow, ale kapitalnie broni Witkowski!
10 min- Bilcik prosto w nogi obrońcy i Zapała był sam na sam, strzelił mocno, ale niecelnie.
10 min- Szansa dla MH Automatyki na objęcie prowadzenia.
9 min- GOOOL 1:1! Kapitalny strzał Skutchana! Fatalny błąd obrońcy, który wyrzucał krążek z własnej tercji, a napastnik gości przechwycił go w powietrzu, sprowadził na lód i pięknym strzałem od poprzeczki nie dał szans Kapicy.
8 min- Jaśkiewicz zakręcił obrońcami Automatyki, oddał strzał, ale kapitalnie broni Witkowski.
7 min- Dobre nagranie zza bramki Polodny do Stebera, ale ten w doskonałej okazji nie trafił w krążek.
6 min- Groźni gdańszczanie w przewadze, świetną szansę miał Polodna, ale dobrze interweniuje Kapica!
4 min- GOOL 1:0! Ogrodnikow niepilnowany wyjechał przed bramkę i wcisnął krążek obok interweniującego Witkowskiego.
3 min- Dwukrotnie Skutchan, ale dwa razy krążek zatrzymuje się na nogach obrońcy.
2 min- Strzał Pesty, ale po kiju krążek ląduje na siatce okalającej taflę.
1 min- Samarin! Piękne podanie od Michalskiego i w sytuacji sam na sam broni Witkowski!
1 min- Krążek dla gospodarzy.
0 min- Honorowo rzucił krążek na lód Sebastian Łabuz. Za chwilę zaczniemy mecz.
#88 Mateusz Michalski LS 1 2 1 1 3 -2 2 1 0 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Siergiej Ogorodnikow ŚR 3 2 2 0 5 -1 0 0 0 0 0 1 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
#41 Maksim Haradziecki B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 5 5.01 33 33 0 0 0 0 84.85 59:52 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#73 Josef Vítek LS 0 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Sebastian Wachowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0