04:25 2 min. Mateusz Wojdyła #44 Opóźnianie gry
16:32 2 min. Jarosław Różański #7 Natarcie
24:13 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Zahaczenie
26:44 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:41 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Atak kolanem
34:48 2 min. Dmitrij Samarin #33 Trzymanie przeciwnika
37:01 10 min. Siergiej Ogorodnikow #13 Kara za niesportowe zachowanie 10min
51:19 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Ostrość
51:19 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Ostrość
57:27 4 min. Mateusz Michalski #88 Wysoko uniesiony kij
58:08 2 min. Krzysztof Zapała #19 Wysoko uniesiony kij
- 58 min. - Tyszanie grają do końca meczu w podwójnej przewadze.
- 55 min. - GOL! 3-5! Pociecha spod bandy i niebieskiej linii lekkim strzałem pod poprzeczkę pokonał Kapicy, który kolejny raz się nie popisał.
- 54 min. - Nowotarżanie zaatakowali. Dwie groźne akcje, najpierw Neupauer wjechał przed bramkę w sytuacji sam przed Murrayem, ale nie zdołał go pokonać, następnie Wielkieiwicz - z bliska jego strzał odbija bramkarz Tychów.
- 53 min. - Dwukrotnie Jaśkiewicz, ale Murray nie daje się pokonać.
- 52 min. - GOL uznany 3-4. Sędzia po analizie wideo i rozmowie z liniowymi uznaje bramkę! Autorem Biezais.
- 52 min. - GOL? 3-4? Sędzia sprawdza wideo, Pichnarcik uderzył gumę a Biezais najechał z krążkiem do bramki.
- 50 min. - Ostro pomiędzy Wielkiewiczem i Pociechą, nowotarżanin się rzucał do zawodnika z Tychów ale sędziowie nie pozwoli im się skonfrontować.
- 48 min. - Groźnie Jaśkiewicz, łapie Murray.
- 44 min. - GOL! 2-4! Kuriozalny gol, z niebieskiej wrzucił Pociecha, lot krążka zmienił Bepierszcz a jeszcze z powietrza wbił gumę do bramki Kalinowski. Krążek przelobował wcześniej Kapicę, który nie wiedział gdzie on jest.
- 42 min. - W poprzeczkę trafiają Tyszanie, dużo szczęścia miał Kapica.

- 37 min. - GOL! 2-3! Wykorzystany rzut karny przez Biezaisa. Do końca wyczekał Murraya i wpuścił gumę pomiędzy nogami.
- 37 min. - Sędzia uznaje że Pociecha faulował Łotysza i mamy rzut karny! Ogorodnikow otrzymał jeszcze 10 minut za niesportowe zachowanie za uderzenie krążkiem do bramki po gwizdku.
- 37 min. - Biezais sam na sam, ale Murray zdołał obronić strzał.
- 35 min. - Groźnie strzelał Jeziorski i Bryk, broni Kapica.
- 34 min. - Strzał Pociechy, dobija Kapica. Cichy poprawił obok bramki.
- 31 min. - GOL! 1-3! Tym razem jak najbardziej prawidłowa bramka, Cichy do Guzika przed bramkę ten się obrócił zagrał wzdłuż bramki a do pustaka trafił Szczechura!
- 31 min. - Sędzia nie uznaje bramki, stwierdzając zapewne że Bagiński specjalnie ruszył nogą zmieniając lot krążka po uderzeniu Rzeszutki.
- Nadal trwa analiza. Drużyny wyjechały z boksów aby rozruszać się na lodzie.
- 31 min. - Czy1-3? Sędzia sprawdza wideo. Rzeszutko z bulika uderzył, krążek odbił się od łyżwy Bagińskiego i wpadł do bramki. Trwa długa analiza Tomasza Radzika z sędziami technicznymi.
- 29 min. - Siuty wyszedł z ławki kar, jednak przyjął źle krążek i nie wyszedł do sytuacji sam na sam.
- 26 min. - GOL! 1-2! Wielkiewicz krótko przed bramkę do Różańskiego a ten od razu uderzył po krótkim rogu, zaskakując Murraya.
- 25 min. - Uderzenie Zapały odbija Murray.
- 22 min. GOL! 0-2! Niezbyt pewna interwencja Kapicy. Kotlorz uderzył z okolicy bulika z nadgarstka i bramkarz Podhala ponownie przepuszcza gumę.

- Koniec I tercji. Strzały: 9 -11.
- 18 min. - Strzał Szczechury nad poprzeczką.
- 17 min. - Różański wpadł na Murraya i sędzia odsyła go na ławkę kar.
- 13 min. - Ogorodnikow przejechał całe lodowiska ale w ostatniej fazie zabrakło dokładności i lekki strzał odbija Murray.
- 10 min. - Z nadgarstka uderzył Bepierszcz po wjechaniu w tercję rywala - nad poprzeczką.
- 7 min. - Z backhandu Mateusz Michalski, spokojnie odbija Murray.
- 6 min. - GOL! 0-1! Kaznadziej spod niebieskiej po lodzie, niezbyt był to zaskakujący strzał ale Kapica przepuścił to uderzenie ....
- 5 min. - Sędzia nakłada kolejne kary na jednych i drugich zawodników.
- 4 min. - Kapica broni w sytuacji sam na sam z Bepierszczem.
- 3 min. - Neupauer z backhandu, odbija Murray.
- 2 min. - Podhale w przewadze, mocny strzał Samarina, zamieszanie pod bramką i wybijają obrońcy.
- O godzinie 18:19 sędzia mamy pierwsze wznowienie.
- Mecz opóźniony o 15-20 minut z powodu wymiany pleksi i spóźnienia drużyny gości.
#88 Mateusz Michalski LS 0 1 0 1 1 -1 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Siergiej Ogorodnikow ŚR 0 1 0 1 1 0 10 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Kacper Guzik LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0