03:34 2 min. Dariusz Gruszka #41 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:15 2 min. Marcin Kolusz #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:35 2 min. Krzysztof Zapała #19 Przeszkadzanie
22:45 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Zahaczenie
26:37 2 min. Jan Daneček #7 Uderzanie kijem
28:20 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Rzucenie na bandę
35:17 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:43 2 min. Kamil Paszek #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - Unia wybija krążek z własnej tercji. Kradną cenne sekundy.
59. min - Podhale bez bramkarza.
59. min - Wybronili się oświęcimianie.
59. min - Kotłuje się pod bramką Fikrta.
58. min - Nowotarżanie mają świetną okazję na to, by zdobyć wyrównującego gola.
57. min - Tymczasem sędzia Kryś dopatrzył się faulu Paszka na Zapale.
57. min - Faulowany pod bandą był Paszek. Sędzia Kryś rozłożył ręce.
56. min - Krótka analiza wideo i sędzia Kryś rozłożył ręce - nie ma gola.
56. min - Fikrt na raty broni uderzenie Biezaisa. Nowotarżanie reklamują, że krążek przekroczył linię bramkową.
55. min - Nowotarżanie rzucili wszystkie siły do ataku. Oświęcimianie czekają na kontry.
54. min - Teraz kilka groźnych ataków nowotarżan. Fikrt broni bez zarzutu.
53. min - Tabaczek! Krążek po jego strzale jak muchę złapał Kapica.
52. min - Teraz dobra okazja Martina Kasperlika, ale czeski skrzydłowy nie zmieścił gumy w krótkim rogu.
52. min - Wygrane wznowienie gości. Sytuacyjny strzał Wielkiewicza, minimalnie niecelny.
51. min - Proste błędy popełniają biało-niebiescy.
50. min - Coraz większy napór gości. Oświęcimianie rozpaczliwie się bronią, ale widać ogromną nerwowość w ich wykonaniu.
49. min - Zapała uderzył z okolic bulika. Fikrt łapie krążek.
48. min - Ogromny kocioł pod oświęcimską bramką. Krążek tańczył na linii bramkowej!
48. min - Błąd Bezuszki, naprawiony przez Fikrta. Było gorąco.
47. min - Tabaczek! Uderzył z prawego bulika, Kapica odbił gumę do boku.
46. min - Wyższe tempo tego spotkania. Nowotarżanie szukają wyrównującego gola.
45. min - GOOOOL! 2:1! Kontaktowy gol dla Szarotek. Wielkiewicz ładnie zakręcił oświęcimską defensywą, zagrał do Kolusza, a ten trafił z najbliższej odległości
44. min - Akcja braci Kasperlików, bez efektu bramkowego.
43. min - Coraz agresywniej zaczynają grać nowotarżanie.
42. min - Wanat wygrał wznowienie, Paszek od razu uderzył. Broni Kapica.
42. min - Wanat wjechał do tercji uderzył z nadgarstka, Kapica broni.
42. min - Michalski sprzed obrońcy, broni Fikrt.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Trener Marek Rączka pozmieniał ataki. Pierwszy tworzą Biezais, Zapała i Gruszka.

40. min - Pewnym punktem Unii jest dzisiaj Michal Fikrt. Broni bez zarzutu.
39. min - Koronkowa akcja trzeciego ataku. Wanat-Paszek-Rufer. Ten ostatni nieczysto trafił w krążek. Kibice i członkowie sztabu szkoleniowego oświęcimian aż złapali się za głowy.
38. min - Piotrowicz! Ależ zakręcił nowotarskimi, zostawił gumę Haasowi. Czeski napastnik uderzył, Kapica broni z ogromnymi problemami.
38. min - Wybronili się górale.
37. min - Zbyt dużo holowania krążka. Mało strzałów i pracy na bramkarzu. Tak wygląda ten zamek w wykonaniu Unii.
36. min - Biało-niebiescy zagrają w przewadze. Nowotarżanie popełnili błąd przy zmianie.
34. min - Jaśkiewicz z niebieskiej, zasłonięty Fikrt zdołał odbić krążek.
33. min - Haas ładnie zaatakował ciałem Sulkę.
32. min - Ładnie forecheckingiem grają oświęcimianie. Nowotarżanie notują sporo strat.
31. min - Słabo prezentuje się dzisiaj pierwszy atak Podhala. Drugi również mało widoczny.
30. min - Mało strzałów w tej przewadze oddają goście. "Metoda tysiąca podań".
29. min - Daneczek jest już na lodzie.
29. min - Gębczyk zaatakował Wielkiewicza. Ręka sędziego w górze. Nowotarżanie przez moment zagrają w podwójnej przewadze.
28. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Wybijają krążek z własnej tercji i oddalają zagrożenie.
27. min - Dwie minuty karne dla Daneczka. Podhale ponownie w przewadze.
27. min - Fikrt broni strzał nowotarskiego środkowego!
27. min - Naupauer faulowany przez Gabrysia w dogodnej sytuacji i sędzia dyktuje rzut karny.
26. min - Neupauer! Kolejna dobra okazja, jednak Fikrt jest na posterunku.
25. min - Nic nie zdziałali nowotarżanie. Gramy w pełnych składach.
24. min - GOOOOL! 2:0! Daneczek wyprowadził kontrę, wyczekał Kapicę i uderzył w krótki róg.
24. min - Kara dla Gębczyka.
23. min - Gramy w pełnych składach.
23. min - Bardzo dobrze rozgrywana przewaga przez trzeci atak biało-niebieskich. Cztery strzały, z czego trzy Paszka.
22. min - Oświęcimianie w przewadze. Druga formacja oświęcimian na lodzie.
21. min - Niepotrzebny faul Krzysztofa Zapały.

20. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip. Wkrótce zakończy się pierwsza tercja.
19. min - Bardzo aktywny jest dzisiaj Bartłomiej Neupauer. Szuka gry, nie boi się oddać strzału.
18. min - Potężne uderzenie Jerzego Gabrysia, krążek trafia w kask Błażeja Kapicy. Gra przerwana.
18. min - Daneczek! Wypalił z wysokości lewego bulika. Kapica broni na raty.
17. min - Rozkręca się nam ten mecz. W końcu trochę zadziorności, trochę sportowej złości.
16. min - Neupauer! Miał dwie świetne okazje, by zaskoczyć Fikrta.
15. min - Dynamiczna akcja Martina Kasperlika. Lewym skrzydłem zgubił krycie i uderzył na bramkę Kapicy. Nowotarski bramkarz był na posterunku.
14. min - Fikrt ratuje swój zespół, odbijając gumę i mrożąc krążek po akcji trzeciej formacji nowotarżan.
13. min - Górale zaczynają grać odważniej. Gruszka! Broni Fikrt.
12. min - GOOOL! 1:0! Wojtarowicz strzałem zza obrońcy pokonuje Kapicę. Zmieścił gumę w krótkim rogu.
11. min - Teraz Vosatko wycofał krążek do Martina Kasperlika, ale Kapica zdążył złączyć parkany.
10. min - Może teraz. Wanat powalczył pod bandą, szkoda, że Rufer nie trafił w krążek.
9. min - Na razie nieco niemrawe to spotkanie. Przyznam szczerze, że liczyłem na większą zadziorność z obu stron.
8. min - Tabaczaek z Sulką zakończyli odbywanie kar.
7. min - Sędzia Kryś, emocje gwarantowane - słyszymy na trybunach.
6. min - Oświęcimscy kibice i zawodnicy reklamują, że jeden z nowotarżan poszarpał sędziego.
6. min - Krótka narada między arbitrami. Po dwie minuty karne za ostrość.
6. min - Teraz zaiskrzyło między Tabaczkiem a Sulką. Defensor Podhala uderzył napastnika Unii w twarz. Będą kary.
6. min - Gruszka jest już na lodzie. Unia w przewadze 5 na 4.
6. min - Teraz huknął Gabryś, krążek odbił się od parkanów Kapicy, a następnie wrócił w pole bramkowe. Guma wybita.
5. min - Zbyt wolno zamek rozgrywają biało-niebiescy. Nikt z pierwszej formacji nie chce zdecydować się na strzał.
5. min. - Do odpoczywającego na ławce kar Gruszki dołącza Kolusz. Unia zagra w podwójnej przewadze.
4. min - Dwie minuty karne dla Gruszki.
3. min - Na razie aktywniejsi gospodarze.
1. min - Unia ładnie zagrała forechekingiem. Wojtarowicz odzyskał krążek, ostro wrzucił go na bramkę. Akcję próbował zamknąć Daneczek. Kapica broni.
1. min - Zaczynamy spotkanie. W bramkach B. Kapica i Fikrt.

#27 Adrian Kowalówka LO 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#10 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Mateusz Michalski LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Michal Pichnarčík PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0