1:5 Marek Strzyżowski #80 ( Jesse Rohtla #11, Andrej Themár #88 ) +/-
2:5 Oskar Jaśkiewicz #24 ( Damian Tomasik #15, Marcin Kolusz #20 ) +/-
2:6 Tomasz Malasiński #89 ( Patryk Wronka #95, Dawid Majoch #10 ) +/-
(+) Čakajík #24, Majoch #10, Malasiński #89, Wanacki #5, Wronka #95
(-) Biezais #17, Kapica #11, Michalski #88, Neupauer #9, Pichnarčík #71
(-1) 4/5 55:50
3:6 Krzysztof Zapała #19 ( Siergiej Ogorodnikow #13, Filip Wielkiewicz #26 ) +/-
- Koniec Meczu 3-6.
59 min. - GOL! 3-6! Gospodarze grało 6 na 3, Zapała uderzył skutecznie przy słupku.
57 min. - Michalski dostał podanie przed bramkę, ale Owen znów popisuje się efektowną interwencją.
56 min. - GOL! 2-6 Kontra katowiczan, powstrzymana przez Odrobnego ale gdy już leżał Wronka odegrał do Malasińskiego, który przeciągnął bramkarza leżącego na lodzie i wpakował gumę do bramki.
- 55 min. - Szpagat Owena uchronił katowiczan przed utratą gola po strzale z metra Jaśkiewicza!
- 54 min. - Podhale zagra półtorej minuty w podwójnej przewadze
- 53 min. - GOL! 2-5! Jaśkiewicz zza bulika precyzyjnie uderza w okienko bramki Owena.
- 52 min. - Efektowny strzał do raka przez Owena po strzale Biezaisa.
- 51 min. - Ogorodnikow zagroził bramce gości, ale bez skluczenie.
- 50 min. - Akcja Sawickiego, bez efektu bramkowego.
- 48 min. - Cakajik zmienił lot krążka po wrzutce Devecki, ale minimalnie obok słupka.
- 45 min. - Tomasik z nadgarstka w przewadze, ale spokojnie Owen.
- 43 min. - Ogorodnikow do Gruszki, ale ten niedokładnie uderzał i groźna akcja zmarnowana.

- 37 min. - GOL! 1-5! Strzyżowski po dobrym dograniu Rohtli uderza skutecznie do bramki gospodarzy.
- 36 min. - Wronka uderzył, krążek gdzieś zatrzymał się na linii, a sprytnie Odrobny ruszył bramką i wygarną gumę w bok bramki. Protesty zawodników Katowic, sędzia sprawdza wideo. Ale uznaje po analizie że bramki nie było!
- 35 min. - Duże zamieszanie po strzale Biezaisa z bliska na bramkę Owena, Łotysza dostał kilka crossów od Wanackiego i Cakajika.
- 32 min. - Strzał Ogorodnikowa z okolicy bulika broni Owen.
- 31 min. - Świetna sytuacja Sawickiego, który dostał podanie pod bramkę, był sam ale przekombinował i przestrzelił gdy atakował go Wielkiewicz.
- 30 min. - Kontra Katowic 3 na 1 i broni Odrobny strzał Sawickiego, który nie podawał do swoich kolegów.
- 27 min. - GOL! 1-4! Krążek w bramce Owena, krążek wrzucony pod bramkę odbił się od łyżwy Różańskiego ale nie było celowego ruchu. Sędzia po analizie uznaje bramkę!
- 25 min. - Próbował z niebieskiej Pichnarcik i broni Owen.
- 24 min. - Neupauer przymierzył ale nad poprzeczką.
21 min. - GOL! 0-4! Błąd we własnej tercji, Wronka przejął gumę wypatrzył nadjeżdżającego na wprost bramki Malasińskiego, który spokojnie wpakował gumę obok parkanu Odrobnego.
- 20 min. - Do bramki wraca Odrobny.

- Koniec I tercji.
- 14 min. - Po golu Odrobny zjeżdża do boksu, wchodzi Błażej Kapica.
- 14 min. - GOL! 0-3! Strzał Devecki broni Odrobny, ale Wronka przejął zza bramki krążek i wcisnął gumę obok leżącego Odrobnego.
- 13 min. - GOL! 0-2! Wronka objechał bramkę, podał do nadjeżdżającego Grofa, który celnym strzałem pokonał Odrobnego.
- 12 min. - GOL! 0-1! Strzyżowski nieatakowany podaje przed bramkę, a Malasiński uderzył precyzyjnie obok interweniującego Odrobnego.
- 10 min. - Neupauer wzdłuż bramki do nadjeżdżającego Pichnarcika, lecz nie trafił dokładnie w krążek.
- 9 min. - Zapała zza bramki podawał do Biezaisa ten od razu uderzył ale prosto w bramkarza.
- 8 min. - Podhale zagra 5 na 3 przez ponad 40 sekund.
- 7 min. - Gruszka z bulika, broni pewnie Owen.
- 6 min. - Groźnie i mocno uderzył Różański, ale prosto w Owena.
- 5 min. - Akcja za akcje. Najpierw Sulka zatrudnił Owena a następnie z bliska Grof próbował zaskoczyć Odrobnego.
- 4 min. - Z pierwszego krążka huknął Wronka stojąc na przeciw bramki, ale prosto w Odrobnego.
- 3 min. - Devecka indywidualnie, z backhandu ale nie dał się oszukać Odrobny.
- 2 min. - Gruszka ruszył z kontrą, chciał wsadzić gumę obok słupka zza bramki, ale nie zdołał zrobić tego dokładnie, chciał dobić Ogorodnikow z Sulką, ale sami sobie przeszkodzili w oddaniu strzału.
- 1 min. - Z niebieskiej Devecka, spokojnie odbija Odrobny.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!
#25 Błażej Kapica B 0 0.00 2 2 0 0 0 0 100.00 5:46 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 6 6.89 27 27 0 0 0 0 77.78 52:17 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#17 Elvijs Biezais PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Dariusz Gruszka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Oskar Jaśkiewicz LO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Kamil Kapica LO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Marcin Kolusz LS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Mateusz Michalski LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 1 0 1 -2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Siergiej Ogorodnikow ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Michal Pichnarčík PO 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Jarosław Różański PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Dmitrij Samarin PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0