4:1 (1:0, 1:0, 2:1) Zakończony
2018-11-22
18:00
I runda / 1 kolejka
1:0 Oskar Jaśkiewicz #24 ( Ali Liikanen #26, Krystian Dziubiński #61 ) 5/5 10:11
2:0 Filip Wielkiewicz #86 ( Krystian Dziubiński #61 ) (+1) 5/4 26:44
2:1 Daniił Oriechin #91 Karny 44:54
3:1 Eetu Koski #63 ( Jarosław Różański #7, Ali Liikanen #26 ) 5/5 50:33
4:1 Oskar Jaśkiewicz #24 ( Krystian Dziubiński #61, Bartłomiej Neupauer #9 ) (+1) 5/4 55:57
Koniec.
Dobra, wyrównana tercja. Podhale wygrywa w rozłożonym na kilka miesięcy meczu 4:1.
60 min. Liikanen miał świetną okazję na podwyższenie wyniku w końcówce.
59 min. Garszyn indywidualnie wypracował sobie pozycję do strzału. Odrobny wyciągnął się jak długi i złapał krążek.
58 min. Jaśkiewicz ponownie próbował zaskoczyć bramkarza gości.
Gol dla Podhala. Krążek najpierw po strąceniu Dziubińskiego cudem nie wpadł, a chwilę później wtoczył się za bramkarza gości po strzale Jaśkiewicza.
56 min kontra torunian w osłabieniu. Karczocha strzela w sytuacji sam na sam. Krążek odbił się od 2 słupków i nie wpadł do bramki.
55 min. Neupauer zaatakowany nieprzepisowo. Będzie kara dla gości. Już wcześniej zapowiadał się ten dziwny pojedynek.
54 min. Liikanen do Różańskiego. Strzał Różaka broni bramkarz gości.
53 min. Menciuk po raz kolejny próbował zaskoczyć Odrobnego.
51 min. Gol dla Szarotek. Koski i Worwa w dwójkowej akcji jechali na bramkę. Koski wycofał do Różańskiego, ten strzelił, Spesny odbił parkanem. Koski dobił. 3:1.
50 min. Niebezpiecznie pod bramką Podhala. Karczocha indywidualnie i z polotem próbował minąć obrońców i strzelił, ale tuż nad bramką.
49 min. Michalski wywalczył krążek w tercji gości, próbował sam rozwiązać akcję.
48 min. Kara tym razem dla gości. Menciuk.
Będzie kolejne wykluczenie dla Podhala.
47 min. Menciuk z bliska po lodzie. Odrobny zwiera parkany.
46 min. goście złapali kontakt i ruszyli do ataku.
Gol dla Energi Toruń. Oriechin wykorzystuje karnego. Długo przekładał krążek na kiju i strzelił po lodzie.
Karny dla gości.
45 min. groźni są goście w przewadze. Strzelał Parizek spod niebieskiej. Odrobny dwoi się i troi.
44 min. Zamek w wykonaniu rosyjskiego zaciągu z Torunia. Kamiankou strzelał, potem Oriechin.
Będzie kara dla Podhala. Tolvanen. Atak kijem trzymanym oburącz.
43 min. Koski mocno po lodzie z daleka. Krążek trafia w słupek.
42 min. Olszewski próbował wyjechać zza bramki i strzelić.
Świetny strzał Trachanowa pod drugiej stronie lodu. Spod niebieskiej.
41 min. Jaśkiewicz do Tolvanena, ten w roli środkowego, wjeżdża i uderza na bramkę. Bramkarz broni.
Rozpoczynamy III tercję.
Michalski zza bramki dogrywał do Dziubińskiego. Natychmiastowy strzał na bramkę. Bramkarz torunian nie daje się przebić.
40 min. Worwa ze środka uderza. Jeszcze poprawia Koski. Nie ma gola.
Neupauer zza obrońcy w pełnym biegu uderzał, znowu bramkarz gości czujny.
39 min. Tolvanen do Dziubińskiego, teraz Krystian próbował zabawić się z obrońcami, piękne sztuczki techniczne i strzał, który obronił Spesny.
38 min. Strzał Minge zablokowany przez Dutkę, goście coraz poważniej zaznaczają swoją obecność w tym meczu.
37 min. Garszyn zamieszał w tercji Podhala. Dołęga strzelał spod niebieskiej.
36 min. świetne zagranie do Liikanena, ten strzelał z ostrego kąta, ale bramkarz gości na posterunku.
35 min. Goście zamknęli nowotarżan i parę razy było groźnie pod bramką Wiedźmina.
Będzie kara dla Podhala. Wielkiewicz. Spowodowanie upadku przeciwnika.
Guzik próbował zabawić się z obrońcami, ale zablokowany.
34 min. Minge strzela spod niebieskiej. Wiedźmin pewny.
33 min. Oriechin odgryza się po drugiej stronie lodu. Odrobny skoncentrowany.
Wajda strzela z niebieskiej. Bramkarz gości dobrze rozgrzany.
33 min. Neupauer po szybkiej kontrze błyskawicznie uderzył, Spesny znowu chwyta do łapaczki krążek.
Koski świetnie dograł do Dutki ten od razu uderzył, ale Spesny chwyta do łapaczki.
32 min. Wajda kąśliwie uderzył spod bandy, ale bramkarz gości czujny.
31 min. Dołęga urządził sobie slalom między obrońcami Podhala, ale jego strzał w krótki róg sparował do boku Odrobny.
30 min. Znowu groźne ataki Podhala pod bramką Spesnego.
29 min. Menciuk próbował się odgryźć dla Torunia, ale strzał obok bramki Odrobnego.
28 min. Guzik zagrał na środek do Neupauera, ten z między bulików bez zastanowienia. Spesny broni.
Gol dla Podhala! Wielkiewicz uderzył z bliska mocno od słupka, kiedy wydawało się, że przewaga nic już nie przyniesie dobrego. 5 na 4.
27 min. Znowu zamek tej trójki, ale kiks Zapały pozbawił szans na powodzenie akcji.
Zapała z Koskim i Tolvanenem rozegrali. Zapała huknął, ale przestrzelił.
26 min. Kolejne wykluczenie dla gości. Parizek.
25 min. Faul na Wielkiewiczu. Będzie przewaga dla Podhala.
24 min. Podhale aktywniejsze, również przy równych zestawach. Bomba Dutki nad bramką. Jeszcze Michalski z Siutym próbowali poprawić.
23 min. tuż po końcu kary dla zawodnika Energi, Tolvanen z bliska próbował zaskoczyć Spesnego.
22 min. Neupauer zakręcił w tercji obronnej rywala, wycofał na niebieską do Jaśkiewicza, ten huknął jak z armaty, ale bramkarz odbija kijem nad pleksę.
21 min. Zapała ładnie wprowadził krążek do tercji torunian, podał do Tolvanena, ale gracze Energi skutecznie wybijają gospodarzy z uderzenia.
Wznawiamy spotkanie przy stanie 1:0 dla Podhala. Co prawda emocji mogłoby być więcej, przy innym wyniku we wtorek w Toruniu, gdzie stykowy mecz przechyliło na swoją szalę Podhale, w dogrywce, wywożąc 2 punkty z Torunia i tym samym, przed ostatnim meczem II rundy (przełożonym z 1 kolejki) utrzymuje 4-punktową przewagę nad Energą, rozstrzygając ostatecznie sprawę obsady turnieju o Puchar Polski na swoją korzyść.

- Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net, pomoże nam to w rozwoju i utrzymaniu strony. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Spotkanie zostanie wznowione przy stanie 1:0 dla Podhala

--------------------
Inauguracja sezonu 2018/2019 w Nowym Targu. Zapraszamy na relację z meczu Tatryski Podhale Nowy Targ - Nesta Mires Toruń.

Groźny strzał Trachanowa na bramkę Odrobnego.

Strzelał Michalski. Neupauer nie trafił z dobitką.

Groźnie z bliska Oriechin. Ale wprost w Odrobnego.

Wajda strzelał w akcji w osłabieniu, ale bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

W odpowiedzi Dołęga później Mentsiuk. Dobra gra w przewadze Torunian.

Próbował Tolvanen dla Podhala, ale bramkarz na posterunku.

Różański spod niebieskiej, ale krążek nie ląduje w siatce.

Dobre rozegranie Podhale tym razem Zapała próbował. Broni bramkarz Nesty.

Neupauer sam wyprowadził krążek z tercji i oddał strzał nad bramką.

Koniec kary Trachanowa, chwila nieuwagi w szeregach obronnych Podhala i było groźnie pod bramką Odrobnego.

Strzał spod linii niebieskiej i krążek w bramce Torunian. Oskar Jaśkiewicz. 1: 0 dla Podhala.

Przerwa techniczna. Mgła na lodowisku w Nowym Targu utrudnia widoczność.

13 minuta spotkania Dziubiński do Jaśkiewicza. Jaśkiewicz bliski umieszczenia krążka w siatce po raz drugi.

13 minuta 30 sekunda błąd pod bramką gospodarzy. Było bardzo groźnie. Wajda ratował sytuację faulem.

Będzie podwójna kara. Trachanow ucierpiał w starciu przy bandzie. Bartłomiej Neupauer z drużyny Podhala wędruje na dwie minuty przymusowego odpoczynku.

5 minut do końca. Prawie minutę Torunianie będą grali w podwójnej przewadze, jeśli oczywiście wcześniej nie zdobędą gola.

15 minuta. Kamiankou i Minge. Było blisko bramki dla Torunian. Zakończyła się pierwsza kara dla Podhala bez straty bramkowej.

4 minuty 25 sekund przed końcem I tercji sędziowie zarządzili przerwę na oczyszczenie lodu. Mgła ograniczająca widoczność przeszkadza zawodnikom.

Wznawiamy grę po przerwie. Dokończenie I tercji.

Wajda Tolvanen Koski i Zapała wychodzą na osłabienie.

16 minuta. Tuż po zakończeniu kary Minge z bliska zmarnował szansę na wyrównanie.

17 minuta Torunianie próbują coś zdziałać w tercji Podhala. W odpowiedzi kontra i groźnie strzelał Neupauer.

19 minuta Dziubiński zamieszał pod bramką Torunian. W odpowiedzi Garszyn groźnie pod bramką Odrobnego. Sygnalizacja kary.

Mecz przerwany decyzją sędziów w trosce o bezpieczeństwo zawodników. Powodem zła widoczność na tafli.