3:2 d. (2:0, 0:1, 0:1, d. 1:0) Zakończony
13:44 2 min. Adam Domogała #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:28 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Przeszkadzanie
30:42 2 min. Olaf Bizacki #12 Zahaczenie
38:27 2 min. Patryk Kogut #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:13 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
62 min - GOOOL! 3:2! Sykora uciekł obrońcy i oddał strzał pod poprzeczkę bramki Łuby! Koniec meczu!
62 min - Klimienko miał dobrą sytuację sam przed bramką Łuby, ale źle trafił w krążek
61 min - Klimienko próbował indywidualnie, robił kółka wokół tercji Cracovii i stracił krążek
61 min - Zaczynamy dogrywkę! Wznowienie wygrywają tyszanie

Koniec III tercji. Będziemy mieli dogrywkę
60 min - Strzał Gościńskiego, ale w sam środek bramki
58 min - Krążek w siatce bramki Cracovii, ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego w polu bramkowym
58 min - Cóż za okazja dla GKS-u Klimienko mógł strzelić bramkę, ale zwlekał zbyt długo i w efekcie stracił krążek
57 min - Czas dla drużyny Rudolfa Rohacka
57 min - Sześciu krakowian na lodzie grało kilkanaście sekund, ale sędziowie tego nie zauważyli, co spowodowało oburzenie kibiców
56 min - Michnow podaje zza bramki, ale jego podanie w kierunku Cichego było niecelne
53 min - Witecki wziął akcję na swoje barki, minął kilku obrońców gości, ale jego strzał broni Łuba
52 min - Akcja 3 na 1, Murray odbił podanie Kapicy tuż pod nogi Drzewieckiego, ale jego strzał zablokowali tyscy obrońcy
51 min - Strzał Domogały odbija Murray
48 min - Bagiński miał dobrą okazję, ale jego strzał był zbyt słaby
46 min - GOOOL! 2:2! Vachovec był sam na sam z Murrayem, i oddał strzał z okolic bulika, krążek odbił się jeszcze od bramkarza i wpadł do siatki
45 min - Bepierszcz sam na sam z Murrayem, tyski bramkarz ratuje swój zespół przed utratą bramki
44 min - Gościński chciał zaskoczyć strzałem bez przyjęcia, ale nie trafił czysto w krążek
43 min - Groźny strzał Sykory, ale minimalnie mija słupek
43 min - Kolarz próbował mocno, ale dobrze broni Łuba
41 min - Zaczynamy trzecią odsłonę! Wznawiają krakowianie!

40 min - Zakotłowało się pod tyską bramką, ale wybijają tyscy obrońcy
40 min - Dobra próba Bepierszcza z ostrego kąta, ale broni Murray
38 min - Murray wyjechał za bramkę i nie zauważył rywala, który był za nim, bramkarz stracił krążek, ale tyscy defensorzy wyjaśnili sytuację
37 min - Cichy chciał urwać się obrońcom i oddał słaby strzał po lodzie, który bez problemu złapał Łuba
35 min - Uderzał Svec, ale niecelnie. Krążek trafia do Kruczka, który oddaje strzał, lecz skutecznie broni Murray
34 min - Zamieszanie pod tyską bramką, po gwizdku dochodzi do rękoczynów, ale w porę reagują sedziowie
33 min - Cracovia pomimo gry w przewadze nie zagroziła poważnie gospodarzom
29 - Indywidualna akcja Bepierszcza, minął tyskich zawodników i niemal położył Murraya, ale uderzył zbyt nisko i tyski bramkarz zdołał złapać krążek
28 min - Cracovia nabrała wiatru w żagle, coraz groźniejesze akcje gości
25 min - GOOOL! 2:1! Fatalny w skutkach błąd Kotlorza, który zza bramki podał do Csamango, ten do Vachovca, a następnie krążek przyjał Bepierszcz, który strzelił po lodzie tuż obok bezradnego Murraya!
24 min - Zamieszanie pod tyską bramką, Csamango mógł zdobyć bramkę, ale uderzył niecelnie
23 min - Dorofiejew uderzył z klepy, ale Łuba łapie gumę
22 min - Dobra akcja tyszan, Cichy oddał strzał z okilic bulika, ale odbija się od obrońcy i krążek ląduje poza taflą
22 min - Zamieszanie pod bramką Cracovii, ale Łuba mrozi krążek
22 min - Strzał Csamango po lodzie! Ale dobrze broni parkanem tyski bramkarz
21 min - Strzał Drzewieckiego,dobrze broni Murray
21 min - Zaczęła się druga tercja spotkania! Krążek wygrywają "Pasy"

20 min - Bepierszcz chciał sprytnie zaskoczyć Murraya strzałem z zerowego kąta, tyski bramkarz z problemami, ale złapał krążek
18 min - Błąd Dorofiejewa, jego wybicie przejmuje Domogała, ale tyscy defensorzy wybijają krążek
17 min - Bepierszcz próbował zmienić tor lotu krążka przed tyską bramką, ale była to niecelna próba
16 min - Komorski próbował zza bramki zakskoczyć Łubę, ale krakowski golkiper pozostał czujny
15 min - Cichy miał przed sobą pustą bramkę! Lecz krążek po jego strzale uderzył w boczną siatkę
12 min - GOOOL! 2:0! Sykora podaje do Jeziorskiego,a ten oddał strzał z pierwszego krążka i pokonał bramkarza gości!
11 min - Obie drużyny szachują się w strefie środkowej
8 min - Strzał Pociechy z niebieskiej, odbija Łuba
7 min - Silny strzał Musioła, ale uderza niecelnie
6 min - Kruczek mógł zaskoczyć Murraya strzałem po lodzie, ale broni parkanem tyski bramkarz
5 min - Kotlorz oddaje strzał z linii niebieskiej, zasłonięty Łuba broni w ostatniej chwili
4 min - GOOOL! 1:0! Michnow zaskoczył bramkarza strzałem z backhandu!
3 min - Kogut podaje przed bramkę do Galanta! Tyski napastnik próbował zaskoczyć bramkarza strzałem po lodzie, ale Łuba na posterunku
1 min - Pierwszy strzał w meczu oddaje Bryk, ale pewnie łapie Łuba
1 min - Mecz rozpoczęty! Pierwsze wznowienie wygrywają tyszanie!

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html