09:08 2 min. Jarosław Różański #7 Zahaczenie
21:06 2 min. Eetu Moksunen #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:40 2 min. Patryk Wajda #8 Przeszkadzanie
28:37 2 min. Jakub Grof #23 Trzymanie kija przeciwnika
42:08 2 min. Kamil Świerski #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:46 2 min. Grzegorz Radzieńciak #24 Uderzanie kijem
46:46 2 min. Krzysztof Zapała #19 Ostrość
50:13 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:20 2 min. Mateusz Michalski #88 Ostrość
- 57 min. - Gra się wyrównała, jest dość spokojnie. Podhale szanuje krążek i go próbuje przetrzymywać.
- 55 min. - Jastrzębie rzuciło się do ataku, zamieszanie pod bramką ale krążek zamrożony.
- 53 min. - GOL! 1-4! Dubinin przełamuje wreszcie impas strzelecki Jastrzębia. Z bliska pakuję gumę do bramki w zamieszaniu podbramkowym!
- 51 min. - Najpierw Jastrzębie otrzymuje karę za sześciu na lodzie a zaraz Michalski za ostrość w grze i drużyny grają 4 na 4.
- 49 min. - Sulka spod bandy, spokojnie do boku odbija Odrobny.
- 48 min. - Ponownie spina pod bramką Raszki, ale tym razem bez kar.
- 47 min. - Karny dla Jastrzębia po rzuceniu kija przez Odrobnego! Ale Kominek strzela prosto w bramkarza. Czy dziś ktoś da radę go pokonać?
- 47 min. - Spina pod bandą w tercji gospodarzy, starli się Wajda, Kubes oraz Zapała i Radzieńciak. Skończyło się na lekkich szarpaninach.
- 43 min. - GOL! 0-4! Już czterobramkowa przewaga gości. W przewadze gumę do bramki z niebieskiej lokuje Jaśkiewicz.
- 42 min. - Na ławkę kar siada Świerski i ponownie szansa Podhala na podwyższenie wyniku.

- Koniec II tercji. Strzały w tej odsłonie: 9 - 15.
- 39 min. - Goście w przewadze. Próbował Zapała sprzed bulika, następnie z nadgarstka Tolvanen i Dziubiński. Raszka na posterunku.
- 38 min. - Jastrzębie mocno przycisnęło. Zamieszanie pod bramka Podhala ale dwoi się i troi Odrobny, na razie nie daje się pokonać!
- 37 min. - Sam na sam wyszedł zawodnik JKH, faulowany ... ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.
- 36 min. - Strzał R. Nalewajki obok bramki, a z niebieskiej uderzał jeszcze Grof - odbija Odrobny.
- 34 min. - Fabus w sytuacji sam na sam, ale przeciąga Odrobnego i się pogubił .... sytuacja zmarnowana.
- 33 min. - GOL! 0-3! Siuty w sytuacji sam na sam trafia pod poprzeczkę bramki Raszki! Błąd kolejny defensywy JKH.
- 31 min. - Świetna okazja Kominka, który znów wjechał przed Odrobnego, miał mało miejsca ale jeszcze lepiej zachował się bramkarz Podhala nie dając się pokonać. Dwukrotnie jeszcze z niebieskiej uderzali gospodarze ale ofiarnie i skutecznie blokowali ich strzały zawodnicy Podhala!
- 30 min. - GOL! 0-2! W doskonałej sytuacji Guzik, który był niepilnowany ale jego strzał odbił Raszka - z dobitką do pustej bramki nie miał już problemu Dziubiński.
- 29 min. - Szansę się wyrównały bo na ławkę szybko siada Jakub Grof. Podhale od razu zamyka rywala w zamku a dwa strzały groźne broni Raszka.
- 28 min. - Zamieszanie pod bramką Odrobnego, próbował pierwszy atak gospodarzy. Za przeszkadzanie na ławkę kar siada Wajda.
- 26 min. - Fabus wjechał przed bramkę, ale jego strzał z nadgarska w parkanach mrozi Odrobny.
- 25 min. - W dogodnej sytuacji Guzik, który dopadł do bezpańskiego krążka przed bramką, ale będą na wprost bramkarza uderzył z całej siły nad poprzeczką.
- 23 min. - Po strzale Michałowskiego, krążek odbija się od Odrobnego i przechodzi nad poprzeczką.
- 21 min. - Kara dla gości, w przewadze zagrają gospodarze.

- Koniec I tercji. Strzały: 17 - 13.
- 18 min. - Gimiński wrzucił na bramkę, ale krążek po rykoszecie minął słupek.
- 16 min. - Ależ nawałnicy pod bramką Raszki! Zakotłowało się! Próbował Dziubiński, Guzik, Wajda - na przeszkodzie stawał albo parkan bramkarza albo łyżwy obrońców.
- 15 min. - Sulka spod niebieskiej, ale niecelnie.
- 14 min. - Neupauer w sytuacji sam na sam po błędzie defensywy Jastrzębia, ale Raszka nie daje się pokonać. Znakomita sytuacja bo niepilnowany nowotarżanin jechał z krążkiem przez pół lodowiska.
- 13 min. - Mocno z niebieskiej uderzył Tolvanen z trudem Raszka interweniuje.
- 11 min. - Kominek w swoim stylu na pełnej prędkości wjechał przed bramkę Odrobnego, rozciągnął go ale w ostatniej fazie to bramkarz gości był górą.
- 9 min. - Gospodarze zagrają w przewadze na ławce siada Różański
- 7 min. - Jaśkiewicz a następnie Dziubiński próbowali zaskoczyć Raszkę ale nad bramką.
- 6 min. - Próba ataku Jastrzębia rozbita przez defensywę gości.
- 4 min. - GOL! 0-1! Kontra Podhala, w sytuacji przed Raszką znalazł się Guzik i zdołał z bliska w zamieszaniu wepchnąć gumę do bramki!
- 3 min. - Czas dla drużyny z Nowego Targu.
- 2 min. - Zamieszanie pod bramką JKH, Odrobny leży już na lodzie ale sytuacja zażegnana.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#90 Oskar Prokop B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Grzegorz Radzieńciak PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Ondřej Raszka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Maciej Sulka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Świerski LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Kamil Wróbel PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 1 1.00 39 39 0 0 0 0 97.44 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0