08:44 2 min. Damian Piotrowicz #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:38 2 min. Radim Haas #16 Wysoko uniesiony kij
17:47 2 min. Damian Szurowski #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:15 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
24:25 4 min. Dariusz Gruszka Kara za niesportowe zachowanie 10min
28:39 2 min. Patryk Noworyta #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:44 2 min. Dariusz Wanat #10 Przeszkadzanie
45:01 2 min. Łukasz Kamiński #8 Zahaczenie
48:27 2 min. Miloslav Jáchym #85 Zahaczenie
50:25 2 min. Patryk Noworyta #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:31 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec spotkania. Unia Oświęcim pokonuje Comarch Cracovię 5:3.

59. min - Rompkowski potężnie huknął. Guma przeszła minimalnie obok bramki.
58. min - Bardzo dobrze Unia broni w liczebnym osłabieniu.
56. min - Vachovec pociągnął mocno z nadgarstka. Fiki na posterunku.
55. min - Maciejewski ambitnie powalczył i odebrał krążek obrońcy Cracovii, jednak nie zdołał oddać celnego strzału.
55. min - Sporo chaosu i szarpanej gry oglądamy w III tercji. Niewiele sytuacji bramkowych.
50. min - Przepraszamy. Dobne problemy z internetem. Na lodzie widzimy przewagę Cracovii, która stara się zdobyć gola.

40. min - Fantastyczne zawody rozgrywa Andrej Themar. Tym razem podawał na czystą pozycję do Tabacka, który nie zdołał podwyższyć rezultatu.
39. min - Wojtarowicz przed bramkę do Piotrowicza. Golkiper szczęśliwie broni.
38. min - GOOOL 5:3!!! Themar podawał zza bramki do Radima Haasa. Ten strzelił, bramkarz odbił krążek i przy dobitce nie miał już nic do powiedzenia.
37. min - Gdyby Wanat trafił czysto w krążek mielibyśmy 5:3.
35. min - Maciejewski z nadgarstka po długim rogu. Krakowski golkiper odbija parkanem.
34. min - Csamango wjeżdża w tercję i mocno strzela z klepy. Minimalnie jednak obok bramki.
33. min GOOOL!!! 4:3. Themar strzałem po krótkim rogu zaskakuje Bacashuiha.
32. min - Daneczek wrzuca przed bramkę, Jachym zmienia tor lotu krążka, szczęśliwie odbija.
30. min - GOOL!! 3:3. Andrej Themar strzela GOLA!!! Wykorzystał zamieszanie i dobił gumę do pustej bramki.
29. min - Maciejewski z klepki, Tabacek próbował zbić krążek, jednak golkiper odbił.
28. min - Kolejny strzał. Kruczek próbował z linii niebieskiej, a bramkarz Unii był zasłaniany. Udało mu się jednak odbić krążek.
27. min - Kruczek! Fiki fenomenalnie broni i ratuje Oświęcimian przed utratą bramki.
26. min - Kontrowersyjna decyzja sędziego. Dariusz Gruszka powędrował na 4 min na ławkę kar. Kibice wyraźnie nie zgadzają się z tą decyzją.
24. min - Tabacek strzał! Bramkarz odbija, poprawia jeszcze Saur, ale krążek nie wpadł do bramki.
24. min - Andrej Themar kolejny groźny strzał. Tym razem potężnie z nadgarstka jednak minimalnie obok bramki.
23. min - Adrian Gajor próbował zaskoczyć Fikiego z linii niebieskiej, ten jednak dobrze broni.
22. min - Themar mocno z klepki. Bacashuiha na posterunku.
21. min - Mocno uderzał Sebastian Kowalówka. Bramkarz odbija.
Zaczynamy II tercję

20. min – Themar! Piękne uderzenie. Broni Bacashuiha.
20. min – Daneczek! O krok od wyrównującego gola. Ładny strzał od zakrystii/
20. min – Kara techniczna dla Cracovii.
19. min – GOOOOL! 2:3! Themar popisał się fantastycznym uderzeniem z nadgarstka. Idealnie trafił w krótki róg
18. min – Kara dla Cracovii. Szurowski odpocznie przez dwie minuty.
17. min – Ruszyli do ataku biało-niebiescy.
16. min – Tabaczek! Po dograniu Haasa mógł pokonać „Casha”. Ten zdążył złączyć parkany.
16. min – GOOOL! 1:3! Gruszka znakomicie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.
15. min – Oświęcimianie w pełnym zestawieniu.
13. min – Kara dla Haasa. Kolejna.
12. min – Mamy ogromne problemy z internetem w Oświęcimiu. Przepraszamy za opóźnienia.
10. min – Nie tak ten mecz wyobrażali sobie kibice Unii. Na trybunach słychać okrzyki: Unia grać, k... mać.
10. min – GOOOL! 0:3! Musioł zmienia lot krążka po uderzeniu Kruczka
9. min – Cracovia przez 58 sekund zagra w podwójnej przewadze.
8. min – Kara dla Jeżka, który pod bramką poobijał Kapicę.
6. min – GOOOL! 0:2! Domogała podwyższa prowadzenie. Fatalny błąd oświęcimskiej obrony
5. min – GOOOL! 0:1! Kapica dogrywa do Sveca, a ten uderzeniem w długi róg zaskoczył Fikrta.
4. min – Gramy w pełnych składach.
3. min - Silne uderzenie Andreja Themara.
2. min - Kara dla Cracovii.
1. min - Daneczek - groźna sytuacja dla oświęcimian.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Bacasahuihua

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0