2:1 d. (1:0, 0:0, 0:1, d. 1:0) Zakończony
2018-10-30
18:00
II runda / 17 kolejka
1:0 Sebastian Kowalówka #12 ( Aleš Ježek #69, Iiro Vehmanen #60 ) (+2) 5/3 08:07
55:32 2 min. Radosław Galant #24 Zahaczenie
51. min - Pociecha przed bramkę, Bryk zmienia tor lotu krążka, broni Fiki.
50. min - Danecek wjechał przed bramkę i strzałem z bekhendu starał się zmieścić krążek między parkanami amerykańskiego bramkarza.
48. min - Kiilholma zmieniał tor lotu krążka, jednak nieskutecznie.
48.. min - Themar groźny strzał po zagrania Kiilholmy.
47. min - Adrian Kowalówka chciał sprawdzić czujność bramkarza ze środkowej części z lodowiska, jednak nie trafił w bramkę.
46. min - Bardzo dobra przewaga tyszan. To cud, że nie padła bramka. Salamon uderzył w słupek.
44. min - Bryk groźnie wrzuca przed bramkę. Krążek podskoczył przed Fikim i o mały włos nie wpadł do bramki.
43. min - Radosław Galant! Kąśliwy strzał sprawił problemy Fikiemu.
41. min - Bardzo dobrze broni się Unia. Tychy nie stworzyły zagrożenia pod bramką.

40. min - Koniec II tercji. W pierwszych dwóch minutach III tercji oświęcimianie będą grać w osłabieniu.
39. min - Szczechura wystawia Cichemu na strzał z pierwszego krążka. Cichy oddaje potężne uderzenie, ale Fiki popisuje się dobrą interwencją.
36. min - Podanie zza bramki do nadjeżdżającego Salomona. Błażej nie trafia w krążek.
35. min - Błażej Salamon! Tylko boczna siatka.
35. min - Dwójkowa akcja tyszan, podanie przecięte przez obrońce. Do odbitego krążka dociera Sykora, jednak strzela tylko w środek bramki.
33. min - Bagiński dostał krążek przed bramkę. W ostatniej chwili jego strzał był blokowany.
31. min - Błażej Salamon przed bramkę. Niewiele brakowało, a znalazł by lukę pomiędzy parkanami Fikiego.
30. min - Sykora ze środka z klepy. Krążek minimalnie przechodzi obok bramki.
29. min - Bagiński z okolic lewego bulika oddał strzał z nadgarstka. Nie mógł on jednak zaskoczyć dobrze dysponowanego golkipera gospodarzy.
29. min - Fiki pewnie łapie kąśliwe uderzenie Witeckiego.
28. min - Piękna, indywidualna akcja Michaela Cichego. Zrobił on jednego obrońcę jak dziecko, objechał bramkę, ale zabrakło mu trochę by zdobyć gola.
28. min - Tomas Sykora potężnie z klepy. Guma wysoko nad bramką.
26. min - Jeziorski przeprowadził identyczną akcję, co Tomas Sykora. Tym razem strzał zablokował oświęcimski obrońca.
26. min - Z prawej strony wjeżdżał rozpędzony Tomas Sykora. Skończył akcję strzałem, ale Fiki pewnie obronił.
24. min - Danecek w zamieszaniu podbramkowym trafia tylko w słupek. Oświęcimianie mogą mówić o ogromnym pechu.
24. min - Przewaga tyszan. Sykora nie zdołał pokonać bramkarza z bliskiej odległości.
23. min - Jeziorski dobijał strzał. Fiki popisał się refleksem i szybko przemieścił się wzdłuż bramki.
22. min - Potężnie z linii niebieskiej Adrian Kowalówki. Strzał jednak niecelny,
21. min - Tabacek wystawia do Themara! Potężny strzał, Murray szczęśliwie odbija gumę.

20. min - Gapiostwo zawodników Unii mogli teraz wykorzystać tyscy hokeiści. Niewiele brakowało, a Galant umieściłby krążek w oświęcimskiej bramce. Unitów ratuje fantastycznie broniący w tym meczu Michal Fikrt.
19. min - Ładnie chciał teraz krążek wystawić Andrej Themar. Na szczęście dla tyszan obrońcy pozostali czujni i przecięli to podanie.
18. min - Tyszanie starają się wyrównać. Tym razem próbował sprzed bramki Jarosław Rzeszutko, jednak strzał był blokowany i krążek powędrował poza lodowisko.
17. min - Ładne wystawienie do Szczechury, ten jednak nie trafia czysto w krążek.
16. min Zakotłowało się pod bramką tyszan. Gruszka nie zdołał wepchnąć krążka do bramki, mimo tego że była pusta.
16. min - Bardzo groźny strzał Koguta. Fiki może mówić o sporym szczęściu.
16. min - Komorski zza zasłony z nadgarstka. Szczęśliwie broni oświęcimski bramkarz.
15. min - Maciejewski zza zasłony wrzucał na bramkę tyszan. Odbija Murray.
14. min - Szybka kontra tyszan. Fiki broni bardzo mocny strzał Adama Bagińskiego.
13. min - Unia cały czas atakuje i oddaje wiele strzałów. Teraz Sebastian Kowalówka oddaje groźny strzał.
13. min - Ales Jezek bardzo mocno z nadgarstka.
13. min - Potężnie huknął Mateusz Gębczyk. Niewiele brakowała a krążek po rykoszecie wylądowałby w tyskiej bramce.
13. min - Wanat do Bezuski na linię niebieską. Ten strzela, jednak Murray pewnie mrozi krążek.
11. min - Niesygnalizowany strzał z pierwszego krążka Błażeja Salamona. Michal Fikrt odbija do boku.
10. min - Fantastyczne interwencje Fikiego. Obronił on groźne strzały Komorskiego i Salamona.
9. min - GOOOL!!! Unia wykorzystuje przewagę pięciu na trzech! Ales Jezek strzelał, a do dobitki dojechał Sebastian Kowalówka i nie pozostało mu nic innego jak umieścić krążek w bramce.
7. min - Akcja sam na sam. Andrei Mikhnov nie wykorzystał doskonałej okazji na zdobycie prowadzenia.
6. min - Jeziorski z okolic bulika. Pewnie broni Fiki
6. min - Michael Kolarz mocno z linii niebieskiej. Krążek zbijał jeszcze Szczechura i guma wyleciała poza lodowisko.
5. min - Salamon przedarł się przed oświęcimską bramkę. W ostatniej chwili obrońcy zdołali zablokować strzał i wybić krążek.
4. min - Malicki pociągnął z nadgarstka. Niepewnie broni John Murray.
3. min - Tabacek! Krążek zatrzymał się na słupku!
1. min - Sebastian Kowalówka spróbował oddać strzał z okolic prawego bulika, jednak został zablokowany, a dobitka nie sprawiła żadnego problemu Murrayowi.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Michal Fikrt oraz John Murray.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet