16:36 2 min. Marek Kaluža #16 Opóźnianie gry
28:17 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:39 2 min. Jauhienij Kamienieu #5 Przeszkadzanie
45:30 2 min. Jauhienij Kamienieu #5 Ostrość
45:30 2 min. Tomáš Káňa #79 Ostrość
53:21 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
- 59 min. - GOL! 4-1! Wymiana krążków pomiędzy Csamango i Vachovcem a ten drugi uderza mocno pod poprzeczkę!
- 56 min. - Ofiarnie goście i dobrze bronią się w osłabieniu.
- 54 min. - Csamango faulowany przez Działo i gospodarze w przewadze.
- 52 min. - Kozłowski z bulika w dogodnej sytuacji, ale obok słupka.
- 49 min. - Trzy mocne strzały gospodarzy, dobrze sobie z nimi radzi bramkarz Zagłębia.
- 48 min. - Domogała wjechał pod bramkę, ale jego strzał minął słupek.
- 47 min. - Ponownie Horzelski trafia tym razem w słupek!- 46 min. - Po rykoszecie strzał Horzelskiego ląduje na poprzeczce !
- 44 min. - Kisielewski, Szurowski zatrudniali Radzika, ale bez efektu.
- 40 min. - GOL! 3-1! Szybka bramka Cracovii, Kapica na buliku wjechał pomiędzy dwoma zawodnika ruszył na bramkę i mierzonym strzałem ulokował gumę w bramce.

- 38 min. - Strzał Akimoto odbija Łuba, gospodarze przetrwali napór gości w przewadze.
- 37 min. - Kontra Domogały, z bulika ale mrozi pod pachą gumę Radziszewski.
- 36 min. - Bucenko przed bramką, ale nieczysto trafia w krążek i guma ląduje nad poprzeczką.
- 34 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Łuby, próbował Stoklasa i Kozłowski.
- 32 min. - Drzewiecki w znakomitej sytuacji, ale Radzik broni rakiem!
- 31 min. - Podsiadło wyszedł z ławki kar i z kontrą, podał do Kozłowskiego a jego strzał trafił w słupek!
- 30 min. - Kilka groźny strzałów gospodarzy, lecz obok słupka. Próbował Vachovec, Kruczek.
- 28 min. - Kolejna sytuacja Domogały, przed Radziszewskim ale znów prosto w niego.
- 27 min. - GOL! 2-1! Indywidualna akcja Bepierszcza wjechał w tercję zagrał przed bulik a tam kropnął mocno przy słupku Vachovec!
- 26 min. - Potężnie Kruczek z niebieskiej ale guma jak od skały odbija się od Radziszewskiego i wychodzi poza taflę.
- 23 min. - Domogała na wprost Radziszewskiego z dwóch metrów, ale trafia w bramkarza Zagłębia.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Svec zza bulika, spokojnie Radziszewski.
- 18 min. - Podanie przed bramkę ale Domogała prosto w Radziszewskiego.
- 17 min. - GOL! 1-1! Radzik odbija strzał Musioła ale do pustej dobija Csamango.
- 15 min. - Spod niebieskiej Bernacki, odbija Łuba.
- 14 min. - Uderzenie Podsiadły zza niebieskiej, odbija Łuba.
- 12 min. - Krążek w bramce Radziszewskiego, lecz sędzia zagwizdał zagranie wysokim kijem i przerwa w grze.
- 10 min. - Kisielewski z bulika, mrozi Radziszewski.
- 9 min. - Ładnie Bepierszcz minął obrońcę, ale jego uderzenie z nadgarstka ładnie odbija Radziszewski parkanem.
- 9 min. - Seria spalonych po obu stronach.
- 8 min. - Kisielewski obok bramki, dobitka zablokowana.
- 7 min. - GOL! 0-1! Kuriozalna bramka i błąd Łuby! Wrzuta ze środka lodowiska, centralnie z czerwonej linii Kany wpada do bramki Cracovii!
- 5 min. - Uderzenie Jaskólskiego zza bulika, pewnie Łuba.
- 5 min. - Svec obrócił się z gumą, ale uderzył obok bramki.
- 4 min. - Szurowski obok słupka.
- 1 min. - Charousek, ale spokojnie Łuba.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 4.00 43 43 0 0 0 0 90.70 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0