2018-11-30
18:30
III runda / 26 kolejka
1:0 Robert Korczocha #88 ( Daniił Oriechin #91, Patrik Spěšný #46 ) 4/4 17:05
2:0 Siemion Garszyn #10 ( Robert Korczocha #88, Dienis Trachanow #73 ) (+1) 5/4 43:27
54:49 2 min. Robert Korczocha #88 Wysoko uniesiony kij
59. min - GOOOL! 3:1! Oriechin pieczętuje zwycięstwo swojej ekipy, uderzając pod poprzeczkę
59. min - Niedokładnie grają oświęcimianie. Czas pracuje na korzyść gospodarzy.
58. min - Żaden z zespołów nie może pozwolić sobie na błąd.
58. min - Gramy w pełnych składach. W tym momencie każdy błąd może być bardzo kosztowny.
57. min - Kocioł pod toruńską bramką. Uderzał Jeżek, dobijać próbowali Gruszka i Daneczek. Spalony w polu bramkowym. Gra przerwana.
56. min - Uderzali Themar i Saur. Speszny jest jak skała.
55. min - Kara dla Karczochy, który wysokim kijem zaatakował Piotrowicza.
55. min - Trachanow z niebieskiej, ale wprost w Fikrta.
53. min - Maciejewski zdecydował się na indywidualną akcję. Wjechał do tercji, oddał strzał. Ale to za mało, by pokonać Spesznego.
52. min - Adrian Jaworski z niebieskiej. Rozpaczliwa interwencja Gruszki, który przyjął krążek na ciało.
51. min - Kamienkow ograł czterech przeciwników, ale jego uderzenie z bekhendu nie było już tak dobre.
50. min - Indywidualna akcja Mianciuka! Nie zdołał zaskoczyć Fikrta.
49. min - Garszyn do Oriechina! To powinien być trzeci gol dla gospodarzy.
49. min - Napór oświęcimian. Daneczek zza bramki do Gruszki! Speszny zdążył się przemieścić i odbić gumę.
48. min - Themar! Speszny z ogromnym trudem broni strzał Słowaka.
48. min - Themar pod bandy wrzucał gumę na toruńską bramkę, Tabaczek zbił krążek. Speszny był jednak czujny.
48. min - Świetnie na punktach wznowień radzi sobie Kiilholma.
47. min - Tabaczek z klepki, broni Speszny.
46. min - Garszyn i Karczocha kolejny raz rozmontowali obronę gości. Tym razem bez efektu bramkowego.
45. min - GOOOL! 2:1! Błąd Spesznego, Themar do Kiilholmy i biało-niebiescy łapią kontakt
44. min - GOOOL! 2:0! Świetnie rozegrana przewaga! Karczocha idealnie dograł do Garszyna. Ten z najbliższej odległości pokonuje Fikrta.
44. min - Unia wybija gumę z własnej tercji.
43. min - Kara dla Piotrowicza za przeszkadzanie.
42. min - Garszyn jest świetnie wyszkolony technicznie. Ładnie zabawił się z oświęcimskim defensorem.
41. min - Zaczynamy ostatnia odsłonę.

39. min - Sporo niedokładnej gry z obu stron.
39. min - Wanat ewidentnie przewrócony, ale ten faul umknął arbitrowi.
38. min - Parizek uderza z niebieskiej, ale ten strzał nie miał odpowiedniej jakości
36. min - Adamus! Dobre uderzenie napastnika Uniii. Speszny jest jednak dzisiaj świetnie dysponowany.
35. min - Błąd oświęcimian i znów w dobrej sytuacji znalazł się Dołęga. Broni Fikrt.
35. min - Saur! Potężne uderzenie, Spesznemu pomogli jego obrońcy. Ofiarnie grają torunianie.
34. min - Coraz groźniejsze są atak oświęcimian.
33. min - Sporo pracy ma teraz Speszny. Uderzał Piotrowicz.
32. min - Ależ kocioł pod toruńską bramką. Uderzali Gruszka, Kowalówka i Daneczek. Speszny nie dał się pokonać.
32. min - Gruszka! Szukał miejsca między parkanami Spesznego.
31. min - Nie da się ukryć, że oświęcimianie muszą zagrać agresywniej.
30. min - Dołęga sam na sam z Fikrtem! Górą oświęcimski bramkarz.
30. min - Malicki wraca na lód, gramy w pełnych składach.
29. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Już trzykrotnie wybili krążek z własnej tercji.
28. min - Na ławkę kar odesłany Malicki.
27. min - Sygnalizacja kary na ekipę z Oświęcimia. Dwie dobre okazje Mianciuka, uderzenie Zielińskiego, ale Fikrt ratuje swój zespół.
26. min - Coraz groźniejsi są torunianie.
25. min - Teraz Garszyn! To powinien być drugi gol dla gospodarzy.
25. min - Oriechin do Korczochy! Ten drugi nie zdołał oddać strzału.
24. min - Saur wrzucił gumę z niebieskiej, a Kiilholma zmienił tor lotu krążka. Speszny na posterunku.
24. min - Themar uderzenie ze środka tercji. Zablowane.
23. min - Sporo walki pod bandami, ale też niedokładności.
22. min - Teraz Wanat! Niecelnie.
22. min - Strzał Jaworskiego zablokowany.
21. min - Oświęcimianie szukają wyrównującego gola.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę!

20. min - Jeżek z nadgarstka, Speszny odbija gumę kaskiem.
18. min - Próbują odpowiedzieć oświęcimianie. Gospodarze rozpaczliwie się bronią.
18. min - GOOOOL! 1:0! Oriechin zza bramki do Karczochy, a ten, mimo nacisków ze strony oświęcimskiego defensora, zdołał trafić do siatki
17. min - Siły się wyrównują, bo torunianie popełniają błąd przy zmianie.
16. min - Walter! Potężne uderzenie, minimalnie niecelnie.
16. min - Kara dla Bezuszki.
16. min - Parizek! Broni Fikrt.
15. min - Teraz torunianie wystrzelili krążki z własnej tercji.
15. min - Saur! Potężne uderzenie, ale niecelne.
15. min - Kiilholma do Themara! Nie ma gola. Kolejny raz świetnie interweniuje Speszny.
14. min - Jeżek idealnie dograł do Kowalówki. Ten uderzył z pierwszego. Kolejny raz słupek ratuje Spesznego!
14. min - Kamienkow odesłany na dwie minuty na ławkę kar. Unia w podwójnej przewadze.
13. min - Jachym! Potężne uderzenie spod niebieskiej. Minimalnie niecelne.
13. min - Saur! Ładna indywidualna
12. min - Karczocha! Jak on tego nie trafił? Okazja była wyśmienita. Szczęście uśmiechnęło się do gości.
12. min - Oriechin! Ładne uderzenie z prawego bulika.
11. min - Bardzo dobrze się bronią oświęcimianie.
11. min - Ależ pięknie szarżującego Mianciuka powstrzymał Kiilholma. Krążek ponownie wybity.
10. min - Unia szybko wybija krążek z własnej tercji.
10. min - Saur wędruje na ławkę kar.
9. min - Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą. W obu przypadkach brakuje ostatniego podania.
8. min - Wrzutka Saura, praca na bramkarzu Tabaczka. Świetny refleks Spesznego.
7. min - Nie da się ukryć, że ta przewaga nie jest już tak dobrze rozgrywana jak poprzednia.
7. min - Błąd Gruszki, kontra torunian i uderzenie Oriechina. Niecelne.
6. min - Trachanow wystrzelił krążek poza taflę. Dwie minuty karne.
6. min - Błąd torunian i Andrej Themar miał dobrą okazję. Zabrakło niewiele.
5. min - Na razie oświęcimianie są dokładniejsi, oddają też więcej strzałów.
4. min - Jan Daneczek występuje w dwóch formacjach: drugiej i czwartej. Oczywiście na środku ataku.
3. min - Na Tor-Torze zameldowali się kibice Unii.
3. min - Koniec wykluczenia Mianciuka.
2. min - Themar próba sprytnego uderzenia z bekhendu. Broni Speszny.
2. min - Dobrze rozgrywają tę przewagę oświęcimianie. Sporo się dzieje pod toruńską bramką.
1. min - Jeżek wrzucił gumę z niebieskiej, Spesznego uratował słupek.
1. min - Kara dla Mianciuka. Unia w przewadze.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Speszny i Fikrt.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D