12:31 2 min. Michał Działo #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:26 2 min. Radosław Nalewajka #22 Opóźnianie gry
27:46 2 min. Damian Słaboń #9 Wysoko uniesiony kij
28:58 2 min. Marek Kaluža #16 Atak kijem trzymanym oburącz
31:27 2 min. Patryk Matusik #29 Atak kijem trzymanym oburącz
45:01 2 min. Jakub Michałowski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:07 2 min. Martin Kasperlík #27 Uderzanie kijem
49:07 4 min. Łukasz Podsiadło #20 Ostrość
58:38 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
- Koniec Meczu 1-4.
- 60 min. - Jeszcze pusta bramka gospodarzy ale dwukrotnie Łukasz Nalewajka nie trafił do bramki.
- 58 min. - GOL! 1-4! Do pustej bramki krążek pakuje Wróbel, który zmienił lot kierunku krążka po wrzuceniu gumy przez Pasia.
- 56 min. - Spod bandy Podsiadło, łapie Raszka.
- 50 min. - Mocny strzał Fabus z bulika broni Radziszewski
- 49 min. - Dubinin poszarpał się z Podsiadłem i obaj trafiają na ławkę kar.
- 48 min. - Zamieszanie pod bramką Raszki w okresie gdy sygnalizowana jest kara dla gości, jednak nie potrafi wepchnąć gospodarze gumy do bramki.
- 43 min. - GOL! 1-3! Fatalny błąd Radziszewskiego a może po prostu pechowa sytuacja! Kominek z niebieskiej wrzucił w roling gumę ta odbiła się tak niefortunnie od pleksi przy bandzie że wyszła przed pustą bramkę gdyż Radziszewski jechał za nią aby zatrzymać gumę! Kominek trafił do pustej bramki z uśmiechem na twarzy!
- 43 min. - GOL! 1-2!! Fabus dopadł do bezpańskiego krążka i z bliska pokonał Radziszewskiego.
- 41 min. - Kulas objechał bramkę podał wzdłuż, tam blisko trafienia był Radek Nalewajka, ale był blokowany.

- 40 min. - Koniec II tercji.
- 39 min. - GOL! 1-1! Wygrane wznowienie Bucenki i od razu z nadgarstka uderzył Luka. Zasłonięty Raszka zaskoczony a krążek przeleciał przy słupku.
- 39 min. - Świetna sytuacja Luki, ale krążek musiał zgasić rękawicą i wtedy dobijać - jednak prosto w Raszkę.
- 38 min. - Strzał Działy spod niebieskiej, pewnie Raszka.
- 37 min. - Z bulika uderzył Luka, ale prosto w raka Raszki.
- 36 min. - Dobra okazja Kozłowskiego, lecz z trzech metrów przestrzelił.
- 34 min. - Mocne uderzenie Kulasa z niebieskiej mija bramkę.
- 32 min. - Rutkowski z bliska dobija strzał ale Raszka odbija nad bramkę.
- 30 min. - Zza bulika Dubinin ale dobrze odbijaką Radziszewski.
- 29 min. - GOL! 0-1! Ogromne zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, kilka dobitek ale krążek ostatni wyłuskuje Fabus i pakuje ją do bramki! W tym samym czasie Kaluza ostro zaatakował kijem trzymanym oburącz Dubinina i trafia na ławkę kar.
-25 min. - Fatalna strata w obronie Charouska, sam na sam Fabus ale broni Radziszewski!

- Koniec I bezbarwnej tercji. Strzały: 6-16
- 19 min. - Pod bramkę Akimoto, tam z backhandu Kozłowski ale zbyt lekko i mrozi bramkarz JKH.
- 17 min. - Dużo chaosu z obu strony i niedokładnej gry
- 15 min. - Blisko sytuacji sam na sam Akimoto ale podanie przecięte przez obrońcę JKH.
- 13 min. - Grof z niebieskiej, w parkanach gumę zatrzymuje Radziszewski.
- 12 min. - Kara dla Działy, goście w przewadze.
- 9 min. - Kozłowski spod bandy ale zbyt lekko i łapie Raszka.
- 7 min. - Kulas z bulika, spokojnie bramkarz Zagłębia.
- 6 min. - Paś do Wróbla ten sam przed Radziszewskim ale trafia prosto w niego.
- 3 min. - Spod bandy Gimiński, łapie Radzik.
- 1 min. - Kasperlik, ale do raka spokojnie łapie Radziszewski.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.10 42 42 0 0 0 0 92.86 58:05 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0