III runda / 26 kolejka
0:1 Patryk Wronka #95 ( Martin Čakajík #24, Jesse Rohtla #11 ) 5/5 18:24
0:2 Marek Strzyżowski #80 ( Grzegorz Pasiut #18 ) 5/5 25:58
0:3 Bartosz Fraszko #17 Karny 36:43
1:3 Krystian Dziubiński #61 ( Joonas Sammalmaa #17, Marcin Kolusz #20 ) 5/5 46:22
60:00 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Ostrość
Jeszcze jakieś spięcie między Wielkiewiczem i Łopuskim. Mecz się już skończył.
Wronka do Łopuskiego, Łopuski mierzył w okienko po długim rogu, ale nieznacznie się pomylił.
60 min. Jeszcze Dutka próbował zaskoczyć bramkarza gości tuż po wznowieniu.
59 min. Daniel Kapica wjeżdża z lewego skrzydła i uderza w krótki róg.
57 min. Mocny strzał Devecki. Odrobny kijem paruje krążek do boku.
56 min. Guzik wywalczył krążek w pojedynku z Wronką. Liikanen strzelał, ale ponad bramką.
56 min. Będzie wyrównanie sił. Kara dla Michalskiego.
55 min. Trójkowy atak Podhala Daniel Kapica, Liikanen, Siuty, będzie kara dla gości.
Bomba Dutki spod niebieskiej mija prawy słupek Lindskouga.
54 min. Dziubiński indywidualnie, ale w bramkarza. Zeszło powietrze z nowotarżan, a bliscy byli wrócenia intrygi w tym meczu.
53 min. Wronka zagrywa przed bramkę do Łopuskiego, ale ten blokowany przez obrońców. Trzyma się za rękę, ale nie ma przerwy w grze.
52 min. Soczysty strzał Heikkinena spod niebieskiej wyjaśnia chwilowe wątpliwości co do losów tego meczu. Gol na 4:1 dla GKS.
51 min. Urbanowicz dogrywał do Tuhkanena, ale Fin zablokowany.
50 min. Siuty dogrywał do Różańskiego, ale niedokładnie.
49 min. Różański dwukrotnie spod niebieskiej. Za chwilę ponownie, w słupek. W międzyczasie Michalski nad bramką po podaniu Neupauera. Dobra przewaga Szarotek.
Sześciu na lodzie. Druga taka kara dzisiaj dla Katowic.
48 min. Groźny strzał Urbanowicza, kiedy już wydawało się że Podhale pójdzie za ciosem.
47 min. Koniec kary Podhala, obeszło się bez strat bramkowych. Dziubiński najsprytniej zachował się pod bramką gości i mamy bramkę dla Podhala. 3:1.
46 min. Koski wychodził z kontrą i strzelał zza obrońcy. Łapie bramkarz gości.
45 min. Zamek w wykonaniu gości. Rohtla z Łopuskim rozgrywają.
44 min. Kara dla Podhala. Wsół ratował groźną sytuację pod bramką faulem.
43 min. Kolusz indywidualnie, próbował zmieścić krążek w okienku nad barkiem bramkarza, ale przestrzelił.
Wielkiewicz tuż po wznowieniu huknął.
42 min. Neupauer strzelał, bramkarz odbija przed siebie, poprawka Siutego, ale znowu w bramkarza gości.
41 min. Łopuski wprowadzał krążek, niesygnalizowany strzał z nadgarstka, obok bramki.
Rozpoczynamy III tercję.
40 min. Pasiut dopadł do krążka odbitego od bandy za bramką, strzelił obok. Jeszcze Strzyżowski dobijał. Odrobny nie widział krążka, ale w porę go nakrył łapaczką.
39 min. Katowiczanie wyraźnie lepsi. Podhale próbuje cos zmienić w tym meczu.
38 min. Wronka ze środka uderza. Parkanem broni Odrobny.
Gol dla GKS. 3:0. Nad parkanem Odrobnego Fraszko wykorzystuje karnego.
Fraszko wychodził sam na sam, będzie karny.
Powtórka tego samego rozwiązania. Znowu bramkarz górą.
37 min. Kolusz Jaśkiewicz Neupauer, strzał. Broni bramkarz.
Będzie kara dla gości. Różański rzucony na bandę.
35 min. Liikanen strzela, ale wysoko ponad pleksą.
Sammalmaa przed bramkę do Neupauera, jego strzał broni Lindskoug.
34 min. Spokojne rozgrywanie zamka przez gości. Strzał Heikkinena.
33 min. Bomba Devecki spod niebieskiej. Łapie Odrobny.
Kara dla Podhala.
32 min. Neupauer wychodził sam na sam, ale sędzia przerwał grę. Krążek w bramce. Miśki poleciały na lodowisko. Ale gola nie będzie.
31 min. Sammalmaa próbuje zrobić różnicę w ataku, ale średnio to wychodzi.
30 min. Michalski zza bramki do Kolusza, strzał. Nie ma bramki.
28 min. GKS coraz pewniej rozgrywa.
27 min. Gol dla Katowic. Strzyżowski od razu po wznowieniu uderza w prawe okienko bramki Odrobnego.
26 min. Wielkiewicz świetnie do tyłu do Guzika, natychmiastowy strzał. Bramkarz chwyta w łapaczkę.
24 min. Tolvanen sam na sam. Nie ma gola. Jeszcze Liikanen dobijał.
23 min. Starzyński z boku uderzał, Odrobny broni parkanem.
22 min. Kolejna kara dla Podhala. Jaśkiewicz. 5 na 3.
21 min. Łopuski odwrócił się przed bramką i próbował strzelić po lodzie.
Rozpoczynamy II tercję. GKS gra z przewagą jednego zawodnika.
Koniec I tercji. W sumie spokojnej i wyrachowanej.
Strzyżowski wciskał krążek przy Odrobnym, jeszcze Devecka dobijał z bulika.
20 min. Kara dla gospodarzy. Mrugała.
19 min. Wronka zabawił się w tercji Podhala. Piękna indywidualna akcja i strzał w górny róg. Gol dla GKS!
18 min. Sawicki strzelał zza obrońcy. Odrobny na posterunku.
17 min. Jaśkiewicz dwa razy uderzał, raz broni bramkarz, drugi raz blokują obrońcy.
16 min. Sammalmaa aktywnie pod bramką gości, ale siła złego na jednego.
Nie ma gola.
15 min. Strzał z daleka grzęźnie gdzieś pod parkanami Odrobnego. Katowice się cieszą z gola. Będzie analiza wideo.
14 min. Fraszko próbował w zamieszaniu pod bramką wepchnąć krążek do bramki.
13 min. Liikanen próbował utrzymać krążek w tercji gości, ale nic z tego nie wynikło. Gramy w równych zestawieniach.
12 min. Podhale ma problemy z założeniem zamka.
Będzie wykluczenie dla gości. Skokan. Atak ciałem.
11 min. Laakkonen świetnie podał przed bramkę do Strzyżowskiego, który strzelał między parkany Wiedźmina, ale krążek się nie przecisnął.
10 min. Wielkiewicz ładnie zawinął zza bramki, ale Lindskoug broni.
9 min. Wronka wyszedł z kontrą sam na sam, zepchnięty do boku, nie zdołał pokonać Odrobnego.
Jaśkiewicz do Neupauera, ten potężnie huknął, ale ponad bramką.
8 min. Będzie wykluczenie dla gości. Zbyt duża ilość graczy na lodzie.
7 min. Kolusz wrzucał na bramkę GKS, Michalski nie strącił.
6 min. Strzyżowski w zamieszaniu pod bramką bardzo bliski wepchnięcia krążka obok słupka.
5 min. Strzyżowski zablokowany, Neupauer próbował się przedrzeć przez zasieki GKS.
4 min. Siuty z Sammalmą zagrali wysokim pressingiem, katowiczanie wyszli obronną ręką, ale w tercji Podhala uważna gra obrońców.
3 min. Starzyński dwukrotnie próbował zaskoczyć Odrobnego tuż pod bramką.
2 min. Spokojny początek katowiczan, Podhale ostrożne w obronie.
1 min. Dziubiński dopadł do bezpańskiego krążka i strzelał spod niebieskiej na bramkę, ale obok.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tatryski Podhale Nowy Targ podejmuje, jak na razie zdecydowanego, lidera naszych rozgrywek - Tauron KH GKS Katowice.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D