00:53 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Uderzanie kijem
00:53 5 min. Štěpán Csamangó #94 Ostrość
00:53 2 min. Štěpán Csamangó #94 Uderzanie kijem
02:02 2 min. Kacper Guzik #10 Atak kolanem
06:27 2 min. Eetu Koski #63 Atak kijem trzymanym oburącz
10:48 2 min. Maciej Kruczek #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:54 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
19:59 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Przeszkadzanie
19:59 2 min. Michal Vachovec #69 Przeszkadzanie
31:30 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
39:07 2 min. Maciej Kruczek #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec. 3:1 dla Podhala. Dziękujemy za uwagę.
Cracovia bez bramkarza. Dziubiński wychodzi z tercji i mimo asysty obrońcy zdobywa gola do pustej bramki, zamykając ten mecz.
60 min. Kapica próbował wymanewrować Odrobnego, jeszcze Domogała dobijał. Pół minuty do końca. Czas dla Cracovii.
59 min. Podhale próbuje mądrze bronić dostępu do własnej bramki.
58 min. Tolvanen kąśliwie spod niebieskiej.
57 min. Svec z backhandu bliski wyrówniania.
56 min. Kisielewski w poprzeczkę z zerowego kąta, w bramce już nie było Odrobnego.
55 min. Neupauer z Sammalmą świetną dwójkową akcję rozegrali, ale chwilę potem Kisielewski blisko okienka mierzył. Liikanen chwilę później miał szansę jeden na jeden.
54 min. Siuty do Koskiego zagrywał, ale fiński napastnik nie zdobywa bramki, która dałaby spokój Szarotkom w tym meczu.
52 min. Sammalmaa sam na sam po świetnym lobie Neupauera, ale był za bardzo pod kątem i nie zmieścił krążka w siatce.
51 min. Koski po podaniu od Kolusza chyba zbyt dużą pauzę zrobił i został zablokowany, ale miał jeszcze dwie szanse w tej akcji i ostatecznie po podaniu od Tolvanena umieszcza krążek w pustej bramce gości. 2:1 dla Podhala. Jeszcze będzie analiza wideo.
49 min. Bepierszcz się pokazał, w tercji gospodarzy, odegrał do Kamienieu. Strzał bez efektu bramkowego.
48 min. Kolusz utrzymał krążek w tercji Cracovii, zagrał do Jaśkiewicza, jego strzał ofiarnym rzutem broni Kisielewski.
47 min. Dziubiński nie przebił się ze strzałem przez trójkę obrońców, jeszcze Guzik huknął, ale po kiju, ponad bramką.
46 min. Sammalmaa zakręcił w tercji gości, Różański wyjeżdżał przed bramkę, jeszcze krążek wrócił do Sammalmy, ale ten nie zdołał zdobyć bramki, choć bardzo aktywny jest dzisiaj.
45 min. Tolvanen razi spod niebieskiej. Już raz mu się dzisiaj udało trafić.
44 min. Koski miał wyśmienitą okazję po podaniu Dziubińskiego, ale z bliska przed bramką trafił w Łubę.
43 min. Wyrównanie. Kruczek zakręcił za bramką i wcisnął krążek zza bramki. 1:1.
42 min. Szarotki jakby lekko uspokoiły się po zdobyciu bramki, o którą starały się całą II tercję.
41 min. Gol dla Podhala. Kolusz do Tolvanena, który w kolejnej swojej próbie nie daje szans Łubie. 1:0 dla Podhala.
Jeszcze minuta przewagi Podhala, jeśli nie padnie gol.
Rozpoczynamy III tercję.
NAJLEPSZE ŻYCZENIA dla Rafała, z okazji 40-tych urodzin!!
Koniec II tercji z wyraźną przewagą Podhala.
Zapała huknął po dobrze rozegranym zamku, ale Łuba dzielnie się dzisiaj spisuje.
40 min. Dziubiński ścięty z nóg. Maciej Kruczek wędruje na ławkę kar.
39 min. Zapała wygrał wznowienie, natychmiastowy strzał Tolvanena. Broni Łuba.
Dziubiński sam, tuż po wznowieniu wygranym przez Koskiego. Mrozi Łuba.
Podhale napiera. Goście ratują się kolejnym uwolnieniem.
38 min. Sammalmaa świetnie opanował krążek na niebieskiej, zagrał do Guzika, jego strzał dobijał jeszcze Jaśkiewicz, ale nie ma gola. Jeszcze Tolvanen spod bandy mocno uderza.
Bezpański krążek trafił do Vachovca, strzał pod pachę Odrobnego, krążek wyślizgnął się na lód, ale krakowianie nie zdołali dobić.
37 min. Mrugała urwał się z obrony, wjechał do tercji gości i zagrał przed bramkę do Sammalmy, ale ten nie skorzystał z tego podania.
36 min. Damian Kapica dwukrotnie próbował się urwać z kontrą, ale dwa razy zasygnalizowany spalony.
35 min. Guzik dynamicznie objechał bramkę Łuby i próbował od zakrystii się do niej dostać z krążkiem.
34 min. Po okresie naporu Szarotek, Kisielewski miał kolejną szansę oko w oko z Odrobnym, ale młodemu napastnikowi Cracovii brakuje chyba trochę zimnej krwi.
Sammalmaa do Dziubińskiego, kiedy już wydawało się że goście wyjdą z tercji. Strzał natychmiastowy, ale ponad bramką.
34 min. Bardzo dobra tercja w wykonaniu Podhala, ale tę akcję w zamku chyba zbyt koronkowo próbowali rozegrać gospodarze. Spalony w polu bramkowym.
33 min. Dziubiński najpierw próbował sam, później dograł do najeżdżającego Tolvanena.
32 min. Kolejne uwolnienie, sędziowie nie pozwalają dokonać zmiany. Nerwowo w boksie gości. Będzie kara za opóźnianie gry.
31 min. Dziubiński do Tolvanena Siuty strącał. Nie ma gola, goście ratują się wybiciem na uwolnienie.
30 min. Znowu ładne wyjście Podhala z własnej tercji, Michalski chyba niepotrzebnie próbował sam zakończyć akcję.
29 min. Domogała sam wyszedł przed Odrobnego, nie słyszał gwizdka liniowego, był spalony, znowu niepotrzebne spięcie.
Świetnie Sammalmaa do Guzika, ten do Neupauera, dynamiczna akcja Podhala, ale nie zakończona bramką.
28 min. Moksunen natychmiast strzela po podaniu Michalskiego. Bramkarz gości czujny. Guzik z Sammalmą blisko przed bramką zagrozili Łubie, strzał Jaśkiewicza spod niebieskiej po kiju nad pleksę.
27 min. Vachovec znalazł się sam przed Odrobnym, ale nie zdołał go pokonać.
26 min. Vahovec uderza z dystansu, w tej samej akcji Kisielewski mógł z bliska zdobyć gola.
25 min. Kolusz miał pustą bramkę, ale nie opanował krążka, za chwilę Sammalmaa zza bramki podaje do Tolvanena, jeszcze Michalski z bliska uderzał, ale świetna interwencja Łuby ratuje gości, świetny moment Podhala.
24 min. Domogała przed szansą, za chwilę Neupauer z drugiej strony.
23 min. Bomba Kruczka z niebieskiej, Cracovia wraca do gry.
22 min. Tolvanen sam zakręcił obrońcami w tercji gości i uderzył nad bramką, dynamicznie zaczęło Podhale.
21 min. Dziubiński uderzał, krążek wypadł z łapaczki Łuby, jeszcze Kolusz poprawiał, ale krążek ześlizgnął mu się z kija.
II tercja
Koniec wyrównanej I tercji z lekką przewagą w sytuacjach bramkowych dla Cracovii.
Jeszcze będzie obopólne wykluczenie. Vachovec i Neupauer.
Jeszcze Domogała z Kapicą próbują coś ugrać pod bramką Szarotek.
20 min. Zapała mocno uderza i trafia w nogi Musioła, to musiało zaboleć.
19 min. Svec strącał po strzale Kamienieu przed bramką i był bliski umieszczenia krążka między parkanami Odrobnego.
18 min. Najpierw Michalski aktywnie pod bramką Łuby, później jeszcze uderzał z dystansu Zapała. Dobrze bramkarz Cracovii.
17 min. zamieszanie pod bramką Podhala, Tolvanen bez kija, Kisielewski aktywny, ale skończyło się na strachu dla Szarotek.
16 min. Podhale umiejętnie wprowadziło krążek do tercji gości, Dutka uderzał spod niebieskiej, Łuba chwyta do łapaczki.
Damian Kapica świetnie indywidualnie, wyjechał na środek przed bramkę ze skrzydła i pociągnął z nadgarstka.
15 min. Jaśkiewicz uderza spod niebieskiej. Podhale próbuje się odgryzać.
14 min. Kruczek strzela w przewadze gości, tylko zadzwonił słupek.
13 min. Kamienieu strzela w zestawie 4 na 4.
12 min. Tym razem Kolusz do Tolvanena zza bramki, ale ten nie opanował krążka na niebieskiej. Tylko jęk zawodu na trybunach.
Tolvanen strzelał Kolusz strącał przed bramką. Blisko było.
11 min. Szurowski jeszcze raz groźnie spod niebieskiej. Chwilę później Dziurdzia sam na sam z Odrobnym, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Szarotek. Będzie kara dla Cracovii tym razem.
10 min. Bepierszcz próbował sam wprowadzić, ale Podhale umiejętnie wybija Cracovię z uderzenia.
9 min. Dziubiński przejął w tercji Cracovii bezpański krążek i strzelił zza obrońcy, Łuba nie dał się zaskoczyć.
8 min. Svec do Domogały, ten od razu do Szurowskiego na niebieską, potężny strzał, broni Wiedźmin.
7 min. Koski agresywnie w ataku, zdaniem sędziego przekroczył przepisy. Będzie kolejna kara dla Podhala. Nerwowo na trybunach.
6 min. Kolusz przed bramkę spod niebieskiej, Siuty strącał, broni Łuba.
5 min. Po początkowym chaosie zaczyna się gra w hokeja. Różański zablokowany, w odpowiedzi. Domogała miał szansę w wyjściu 2 na 1, ale grał sam i nie trafił w okienko bramki Odrobnego.
4 min. Vachovec na strącenie przed bramkę dogrywał. Koniec kary Podhala.
3 min. Kapica do Domogały, mocny strzał grzęźnie w nogach obrońców.
2 min. Gra robi się brutalna, a mecz jeszcze dobrze się nie zaczął. Wykluczenie dla Guzika.
Mamy boks już na początku meczu. Wielkiewicz i Csamango. Zjeżdżają do szatni. Cracovia i tak w okrojonym składzie, jeszcze bardziej się osłabia.
1 min. Damian Kapica sam przejechał połowę lodowiska, blisko bramki uderzał groźnie, ale nie ma gola.
Rozpoczynamy I tercję.

Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Derby Małopolski. Tatryski Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#25 Błażej Kapica B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 1 1.00 29 29 0 0 0 0 96.55 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0