Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Regularny
18:00
III runda / 29 kolejka
0:1 Niko Tuhkanen #56 ( Patryk Wronka #95 ) (+1) 5/4 06:44
1:1 Juha Kiilholma #28 ( Andrej Themár #88, Jakub Šaur #33 ) (+1) 5/4 12:30
2:1 Sebastian Kowalówka #12 ( Dariusz Gruszka #79, Kamil Paszek #9 ) (+1) 5/4 43:49
2:2 Damian Tomasik #15 ( Grzegorz Pasiut #18 ) 5/5 48:31
2:3 Janne Laakkonen #62 ( Grzegorz Pasiut #18, Marek Strzyżowski #80 ) 5/5 52:52
58:37 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
55. min - GOOOL!!! Fatalny błąd Fikiego, który puszcza krążek. Bramkę zdobywa Wronka.
53. min - GOOOL!!! Lakkonen strzela! Sędzie przeprowadzi analizę wideo. Bramka zaliczona
52. min - Bardzo dobrze przewagę rozgrywają Katowice, jednak w ostatniej fazie akcji nie są w stanie strzelić.
51. min - Jeden z zawodników Katowic dostał świetne podanie i wyszedł sam na sam. Tuż przed oddaniem strzału krążek wybił mu Jachym. Sędzia dyktuje karę. Jest to kolejna niezrozumiała jego decyzja w tym meczu.
48. min - GOOOL!!! Tomasik ściągnął pajęczynę z okienka bramki strzałem z niebieskiej!
46. min Rohtla groźny strzał na bramkę.
46. min - Katowice podrażnione bramką rzuciły się do ataku.
44. min - GOOOL!!! Gruszka podaje do Kowalówki, a ten wykańcza do pustej!
44. min - Vehmanen niebezpieczna wrzutka, odbijakiem Lindskoug.
42. min - Gruszka indywidualny rajd, zakończony kąśliwym uderzeniem z nadgarstka.
41. min - Najpierw Themar nieczysto z nadgarstka. Potem próbował Saur z niebieskiej, ale broni Lindskoug.

40.min - Piotrowicz w swojej indywidualnej akcji w ostatnim momencie stracił równowagę i nie był w stanie skutecznie strzelić.
39. min - Jachym zza zasłony! Ten strzał mógł zaskoczyć katowickiego golkipera.
39. min - Adamus potężnie po lodzie. Strzał był tak mocny, że odbity krążek wyleciał na trybuny.
38. min - Dosyć słabe rozegranie podwójnej przewagi. Hokeiści strzelają z daleka na niezasłoniętego golkipera gości.
38. min - Oświęcimianie nie potrafią wykorzystać wielu okazji. Wielokrotnie próbował Jeżek i Bezuszka. Dwa razy skutecznie nie był w stanie dobić Paszek.
36. min - Groźny strzał Fraszki.
36. min - Wanacki objechał bramkę i z bekhendu próbował.
35. min - Fraszko dostał doskonałe podanie, ale nie wykorzystał tego. Krążek po interwencji bramkarza odbił się od poprzeczki.
35. min - Tabaczek sprytnym strzałem z zerowego kąta chciał zaskoczyć Lindskouga. Niewiele brakowało!
34. min - Deveczka z niebieskiej. Fiki łapie z drobnymi problemami.
33. min - Tukhanen groźnie z niebieskiej. Rykoszet mógł zmylić Fikiego, jednak krążek obok bramki.
33. min - Błąd oświęcimskiej defensywy. Niewiele brakował a Strzyżowski zamienił by to na gola.
31. min - Wronka zza bramki do Urbanowicz, ten strzela z pierwszego, ale wprost w bramkarza.
31. min - Wanacki z bulika nad bramką.
30. min - Andrej do Kiilholmy, ten świetnie do Tabaczka. Gol! Jednak sędzia nie uznaje bramki, ponieważ została strzelona łyżwą.
29. min - Tomasik z nadgarstka. Niepewnie broni Fiki.
28. min - Wronka wykorzystał swoją szybkość. Objechał bramkę i chciał wepchnąć krążek, w ostatniej chwili zablokował go oświęcimski defensor.
27. min - Błąd oświęcimskiej defensywy. Bardzo dobrze pokazał się Sawicki, ale nie zdołał zamienić tej sytuacji na bramkę. Świetnie w bramce czeski golkiper.
27. min - Tukhanen strzelał z niebieskiej na zasłoniętego Fikiego. Bramkarz odbija parkanem.
24. min - Themar! Strzał po rykoszecie obok bramki.
24. min - Sebastian Kowalówka z okolic lewego bulika z nadgarstka. Łapie Lindskoug.
23. min - Sawicki z dobrej pozycji kąśliwe uderzenie. Fiki odbija.
22. min - Deveczka z linii niebieskiej. Zasłonięty Fiki z problemami.
21. min - Rohtla bardzo aktywny. Najpierw szybki wjazd w tercje i strzał po lodzie. Następnie podawał zza bramki do Devecki na strzał z pierwszego krążka, a później sam uderzał z bekhendu.

Koniec I tercji

18. min - Przepraszamy! Drobne problemy z internetem. Katowice grają agresywnie, momentami chamsko i łapią dużo kar. Teraz Unia w podwójnej przewadze, ale nieporadnie rozgrywają.
13. min - GOOL!! Andrej Themar zamarkował strzał i podał do Kiilholmy, który pokonał Lindskouga.
12. min - Themar w swoim stylu spróbował z okolic bulika. W ostatniej chwili blokowany.
11. min - Tabacek doskonale przeciął podanie. Szybka kontra oświęcimian. Indywidualna akcja Jeżka.
9. min - Rohtla ładnie obrócił się z krążkiem i oddał kąśliwy strzał.
9. min - Teraz swoich sił spróbował Wronka. Fiki łapie bez problemu do raka.
9. min - Pasiut groźny strzał z nadgarstka. Minimalnie obok bramki.
7. min - GOOOL!!! Błyskawicznie przewagę wykorzystują Katowiczanie. Tukanen wystrzelił z niebieskiej, a krążek wpadł do bramki między nogami Fikiego.
6. min - Pasiut po lodzie. Fiki zbija do boku.
5. min - Bartosz Fraszko dostał dobre podanie, jednak nie trafił w krążek.
4. min - Katowice w pełnym zestawieniu.
4. min - Themar strzela! Trafił jednak w swojego kolegę z drużyny.
3. min - Gruszka w wyśmienitej okazji. Szczęśliwie broni Kevin Lindskoug.
2. min - Bezuszka strzela, krążek zbija jeden z zawodnków. Dobrze broni Lindskoug.
2. min - Pierwsza przewaga w tym meczu. Jeżek przed bramkę. Zamieszanie podbramkowe.

Za niedługo zaczynamy! W bramkach Michal Fikrt oraz Kevin Lindskoug.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D