5:4 k. (1:2, 1:2, 2:0, d. 0:0, k. 3:2) Zakończony
16:34 2 min. Paweł Zygmunt #15 Uderzanie kijem
42:59 2 min. Jauhienij Kamienieu #5 Atak kijem trzymanym oburącz
47:27 2 min. Adam Domogała #20 Zahaczenie
57:48 2 min. Peter Tabaček #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec dogrywki. Przed nami rzuty karne.
65. min - Teraz groźniej pod krakowską bramką. Uderzali Jachym i Kowalówka.
64. min - Vachovec! Dobitka Csamango! To powinien być rozstrzygający gol.
63. min - Obie drużyny zbyt pasywnie grają, chyba liczą na rzuty karne.
62. min - Na razie wspólne wjazdy. Zero dogodnych okazji.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Koniec regulaminowego czasu gry. Przed nami dogrywka.
60. min - Gospodarze wybijają krążek i oddalają zagrożenie.
59. min - Ofiarnie bronią się oświęcimianie.
58. min - Kara dla Tabaczka. Czas dla Cracovii.
57. min - Piotrowicz ładna indywidualna akcja. Strzał, dobitka. Nie ma gola!
56. min - GOOOL! 4:4! Kowalówka zza bramki do Daneczka, a ten strzela wyrównującego gola.
55. min - Krakowianie schowani za podwójną gardą. Chcą dociągnąć ten wynik do końcowej syreny.
53. min - Tempo meczu wyraźnie siadło.
51. min - Krakowianie odetchnęli z ulgą. Teraz szukają piątego gola, który pozwoliłby im uspokoić grę.
50. min - Analiza wideo. Nie ma gola.
50. min - Gruszka! Miał przed sobą pustą bramką. Nie ma gola! Ogromny kocioł pod krakowską bramką. Gra przerwana.
50. min - Wybronili się krakowianie.
49. min - Zamek w wykonaniu Unii, ale nie ma on takiej jakości jak poprzedni.
48. min - Kara dla Domogały. Oświęcimianie przed kolejną szansą.
46. min - Odżyły nadzieje oświęcimian.
45. min - GOOOL! 3:4! Wykorzystana przewaga Unii. Vehmanen z bliskiej odległości pokonuje Łubę. Pobudza kibiców do działania.
44. min - Czwarta formacja gospodarzy rozgrywa tę przewagę. Dwa uderzenia Jakuba Saura obronione przez Łubę.
43. min - Kara dla Cracovii. Unia ma jeszcze szansę, by wyjść z tego meczu z twarzą.
42. min - Jeżek wprowadza krążek. Wrzutka, niezbyt pewnie broni Łuba.
41. min - Pierwsza interwencja Fikrta w tej odsłonie. Dobrze obronił uderzenie Domogały.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Seria uwolnień. Do końca kilkanaście sekund.
38. min - Nie jest to porywające widowisko.
36. min - Bardzo niedokładnie grają gospodarze. Są wolniejsi od krakowian o pół tempa.
35. min - Część kibiców dopinguje czeskiego golkipera, inni domagają się wejścia Sebastiana Lipińskiego.
34. min - GOOOL! 2:4! Tymczasem Fikrt wypluwa gumę przed siebie. Dopada do niej Kapica i strzałem do pustej bramki zdobywa czwartego gola dla Cracovii
33. min - Unia stara się iść za ciosem. Odważniej grają biało-niebiescy.
32. min - GOOOOL! 2:3! Indywidualna akcja Tabaczka zakończona celnym strzałem
31. min - Tabaczek sam na sam z Łubą. Górą krakowski bramkarz.
30. min - Oświęcimianie szukają kontaktowego gola.
29. min - Krążek odbijał się od FIkrta jak piłeczka tenisowa od kortu. Nie ma czwartej bramki dla Cracovii.
28. min - GOOOL! 1:3! Kamiński oddał krążek na niebieską do Musioła, a ten potężnym uderzeniem zaskoczył Fikta
27. min - Csamango uderzył z nadgarstka, guma przez kilka sekund była w polu bramkowym.
26. min - Ostatnie minut pod dyktando krakowian. Są dokładniejsi, kreują więcej okazji i częściej strzelają. Unia ma problemy, by wyjść z tercji.
25. min - Kamienieu z niebieskiej! Broni Fikrt.
24. min - Bepierszcz łatwo ograł Saura i miał dobrą okazję. Jego strzał z bekhendu nie miał odpowiedniej jakości.
23. min - Za kontuzjowanego Szurowskiego gra Musioł.
22. min - Bandy zaczęły trzeszczeć.
22. min - Unia próbuje szybko odpowiedzieć, ale Łuba na razie broni bardzo pewnie.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Krążek dla Pasów.

20. min - Kruczek uderzył spod linii niebieskiej, broni Fikrt.
19. min - Jeden z najgorszych okresów gier w przewadze w wykonaniu Unii w tym sezonie. Pasy nie musiały się namęczyć, by przetrzymać to osłabienie.
18. min - Unia na razie nie oddała strzału w tej przewadze.
17. min - Kara dla Zygmunta.
17. min - Adamus! Ładnie uderzył w kierunku długiego rogu bramki. Łuba na szpagacie łapie krążek.
16. min - GOOOL! 1:2! Wrzutka Noworyty z niebieskiej, a Domogała sprytnie przekierował krążek do bramki
15. min - Sporo indywidualnych błędów w szeregach obu ekip.
14. min - Gruszka przechwycił krążek, popędził na krakowską bramkę, ale jego uderzenie zablokowane.
13. min - Szurowski zjechał z lodu. Wygląda to na poważną kontuzję.
12. min - Svec z nadgarstka! Broni Fikrt.
11. min - Gruszka zjechał z lewego skrzydła do środka tafli. Uderzył z nadgarstka. Łuba zdążył złączyć parkany.
10. min - Kapica! Na raty próbował zaskoczyć Fikrta. Drugi strzał oddał z powietrza.
9. min - Sporo na lodzie widzi Juha Kiilholma. Dostrzegł Themara, ale ten zbyt długo składał się do strzału. Efekt? Noworyta blokuje uderzenie Słowaka.
9. min - GOOOOL! 1:1! Wygrane wznowienie przez Daneczka i Adrian Kowalówka potężny strzałem zaskoczył Łubę! Pluszaki wędrują na lód
8. min - Wanat próbował indywidualnej akcji. Zakończył ją strzałem, ale lepszym rozwiązaniem byłoby dogranie do podłączającego się Jachyma.
7. min - Themar! Ładnie pociągnął z nadgarstka. Łuba zdołał odbić krążek.
7. min - Unia mocno podrażniona. Ruszyła do ataku.
6. min - GOOOL! 0:1! Vachovec strzałem z bekhendu pokonał Fikrta
5. min - Niezłe tempo tego spotkania. Tylko ta niedokładność.
4. min - Kiilholma! Łuba pewnie broni.
3. min - Piotrowicz! Ładne uderzenie z lewego bulika, ale minimalnie niecelne
2. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
1. min - Zaczynamy spotkanie. Pierwszy bulik dla Cracovii. W bramkach Fikrt i Łuba.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D