03:11 2 min. Krzysztof Dudkiewicz #88 Zahaczenie
18:22 20 min. Grigorij Stawisskij #7 Kara meczu za niesportowe zachowanie
18:22 5 min. Grigorij Stawisskij #7 Ostrość
18:22 2 min. Grigorij Stawisskij #7 Uderzanie kijem
18:22 20 min. Kacper Guzik #10 Kara meczu za niesportowe zachowanie
23:45 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Przeszkadzanie
26:48 2 min. Krystian Dziubiński #61 Trzymanie kija przeciwnika
47:45 2 min. Jarosław Różański #7 Przeszkadzanie
52:59 2 min. Kamil Filip #67 Uderzanie kijem
52:59 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Ostrość
Koniec meczu. Polonia robiła co mogła.
59 min. Sztuczka techniczna Sammalmy, jeszcze Dziubiński próbował przechytrzyć bramkarza, ale Kraus dzielnie sobie radzi.
58 min. Neupauer do Różańskiego, ale obrońca blokuje strzał.
57 min. Ostrzeliwanie bramki gości. Kraus wychodzi obronną ręką.
56 min. Moksunen miał szansę, sam przed bramką Krausa.
55 min. Podhale przeważa zdecydowanie w grze 4 na 4, ale nie ma z tego efektu bramkowego.
53 min. Będzie obopólne wykluczenie. Filip i Wielkiewicz.
52 min. Różański do Neupauera, strzał po lodzie, jeszcze Koski próbował dobijać, ale nie opanował krążka.
51 min. Rybak wrzucał na bramkę, Odrobny czujny.
50 min. Wielkiewicz wychodził z Zapałą 2 na 1, ale podanie na backhand, wyrzuciło Kazka za bramkę. Jeszcze Zapała do Wajdy, ale strzał obrońcy Podhala broni bramkarz.
49 min. Zamek w wykonaniu Polonii. Kamieniecki wrzucał na bramkę. Odrobny łapie.
48 min. Różański w walce o krążek spowodował upadek przeciwnika w tercji ataku. Będzie kara dla gospodarzy.
47 min. Atomowy strzał Dutki z niebieskiej obroniony przez Krausa.
46 min. Dybaś po zwodzie mierzył w okienko. Broni Wiedźmin.
45 min. Jeszcze raz Wajda w tercji rywala, ale jego strzał broni Kraus.
44 min. Wajda przy zmianie gości wjechał w tercję i uderzył. Krążek po łapaczce bramkarza nad bramką minimalnie.
42 min. Wielkiewicz trafia w słupek. Bramkarz już leżał.
41 min. Różański do Dziubińskiego, ten wyszedł z Koskim do tercji rywala. Koski wraca do Dziubińskiego, strzał minimalnie obok.
Rozpoczynamy III tercję.
Przetrzebiona kadrowo Polonia próbuje walczyć. Koniec II tercji.
Jeszcze Bajon uderzał na bramkę Wiedźmina.
40 min. Kapica sam próbował rozwiązać akcję pod bramką Krausa.
W odpowiedzi Dudkiewicz sam na sam z Odrobnym, ale nad bramką uderzył.
38 min. Wielkiewicz znowu ładnie zamieszał pod bramką gości. Sammalmaa spudłował w dobrej sytuacji. Ostrzeliwanie bramki Krausa.
37 min. Znowu Piotr Bajon próbował napsuć krwi bramkarzowi Podhala.
35 min. Kapica do Neupauera, natychmiastowy strzał, jakimś cudem ten krążek nie wpada do siatki.
34 min. Kolusz pięknym strzałem w okienko zdobywa ósmą bramkę dla Podhala.
33 min. Wielkiewicz zrobił świetną pauzę i zagrał do Sammalmy, jak to nie wpadło?
31 min. Hovinen trafia w słupek.
Gol dla Podhala. 7:1.
30 min. Honorowe trafienie dla Polonii. Bajon.
29 min. Świetne podanie Zapały do Sammalmy, ale ten nie opanował krążka.
28 min. Wykluczenie dla Podhala. Krzemień w zamku trafia w boczną siatkę.
25 min.Hat trick Różańskiego, świetna trójkowa akcja w zamku. Różak dopełnia formalności.
25 min. Dziubiński i Neupauer rozgrywają z Hovinenem. Dwa potężne strzały tego ostatniego broni bramkarz.
24 min. Koski hakowany. Będzie kolejne wykluczenie dla gości.
23 min. Trójkowa akcja Siuty Zapała Michalski, poprawiał Dutka z niebieskiej, broni bramkarz mimo strącenia przed bramką.
22 min. 5:0 dla Podhala. Różański do pustej bramki dobija strzał Koskiego.
21 min. Podhale zamyka Polonię w tercji obronnej.
Rozpoczynamy II tercję.
20 min. 4:0 dla Podhala. Neupauer ze stoickim spokojem ogrywa bramkarza gości.
20 min. 3:0 dla Podhala. Różański dobija strzał spod niebieskiej swojego partnera z drużyny.
19 min. Guzik i Stawisskij będą odesłani do szatni. Polonista dodatkowo osłabi swój zespół karą dwuminutową.
19 min. Worwa do Guzika, ten bliski podwyższenia prowadzenia. Bramkarz mrozi krążek. Mamy bójkę.
Gol dla Podhala! Guzik po wznowieniu dynamicznie wjechał na bramkarza i między parkanami trafił do siatki.
18 min. Różański do Hovinena, ten wrzucał na bramkę, Kraus chwyta w łapaczkę.
17 min. Nieśmiała kontra Polonii zakończona celnym strzałem.
16 min. Wajda najechał na bramkę Polonii niczym rasowy napastnik.
15 min. Neupauer świetnie zagrywał do Sammalmy przed bramką, ale Fin nie zmieścił krążka w siatce.
14 min. Dziubiński podaje do Moksunena, strzał broni bramkarz, krążek przetacza się nad nim i nad bramką.
13 min. Gol dla Podhala! Michalski po podaniu Wielkiewicza, strzela górą, obok interweniującego bramkarza.
12 min. Neupauer, natychmiastowy strzał sprzed bramki, ale obok.
11 min. Koski znalazł się sam przed bramką Polonii, ale za słabo uderzał.
10 min. Dudkiewicz próbuje rozgrzać Odrobnego po drugiej stronie.
9 min. Worwa z Koluszem, aktywnie pod bramką Polonii, jeszcze Daniel Kapica przed bramką popracował, ale nie ma gola.
8 min. Piękna indywidualna akcja Zapały, położył obrońców, ale strzał minimalnie niecelny.
8 min. Neupauer po lodzie z nadgarstka, bramkarz gości broni parkanem. Polonia wybija na uwolnienie.
7 min. Koski przez całą szerokość lodu do Różańskiego, ten do środka do Dziubińskiego, ale bramkarz gości na posterunku.
6 min. Gramy w pełnych składach. Polonia próbuje coś ugrać pod bramką Podhala.
5 min. Tolvanen z Koskim rozegrali zamek. Ten pierwszy strzelał.
4 min. Kolusz dwukrotnie uderza spod niebieskiej, ale bramkarz gości górą.
4 min. Wielkiewicz indywidualnie, wjeżdża w tercję gości i jest faulowany. Będzie pierwsze wykluczenie.
3 min. Dutka spod niebieskiej uderza w światło bramki.
2 min. Wąsiński uderza z lewego kąta na bramkę Odrobnego.
1 min. Tolvanen strzela z lewego bulika bramkarza i trafia w słupek.
Zaczynamy I tercję.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tatryski Podhale Nowy Targ podejmuje Węglokoks Kraj Polonię Bytom.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D