III runda / 33 kolejka
0:1 Jarosław Rzeszutko #13 ( Andrij Michnow #28 ) (+1) 5/4 16:11
0:2 Tomáš Sýkora #74 ( Alexander Szczechura #8, Michael Cichy #78 ) 5/5 17:30
1:2 Tomasz Kozłowski #18 ( Vladimír Luka #94, Kamil Charousek #8 ) 5/5 34:12
1:3 Michał Kotlorz #87 ( Radosław Galant #24, Bartłomiej Jeziorski #91 ) 5/5 35:17
2:3 Tomasz Kozłowski #18 ( Vladimír Luka #94, Denis Akimoto #22 ) (+1) 5/4 36:50
Koniec.
60. min - Sykora przechwycił krążek, mógł umieścić go w pustej bramce, lecz dograł jeszcze do Michnowa
60. min - Gospodarze w szóstkę przeciwko czwórce tyszan. Jeśli mają wyrównać, to właśnie teraz.
59. min - Trener Zagłębia bierze czas.
59. min - Będzie chyba kara dla Johna Murraya za opóźnianie gry.
58. min - Bardzo niedokładnie grają obie drużyny. Sporo niecelnych podań.
57. min - Czas zaczyna pracować na korzyść tyszan.
56. min - Sosnowiczanie też nie rezygnują. Murray dobrze interweniuje po uderzeniach Bernackiego i Stoklasy.
55. min - Indywidualna akcja Pociechy. Uderzenie z nadgarstka, nie ma gola.
54. min - Potężne uderzenia Pociechy i Komorskiego. Broni Radziszewski.
53. min - Sykora wbił się w Radziszewskiego. Spalony w polu bramkowym i gra przerwana.
52. min - Co jak co, ale twardej walki dzisiaj nie brakuje.
50. min - Kozłowski z pełnego zamachu! Murray broni.
49. min - W ostatnich minutach okazji bramkowych jak na lekarstwo.
47. min - Zaiskrzyło między Stojkiem a Pociechą. Tym razem obyło się bez kar.
46. min - Błąd Radziszewskiego przy wybiciu krążka. Rzeszutko od razu zdecydował się na strzał, ale sosnowiecki golkiper w porę się zrehabilitował.
45. min - Luka kąśliwie uderzył! Świetnie interweniuje Murray. Jęk zawodu na trybunach.
44. min - Widać, że obie ekipy nie chcą popełnić błędu. Starają się grać dokładnie.
43. min - Sporo męskiej, twardej walki.
42. min - Szczechura jest już na lodzie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Zagłębie jeszcze przez 19 sekund zagra w przewadze.

40. min - Ale to im się nie udało.
40. min - Ależ zdeterminowani są gospodarze. Bardzo zależy im na tym, aby jeszcze przed przerwą wyrównać.
39. min - Kolejna kara dla tyszan. Szczechura udaje się na ławkę kar.
38. min - W sporych tarapatach są tyszanie. Seria prostych błędów i Bucenko mógł doprowadzić do wyrównania.
38. min - GOOOL! 2:3! Kozłowski chciał dograć do lepiej ustawionego partnera, guma odbiła się od tyskiego defensora i trafiła do bramki
37. min - Kara dla Ciury.
36. min - GOOOL! 1:3! Błyskawiczna odpowiedź tyszan. Galant dograł do podłączającego się do akcji Kotlorza, a ten precyzyjnym uderzeniem z nadgarstka zaskoczył Radziszewskiego
35. min - GOOOL! 1:2! Mamy kontaktowego gola dla Zagłębia. Dobre dalekie podanie Charouska do Luki, ten wzdłuż bramki do Kozłowskiego. Murray pokonany
34. min - Coraz odważniej atakują sosnowiczanie.
33. min - Potężne uderzenie Komorskiego. Radziszewski odbił gumę parkanem.
31. min - Stojek! Ładnie przedarł się przez zasieki obronne tyszan, oddał strzał, ale Murray był na posterunku.
30. min - Gramy w pełnych składach.
29. min - Koronkowo rozegrana przewaga. Uderzenie Cichego w ostatniej chwili podbite przez sosnowieckiego defensora.
29 . min - Kontra Zagłębia, zakończona strzałem, Akimoto. Murraya znów ratuje słupek.
28. min - Dużo podań, mało strzałów.
27. min - Kara dla Marcina Horzelskiego. GKS zagra w przewadze.
26. min - Kończy się druga przewaga Zagłębia. Teraz Bucenko chciał wjechać z krążkiem do bramki. Murray nie dał się zaskoczyć.
25. min - Szczechura jest już na lodzie.
24. min - Kozłowski! Jak on tego nie strzelił? Miał przed sobą odsłoniętą bramkę i leżącego na lodzie Jaśka Murarza.
24. min - Potężne uderzenie Luki! Broni Murray.
24. min - Ciura z własnej tercji wystrzelił krążek poza lodowisko. Zagłębie przez 72 sekundy w podwójnej przewadze.
23. min - Szczechura wędruje na ławkę kar.
23. min - Sygnalizowana kara dla GKS Tychy. Radziszewski zjeżdża do boksu, Zagłębie przez moment zagra 6 na 5.
22. min - Sporo walki pod bandami i twardych starć.
21. min - Zaczynamy drugą tercję. GKS Tychy jeszcze przez 22 sekundy w przewadze.

20. min - Zaiskrzyło między Kaną a Komorskim. Obaj odesłani na ławkę kar.
19. min - Kara dla Znoski.
19. min - Kolejna szansa dla Zagłębia. Tym razem strzelał Kana.
18. min - GOOOL! 0:2! Nie dasz? Stracisz! Cichy wyłuskał gumę pod bandą, zagrał do Szczechury, który od razu uderzył z pełnego zamachu. Radziszewski odbił krążek, ale przy dobitce Sykory nie miał już żadnych szans
18. min - Kontra Zagłębia zakończona strzałem Rutkowskiego. Słupek ratuje Murraya.
17. min - GOOOL! 0:1! Przewaga wykorzystana. Rzeszutko sprytnie zmieścił gumę między parkanami Radziszewskiego. Po oddaniu strzału był jeszcze faulowany przez sosnowieckiego defensora
16. min - Pociecha z niebieskiej, pewnie broni Radziszewski.
15. min - Szczechura wypatrzył urywającego się obrońcom Cichego. Uderzenie 28-letniego środkowego, broni "Radzik".
15. min - Witecki próbował wyprowadzić kontrę, ale został powalony na lód przez Rutkowskiego. Dwie minuty karne dla sosnowieckiego kapitana.
14. min - Na razie poziom meczu jst naprawdę dbry.
13. min - Teraz Kolarz z niebieskiej! Radziszewski łapie gumę do raka.
12. min - Dobre szybkie spotkanie oglądamy w Tychach.
11. min - John Murray wyjechał z bramki, ale niezbyt precyzyjnie zagrał krążek. Dopadł do niego Luka i od razu wypalił w kierunku bramki. Murrayowi w sukurs przyszedł jeden z obrońców, który przyjął na ciało krążek.
9. min - Rzeszutko! Szukał długiego rogu bramki Radziszewskiego, ale minimalnie się pomylił.
7. min - Ładna indywidualna akcja Bernackiego zakończona strzałem. Broni Murray.
5. min - Wrzutka Bryka, ale Radziszewski zdołał odbić krążek. Poprawki Koguta i Galanta. Nie ma gola.
3. min - Szybkie tempo, brak przerw w grze. Na razie dobrze ogląda się to spotkanie.
1. min - Stoklasa uderzył z nadgarstka, "Jasiek Murarz" był jednak czujny.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Radziszewski i Murray.

Spotkanie poprzedni minuta ciszy. W ten sposób hokeiści obu ekip uczczą pamięć Rafała Selegi.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.05 42 42 0 0 0 0 92.86 59:01 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0