2:1 (0:0, 2:1, 0:0) Zakończony
2019-01-22
18:30
IV runda / 42 kolejka
1:0 Alexander Szczechura #8 ( Michael Cichy #78, Kamil Górny #17 ) (-1) 4/5 24:04
59:20 2 min. Tomáš Sýkora #74 Uderzanie kijem
60 min. tyszanie wytrzymali nawałnicę Podhala, w ostatnich sekundach świetnie spisywał się Murray, zażegnując niebezpieczeństwo kilka razy pod swoją bramką
59 min. Valtonen poprosił o czas, Odrobny dalej w boksie dla rezerwowych
59 min. Odrobny zjechał do bosku, siły wyrównały się, ponieważ na karę otrzymał Sykora
58 min. Tychy grają z przewagą jednego zawodnika
57 min. Sammalmaa z ostrego kąta strzelał, Murray instynktowną interwencją zażegnał niebezpieczeństwo
57 min. indywidualna akcja Sykory zakończona pewnym chwytem krążka przez Odrobnego
54 min. tyszanie szli z akcją 3 na 2, ofiarna interwencja Tolvanena wspólnie z odbiciem krążka parkanem przez Odrobnego zapobiegły utracie trzeciej bramki
51 min. Klimienko zza koła bulikowego wrzucił krążek przed bramkę Odrobnego, gdzie był Pociecha, ale golkiper z Nowego Targu z problemami poradził sobie z tą sytuacją
50 min. Michalski uderzał bez przygotowania, krążek wpadł w obrońców tyskich
48 min. zespoły grają w pełnych składach
47 min. Szczechura próbował sprytnie nagrać krążek przed bramkę do Komorskiego, ale guma trafiła w łyżwę nowotarskiego defensora
45 min. gospodarze rozgrywają kolejną przewagę po odesłaniu Różańskiego na ławkę kar za spowodowanie upadku
45 min. bramka nie została uznana
45 min. Novajovsky trafił do siatki spod niebieskiej linii, ale sędziowie od razu pokazali, że bramka nie zostanie uznana, trwa analiza wideo. Komorski dotknął krążek nogą.
41 min. kara dla Podhala za zbyt późne wyjechanie na lód. Karę techniczną wziął na siebie Wielkiewicz
40 min. gdyby Cichy doczekał się podań od swoich kolegów mogło być już 3:1, ale Szczechura i Sykora zagrali egoistycznie
39 min. Galant próbował podać zza bramki rywala do Gościńskiego, ale defensywa "Szarotek" poradziła sobie z tą sytuacją
38 min. Daniel Kapica miał dwie okazje do pokonania Murraya
34 min. GOOOOL 2:1 dla Tychów Michnow na raty pokonał Odrobnego po podaniu od Sykory
34 min. Novajovsky strzelał z dystansu, Wajda ofairnie blokował ciałem
33 min. Kotlorz ofiarną interwencją przerwał akcję 2 na 1 Sammalmy i Zapały
32 min. aktywny w tym meczu Witecki znalazł się tuż przed Odrobnym, który poradził sobie z jego obecnością w niebezpiecznej strefie
29 min. GOOOOL 1:1 Zapała uderzył spod niebieskiej, a w zamieszaniu pod bramkę tor lotu krążka zmienił Michalski, były zawodnik tyskiej drużyny
29 min. Podhale straciło kolejną przewagę, nie jest to dzisiaj mocny punkt nowotarżan
27 min. Witecki w boksie kar, szansa dla "Szarotek" na wyrównanie
26 min. Odrobny wyjechał za bramkę i na szczęście dla Podhala nie skończyło się to bramką
25 min. GOOOL 1:0 dla Tychów Cichy ze Szczechurą przeprowadzili akcję 2 na 1 podczas gry w osłabieniu, akcję poprzedziło odebranie krążka Neupauerowi
24 min. Witecki próbował się wcisnąć przed bramkę i zaskoczyć Odrobnego, co mu się nie udalo
23 min. dogodną sytuację miał Guzik, faulował go Komorski, który otrzymał karę za zahaczanie
22 min. Bryk uderzył ponad bramką, po chwili Novajovsky trafił wprost w Odrobnego
21 min. Kolusz próbował już na pocątku drugiej tercji zaskoczyć Murraya
20 min. na pół minuty przed końcem zespoły są ponownie w pełnych składach
19 min. nowotarżanie przejęli krążek podczas rozgrywania przez GKS zamka
19 min. Klimienko uderzył na wprost bramki, co nie mogło zaskoczyć Odrobnego
18 min. tyszanie mają okazję wyjść na prowadzenie, bowiem końcowe dwie minuty tercji zagrają w przewadze 5 na 4
16 min. Podhale przetrwało okres gry w osłabieniu, Gościński stanął przed szansą otwarcia wyniku, dobra interwencja Odrobnego
15 min. tyszanie próbują założyć hokejowy zamek
14 min. pierwszy okres gry 5 na 4 w wykonaniu GKS-u, w boksie kar Michalski
14 min. Klimienko przedarł się przez zasieki nowotarskich obrońców, uderzył, ale Odrobny nie dał się zaskoczyć
12 min. zespoły grają już w pełnych zestawieniach
11 min. z kontrą podążył na bramkę Odrobnego Cichy, dobrze w obronie pracował Kolusz, który unicestwił ten atak
10 min. Podhale gra w w przewadze, na ławce kar przebywa Jeronau
7 min. obrońcy GKS-u zablokowali strzał Worwy, który jest bardzo aktywny od początku spotkania
5 min. dobra interwencja Odrobnego, który odbił parkanem krążek
4 min. trójkowa akcja Podhala zakończona strzałem Worwy, po chwili dobrej sytuacji nie wykorzystał Kolusz
3 min. Wielkiewicz oddał niegroźny strzał na bramkę Murraya
Adam Bagiński obchodzi dzisiaj jubileusz 800.meczu w barwach GKS-u Tychy. Otrzymał pamiątkową bluzę z numerem 800. Gratulujemy!

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

#17 Kamil Górny PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Aleksiej Jefimienko LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0