Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Play-off
Pre Play-Off / Runda Pre eliminacyjna
0:1 Tomáš Káňa #79 ( David Turoň #3, Nikita Bucenko #14 ) (+1) 5/4 11:16
1:1 Martin Przygodzki #11 ( Andrej Themár #88 ) 5/5 53:10
2:1 Sebastian Kowalówka #12 ( Jan Daneček #7, Peter Tabaček #55 ) 5/5 56:24
06:44 2 min. Branislav Pavúk #15 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
- Koniec Meczu, Unia wygrywa 2-1.
- 60 min. - Kara najpierw dla Kany 2+10 za atak z tyłu na Przygodzkim a następnie karę łapie Konig. 14 sekund do końca, wznowienie przed bramką Fikrta, uderzył Kozłowski, ale ten broni.
- 58 min. - Uderzenie Charouska zablokowane, kontra Themara prosto w parkan Radziszewskiego.
- 57 min. - GOL! 2-1! Danecek wycofał do Kowalówki, ten uderzył ale jego strzał zablokował ofiarnie zawodnik Zagłębia, guma wróciła do napastnika Unii i ten uderzył tym razem pod poprzeczkę!
- 55 min. - Unia poczuła krew i ruszyła do ataków.
- 53 min. - GOL! 1-1! Kontra Unii po tym jak zawodnik gości przy strzale złamał kija. Strzał Themara odbił Radziszewski, lecz przy dobitce Przygodzkiego był bezradny!
- 49 min. - Ofiarnie Zagłębie blokuje strzały rywala, ale skutecznie. Unici znów fatalnie bez pomysłu w liczebnej przewadze!
- 47 min. - Druga kara dla gości za nadmierną ilość graczy na lodzie, zawodnicy gości protestują i nie zgadzają się z tą karą.
- 46 min. - Rutkowski sam na sam, ale wybity z rytmu i nie zdołał pokonać Fikrta, ale niewiele zabrakło krążek gdzieś przed linią się przetoczył!
- 44 min. - Ależ ogromne zamieszanie pod bramką Fikrta! Zagłębie czterokrotnie dobijało gumę gdy Firkt leżał na lodzie. Rutkowski i A. Jaskólski mieli ogromną szansę na podwyższenie!
- 43 min. - Spod bandy Horzelski, łapie Fikrt.
- 42 min. - Radziszewski ze spokojem broni parkanem dociśniętym do słupka próbę ominięcia go przez Trandina.
- 42 min. - Rzut karny dla Unii. Faulowany Piotrowicz. Strzelać będzie Trandin
- 42 min. - Danecek z backhandu i broni Radziszewski.
- 41 min. - Kontra Zagłębia ... i broni Fikrt. Próbował Kozłowski.
- 41 min. - Akcja Przygodzkiego lewą stroną, lecz nie dał się pokonać Radziszewski.

- 40 min. - Z backhandu Słaboń po kontrze Zagłębia z bulika, łapie Fikrt.
- 39 min. - Stoklasa z nadgarstka, gumę wypuszcza Fikrt, ale przejmuje obrońca.
- 38 min. - Unia ponownie bez większego pomysłu w okresie gry w przewadze.
- 37 min. - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, ale obrońcy wybijają.
- 36 min. - Saur z niebieskiej, łapie spokojnie Radziszewski. Maciejewski próbował, ale nie trafił w gumę.
- 35 min. - Kozłowski za bulika, odbija Fikrt poza taflę.
- 33 min. - Fatalna strata Maciejewskiego na niebieskiej, w sytuacji sam na sam Bernacki nie zdołał pokonać Fikrta.
- 32 min. - Themar wjechał pod bramkę ale zderzył się z Akimoto i wpadł w Radziszewskiego. Przerwa w grze.
- 31 min. - Themar próbował z nadgarstka, broni Radziszewski.
- 30 min. - Uderzenie Saura obok słupka.
- 29 min. - Fatalna strata we własnej tercji gospodarzy, zamieszanie pod bramką lecz spalony w polu bramkowym.
- 28 min. - Z nadgarstka Luka, łapie pewnie Fikrt.
- 27 min. - Bez skutku kolejna przewaga w wykonaniu Unii.
- 26 min. - Wysoki pressing Zagłębia i gospodarze nie mogą sobie skutecznie z tym poradzić podczas tego spotkania.
- 25 min. - Błąd techniczny gości, sześciu na lodzie i Unia zagra w przewadze.
- 25 min. - Działo z bulika, odbijaką wybija Fikrt.
- 24 min. - Strzał Bernackiego z bulika, spokojnie chwyta Fikrt.
- 23 min. - Akcja Unii, lecz krążek nad poprzeczką.
- 23 min. - Fatalnie gospodarze w przewadze i robią uwolnienie.
- 22 min. - Wymiana krążka, raczej bez pomysłu gospodarzy. Strzał Themara z łatwością łapie Radziszewski.
- 21 min. - Będzie 5 na 3 przez 50 sekund, kara dla Zagłębia.

- Koniec I tercji. Strzały: 17-11.
- 20 min. - Znów ruszona bramka Zagłębia przez bramkarza, krzyki na trybunach w stronę sędziów.
- 19 min. - Kara dla Horzelskiego za atak na zawodnika za bramką.
- 19 min. - Sędzia gola nie uznaje, była bramka poruszona przed wpakowaniem krążka do siatki ... gwizdy na trybunach.
- 19 min. - Krążek w siatce, ale sędzia pokazuje że nie bramki gdyż została ruszona przez Radziszewskiego zanim krążek wpadł do bramki.... sędzia będzie sprawdzał wideo.
- 18 min. - Mocno Kozłowski z okolicy bulika, ale strzał zatrzymuje Fikrt.
- 18 min. - Stoklasa wzdłuż bramki a tam Luka w świetnej sytuacji ale prosto w Fikrta!
- 17 min. - Unia nie ma pomysłu na rozegranie akcji, gubi się w obronie.
- 15 min. - Charousek do Podsiadły, ten z bulika uderzył ale Fikrt odbija a z jego dobitką również sobie radzi.
- 14min. - Uderzenie Bucenki, odbija parkanem Fikrt.
- 13 min. - Setka Przygodzkiego, który dostał podanie wzdłuż bramki, ale Radziszewski efektownie łapie do raka.
- 13 min. - Uderzenie Bucenki, mrozi w parkanach Fikrt.
- 11 min. - GOL! 0-1! W przewadze Turon z niebieskiej wrzucił gumę, ta odbiła się odbiła od obrońcy a gumę wpakował do bramki Kana.
- 11 min. - Zaiskrzyło za bramką Radziszewskiego, coś miał sobie do wyjaśnienia Przygodzki i Kozłowski.
- 10 min. - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, ten jednak leżąc łapie gumę!
- 9 min. - Akcja indywidualna Danecka, wjechał w tercje i objechał rywala ale Radziszewski nie dał się pokonać.
- 8 min. - Unia w przewadze, Trandin z okolicy bulika ale nad poprzeczką.
- 7 min. - Bezuska spod niebieskiej, odbija Radziszewski.
- 5 min. - Przygodzki ruszył na bramkę Unii, ale jego strzał na raty mrozi gumę Radziszewski.
- 4 min. - Próba stworzenia akcji przez gospodarzy, lecz spalony.
- 3 min. - Pierwszy groźny atak gości, A. Jaskólski dostał podanie przed bramkę, ale prosto w Fikrta.
- 2 min. - Atak Trandina, ale Radziszewski na posterunku.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.01 39 39 0 0 0 0 94.87 59:46 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0