Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Play-off
Pre Play-Off / Runda Pre eliminacyjna
1:0 Jakub Šaur #33 ( Andrej Themár #88, Iiro Vehmanen #60 ) 5/5 00:28
2:0 Iiro Vehmanen #60 ( Juha Kiilholma #28 ) 5/5 02:24
3:0 Peter Tabaček #55 ( Martin Przygodzki #11, Juha Kiilholma #28 ) 5/5 04:50
3:1 Tomasz Kozłowski #18 ( Łukasz Podsiadło #20, Błażej Salamon #16 ) (+1) 5/4 26:50
52:03 2 min. Adam Jaskólski #23 -
Koniec meczu. Awans do ćwierćfinału Unia Oświęcim.
60. min - Brawa od kibiców, głośny doping.
59. min - Chyba wszystko już jasne.
58. min - GOOOL! 5:2! Daneczek umieszcza gumę w pustej bramce
58. min - Tak też się dzieje.
58. min - Oświęcimianie wybijają na uwolnienie. To szansa dla sosnowiczan, by ściągnąć bramkarza.
57. min - Unia stara się szanować krążek.
56. min - Czas pracuje na korzyść biało-niebieskich.
55. min - Gramy w pełnych składach.
54. min - Themar! Poprzeczka ratuje Radziszewskiego.
53. min - Unia zagra przez dwie minuty zagrają w podwójnej przewadze. Bucenko i Jaskólski faulowali Themara.
52. min - GOOOL! 4:2! Malicki ładnie zjechał z lewego skrzydła do środka, wypalił z nadgarstka w krótki róg i pokonał Radziszewskiego
51. min - Trandin! Zza bramki, łapie Radziszewski.
49. min - Widać, że tempo spotkania opadło. Oba zespoły mają prawo być zmęczone.
47. min - Kotłuje się pod bramką oświęcimian. Fikrt dobrą interwencją wyjaśnia zamieszanie.
46. min - Adamus do Daneczka, ten uderzył z nadgarstka, ale Radziszewski stanął na wysokości zadania.
44. min - Obie drużyny grają bardzo nerwowo. Z pewnością zdają sobie sprawę z faktu, że każdy błąd może być tragiczny w skutkach.
43. min - Trandin ładnie się przedzierał przez zasieki obronne sosnowiczan. Oddał strzał, ale niecelny.
42. min - Zagłębie musi zdobyć gola, ale na razie więcej werwy mają oświęcimianie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Przygodzki! Ładnie uderzył z nadgarstka i tylko dobra interwencja Radziszewskiego sprawiła, że guma nie trafiła do siatki.
39. min - Kana w sytuacji sam na sam z Fikrtem. Górą oświęcimski bramkarz.
38. min - Daneczek strzałem od zakrystii chciał pokonać Radziszewskiego. Niewiele mu zabrakło.
37. min - Kontra Saura i Themara. Uderzenie tego pierwszego broni Radziszewski.
36. min - Wyrównane spotkanie. Wydaje się, że teraz każdy błąd może okazać się decydujący.
34. min - GOOOL! 3:2! Błyskawicznie rozegrany zamek. Turon wrzucił krążek na bramkę, Kana przekierował go do bramki
34. min - Kara dla Bezuszki
32. min - Kolejną świetną okazję miał Kana. Nie uniósł krążka i marzenia o kontaktowym golu, diabli wzięli.
31. min - Sosnowiczanie coraz aktywniejsi. Szukają kontaktowego gola, oświęcimianie mają problem z ty
30. min - Zaostrza nam się ten mecz
29. min - Nie ma bramki!
29. min - Saur z niebieskiej, a Kiilholma zmienił tor lotu krążka. Guma znalazła się w bramce. Będzie analiza wideo. Obaj sędziowie przeglądają zapis.
27. min - GOOOL! 3:1! Wrzutka z niebieskiej Podsiadły. Rykoszet, a ustawiony przed bramkarzem Kozłowski trafia do siatki
27. min - Kowalówka wrócił do gry.
27. min - Zagłębie przez 20 sekund zagra w przewadze 5 na 3.
26. min -
26. min - Jaskólski! Miał dobrą okazję, a nie trafił.
26. min - Kontra Przygodzkiego. Broni Radziszewski.
25. min - Kontra Unii. Themar wyprzedził zawodników Zagłębia i znalazł się przed Radziszewskim. Posłał gumę nad poprzeczką.
25. min - Kara dla A. Kowalówki.
24. min - Rutkowski z nadgarstka. Krążek odbija Fikrt.
24. min - Gramy w pełnych składach.
23. min - Skutecznie bronią się sosnowiczanie.
22. min - Koning! Potężnie z niebieskiej, broni Radziszewski.
22. min - Kara dla Łukasza Podsiadły. Unia będzie miała szansę na podwyższenie prowadzenie.

20. min - Charousek ucierpiał. Nie podnosił się z lodu, więc sędzia przerwał grę. Będzie żył, bo o własnych siłach podniósł się z lodu. Brawa od publiczności.
19. min - Unia na razie lepsza w każdym elemencie hokejowego rzemiosła.
18. min - Pełne składy na lodzie.
17. min - Trandin! Ładna kontra, uderzenie w długi róg. Radziszewski broni.
16. min - Sosnowiczanie znów fatalnie rozgrywają krążek w przewadze.
15. min - Kara dla Piotrowicza.
14. min - Kana! Z metra nie zdołał pokonać Fikrt. Takie sytuacja trzeba wykorzystywać.
13. min - Na razie zamek w wykonaniu sosnowiczan nie powala. Wolno , czytelnie, bez zagrożenia.
12. min - Kara dla Saura.
10. min - Sędziowie nie gwizdnęli, więc Fikrt z etapu mrożenia krążka przeszedł do wznowienia gry. Uczynił to jednak niedokładnie. Mogło się to zemścić.
9. min - Trandin z Przygodzkim zagrozili sosnowieckiej bramce. Broni "Radzik".
9. min - Ależ agresywnie grają oświęcimianie.
8. min - Themar mierzył w okienko. Radziszewski wyłapał krążek rakiem.
7. min - Ofiarnie i zdecydowanie grają oświęcimianie.
6. min - Oświęcimianie nie mają dość, kolejne ataki suną na sosnowiecką bramkę.
5. min - GOOOL! 3:0! Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Szybka kontra i Tabaczek strzałem w krótki róg pokonuje Radziszewskiego
5. min - Vehmanen wślizgiem wyciągnął z linii bramkowej krążek.
4. min - Themar z nadgarstka. Broni Radziszewski.
3. min - Trandin do Adamusa! Ale oświęcimskiemu kapitanowi ktoś podbił kij.
3. min - Czas dla Zagłębia.
3. min - GOOOL! 2:0! Wrzutka z niebieskiej Vehmanena. Zasłonięty Radziszewski i guma trzepocze w siatce
2. min - Nawałnica oświęcimian. Kolejne ataki suną na bramkę Radziszewskiego.
1. min - GOOOL! 1:0! Saur otwiera wynik spotkania!
1. min - Krążek po uderzeniu Jakuba Saura z linii niebieskiej znalazł się w siatce. Sędziowie sprawdzą zapis wideo.
1. min - Zaczynamy! W brakach Fikrt i Radziszewski.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 4.01 38 38 0 0 0 0 89.47 59:50 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0