4:2 Szymon Marzec #71 ( Maciej Rompkowski #13 ) 5/5 51:27
5:2 Jegor Rożkow #43 ( Aleksandr Gołowin #77 ) 5/5
19:15 2 min. Filip Komorski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:08 2 min. Matej Cunik #74 Przeszkadzanie
42:00 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Atak kijem trzymanym oburącz
42:20 2 min. Gleb Klimienko #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:58 2 min. Petr Polodna #11 Zahaczenie
56:28 2 min. Michael Kolarz #33 Atak kolanem
- 55 min. - Z niebieskiej Novajovsky, obok bramki!
- 54 min. - Kara dla Polodny, w przewadze goście.
- 52 min. - GOL! 4-2! Marzec uderzył zza obrońcy, guma odbiła się od parkanu Murraya i wpadał do bramki. Radość na trybunach!
- 51 min. - Pociecha z boku z okolicy bulika, łapie Cowley.
- 51 min. - Novajovsky ze środka lodowiska, odbija Cowley.
- 50 min. - Czas dla gospodarzy.
- 50 min. - GOL! 3-2! Gospodarze dali się zepchnąć do obrony, pod bramką najprzytomniej zachował się Komorski i uderzył po długim rogu.
- 47 min. - Goście poczuli krew i starają się zdobyć kontaktową bramkę, dobrze w obronie MH Automatyka.
- 45 min. - GOL! 3-1! Z bliska technicznie Rzeszutko i jest pierwsza bramka dla gości.
- 44 min. - Polodna i Steber pod bramką gości, ale Murray na posterunku.
- 43 min. - Gołowin zza bulika, odbija wysoko nad bramkę Murray.
- 42 min. - Kara dla Stasiewicza, ale tylko chwile trwała przewaga gości bo na ławkę kar trafia Klimienko.
(20:13) - Zaczynamy trzecią tercje.

- Trwa przerwa gdyż kałuże wody jeszcze zalegają na tafli.

- Koniec II tercji.
- 39 min. - Zespoły w pełnych zestawieniach.
- 38 min. - Ciura spod bandy, ale bez kłopotu odbija Cowley.
- 37 min. - Kontra gospodarzy, Murray łapie gumę ale zaraz zaczyna się zamieszanie i przepychanki pod bramką tyszan. Kotlorz z Marcem mieli sobie coś do wyjaśnienia.
- 37 min. - Przycisnęli tyszanie, próbując nawiązać groźną akcje. Kotlorz zza bulika, łapie do raka Cowley.
- 36 min. - Spod niebieskiej Kolarz, spokojnie Cowley łapie gumę.
- 35 min. - Podanie pod bramkę, tam był Polodna, zmienił lot krążka - ale Murray nie dał się zaskoczyć. Odpowiedź Witeckiego, odbija Cowley.
- 34 min. - Kontra gospodarzy, uderzeni które łapie Murraya ale spalony.
- 33 min. - Tym razem z niebieskiej Ciura, ale bez problemu parkanem do boku Cowley.
- 33 min. - Świetna okazja Rzeszutko, uderzał zza obrońcy ale odbija poza taflę Cowley.
- 31 min. - GOL! 3-0! Kontra gospodarzy 2 na 1, podanie Jełakowa wzdłuż bramki i gumę pakuje Gołowin!
- 30 min. - Maly spod niebieskiej, lecz obok słupka.
- 29 min. - Sykora z bulika, ale ponownie Cowley
- 28 min. - Z niebieskiej Kotlorz, ale jak muchę krążek łapie pewnie do raka Cowley.
- 28 min. - Strzał z bliska Klimenki i broni Cowley!
- 27 min. - Kara dla Cunika za przeszkadzanie, atakował Sykora.
- 27 min. - Teraz zamieszanie pod bramką Murraya. Ale zablokowany najpierw Rompkowski a później Danieluk.
- 26 min. - Spore zamieszanie pod bramką Cowley, próbował Galant i Witecki ale w gąszczu łyżew wygarnia i mrozi gumę.
- 25 min. - Błąd defensywy gospodarzy, świetna okazja Galanta, ale uderzył w parkan Cowley będąc przed nim praktycznie sam.
- 24 min. - Kontra GKSu, Cichy do Sykory, ten nie był pilnowany ale przymierzył nad bramką!
- 23 min. - Świetna sytuacja MH Automatyki, próbował z bliska Polodna, broni Murray.
- 22 min. - Podanie przed bramkę do Komorskiego, ale krążek na raty mrozi Cowley.
- 21 min. - Świetna okazja Stebera, ale z bliska prosto w Murraya.

- Koniec I tercji. Strzały: 15-9.
- 20 min. - Krasowskij równo z syreną, odbija Murray.
- 19 min. - Pierwsza kara w tym spotkaniu, na ławce Komorski. Gospodarze w przewadze.
- 18 min. - Uderzenie Michnowa nad bramką.
- 17 min. - Sykora wjechał w tercje rywala, jego uderzenie odbija Cowley.
- 16 min. - Kontra Marca, uderzył z ostrego kąta, spokojnie Murray.
- 15 min. - Za bramką Cowley zawrzało, zawodnicy mieli sobie coś do wyjaśnienia i nastąpiły przepychanki. Jednak odbyło się bez kar.
- 13 min. - GOL! 2-0! Kontra gospodarzy, podanie Polodny na drugą stronę tafli, tam z okolicy bulika był niepilnowany Steber i spokojnie wpakował gumę obok parkanu Murraya.
- 8 min. - Akcja za akcje, podania pod bramki ale niedokładne i przejmują obrońcy.
- 6 min. - Z niebieskiej Tiesulkiewicz, odbija Murray.
- 3 min. - Ruszyli do ataku tyszanie, chcą odrobić szybko straty. Ale dobrze zawodnicy z Gdańska blisko wywierają pressing na rywalu.
- 1 min. - GOL! 1-0! Z bliska Vitek pokonuje Murraya!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723